• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمترین قیمت خریداز چین:Taobao|Tmall|1688|JD|Meilishuo|alibaba|Moonbasa|alibabaبالاترین اعتباربازارچه

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
سلام،
هیچ کدوم از این لینکها فروشندشون معتبر نیستند

یک سوالی برای بنده پیش اومده اگه شما از این فروشنده ها خرید کنید بعد پول ما از بین میره یا اینکه پول هنوز به شخص واریز نمیشه هر موقع ارسال کرد ما تحویل گرفتیم می تونه وجه بگیره! اخه دیدم چند نفر خرید کردن به تازگی یک نفر دیگه از لینک اول خریده! گفتم شاید فروشنده اتیش زده به مالش:D:p

Last edited:

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
خیر تا زمانی ک بسته ب دست شما نرسه وجه هم ب دست فروشنده نخواهد رسید
اگر بسته ارسال نشه یا ب دستتون نرسه شکایت باز میکنیم تو سایت ک دلار ب حسابمون ریفاند میشه و معادل ریالیه اون ب شما برگشت میشه
یک سوالی برای بنده پیش اومده اگه شما از این فروشنده ها خرید کنید بعد پول ما از بین میره یا اینکه پول هنوز به شخص واریز نمیشه هر موقع ارسال کرد ما تحویل گرفتیم می تونه وجه بگیره!

ghoshiry

Registered User
لایک‌ها
42
مدت زمان رسیدن اون کالا ها چند روزس

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
http://www.aliexpress.com/item/New-...4g-smart-phone-6-1300w-pixels/1734879793.html
اقای حسینی میشه من پول واریز کنم چیزی که فروشنده قسمت پایین گفته 18 تا مورد از این گوشی داره فقط شما بهشون پی ام بدید که از زبان فارسی پشتیبانی می کنه بعد بهشون بگید رم 3 گیگ بعد پست ارسالشم خوبه ems ...بعد اگه ارسال نکرد منتظر میمونم با شما پیگیری می کنم بعد به من بگید هزینه اش چقدر میشه...من تجربه خوبی با شما دارم

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
هزینه سفارش ٧٦٠تومن میشه
اون دو مورد رو هم سوال میکنم

http://www.aliexpress.com/item/New-...4g-smart-phone-6-1300w-pixels/1734879793.html
اقای حسینی میشه من پول واریز کنم چیزی که فروشنده قسمت پایین گفته 18 تا مورد از این گوشی داره فقط شما بهشون پی ام بدید که از زبان فارسی پشتیبانی می کنه بعد بهشون بگید رم 3 گیگ بعد پست ارسالشم خوبه ems ...بعد اگه ارسال نکرد منتظر میمونم با شما پیگیری می کنم بعد به من بگید هزینه اش چقدر میشه...من تجربه خوبی با شما دارم

ghoshiry

Registered User
لایک‌ها
42
قیمتهای مذکور در سایت به دلار است یا یورو ؟

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
http://www.aliexpress.com/item/Worl...reen-490PPI-Snapdragon-800-Hi/1739686684.html
اقای حسینی این هم یک لینک دیگست یادم رفت بهتون بدم ممنون میشم این هم براورد قیمت کنید هزینه کامل که به دستمون برسه بگید تا من یکی از بین دو تا انتخاب کنم ... قبلا گوشی زوپو 998 قبل از اینکه با شما اشنا بشم از اینجا خریدم راضیم البته اون گوشی هدیه دادم به کسی این گوشی هم حسابی مارو گرفته :D

Leon5260

Registered User
لایک‌ها
63
امروز رفتم پست و بستم رو تحویل گرفتم (کوله پشتی)،پست هم 21000 تومن گرفت.......
ممنون آقای حسینی.........

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سلام، هزینه سفارش این مورد هم بهمراه هزینه ارسالش ٦٧٠تومن

http://www.aliexpress.com/item/Worl...reen-490PPI-Snapdragon-800-Hi/1739686684.html
اقای حسینی این هم یک لینک دیگست یادم رفت بهتون بدم ممنون میشم این هم براورد قیمت کنید هزینه کامل که به دستمون برسه بگید تا من یکی از بین دو تا انتخاب کنم ... قبلا گوشی زوپو 998 قبل از اینکه با شما اشنا بشم از اینجا خریدم راضیم البته اون گوشی هدیه دادم به کسی این گوشی هم حسابی مارو گرفته :D

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
امروز رفتم پست و بستم رو تحویل گرفتم (کوله پشتی)،پست هم 21000 تومن گرفت.......
ممنون آقای حسینی.........
مبارکتون باشه دوست عزیز
امتیاز بازارچه هم لحاظ بشه ممنون میشم،
باتشکر

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
سلام، هزینه سفارش این مورد هم بهمراه هزینه ارسالش ٦٧٠تومن

اقای حسینی این مورد من می خوام پول واریز کنم به فروشنده پی ام بدید بگید از زبان فارسی پشتیبانی می کنه ....قبلیه اگه جواب بده مطمئن میشم این گوشی پشتیبانی می کنه خیالم راحت میشه

s2009

Registered User
لایک‌ها
130
این گوشی ها یه خورده مشکوکه زیادی خوب به نظر می رسه امید وارم کلاه برداری نباشه منم وسوسه شدم بخرم :(((

بالا