• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمترین قیمت خریداز چین:Taobao|Tmall|1688|JD|Meilishuo|alibaba|Moonbasa|alibabaبالاترین اعتباربازارچه

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
بعضا هستند اجناسی که قیمت پایینی دارند اما هزینه ارسالشون بالاست. همچنین مواردی هستند ک قیمتشون بااست اما هزینه ارسال ندارند. خیالتونو راحت کنم و مختصر بگم خدمتتون، به هزینه ارسال زیاد توجه نکنید. الزاما نباید فری شیپ باشه تا بصرفه. مطمئن باشید فروشنده هزینه شیپ رو روی جنس میکشه. شما فقط ببینید قیمت مجموع یعنی قیمت جنس بعلاوه هزینه ارسال چقدر میشه. با این معیار میتونید خوشقیمت ترین موارد رو پیدا کنید
.........
تا ٢٤-٥ دلار حدود١٠٠تومن درمیاد
ممنون دوست عزیز گرفتم قضیه رو.
از اونجایی که تازه دارم اشنا میشم با این جور خرید یکم برام سوال زیاد پیش میاد.ممنون که جواب میدین.
خب تا جایی فهمیدم باید FREE SHIPPING داشته باشه جنسمون تا بهمون صرف کنه خریدش وگرنه خیلی گرون در میاد.از اون طرف هم اگه بخواییم زیر 100 خرج کنیم باید حدودا قیمت مبدا 20 دلار باشه.
درسته؟

hosein ati

Registered User
لایک‌ها
329
بازم ممنون که توضیح دادید فقط یه مسئله این که من از کجا بفهمم کسی که داره جنس میفروشه قابل اعتماد هست ؟ و اینکه جنسی که داره میفروشه فیک هست یا اصل؟
الان برای همین هدفون که لینک دادم خدمتتون قیمت 8 دلار هم هست 10 دلار -14 دلار -20 دلار -24 دلار هم هست من باید چه طور تشخیص بدم کدومشون جنسشون اصله؟
برای مثال این لینک :
http://www.aliexpress.com/item/New-...emote-Mic-For-XIAOMI-MI2-MI2S/1719563920.html
رنگ طلایی هدفون رو میده 24.33 که قیمت جهانی هدفون 25 دلار هست و اصولا باید اصل باشه ولی رنگ نقره ای رو 9 دلار میده که اصلا متناسب با قیمت طلایی نیست و به ادم حس فیک بودن رو القا میکنه.
در عوض این لینک :
http://www.aliexpress.com/item/New-...et-Earbud-with-Remote-Mic-For/1821995602.html
رنگ طلاییش تموم شده مثل اینکه و رنگ نقره ای هم 22.5 دلار بوده که الان شده 13.5 به خاطر 40% OFF این حس اصل بودن رو به ادم میده.
الان شما چه پیشنهادی میکنی؟به کدومشون اعتماد بکنم؟

Last edited:

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
اول از همه توجه کنید که خود فروشنده معتبر هست یا خیر. برای اینکار به سمت راست صفحه توجه کنید جای که فیدبک های فروشنده درج شده.
نکته دوم اینه که بعضا فروشنده ها از واژه ارجینال در تیتر کالا استفاده میکنند.
نکته سوم به تعداد فروش اون کالای خاص هست که در بالای تیتر همون کالا با order ---- نشون داده شده و درصد رضایت خریداران ک کنار هم نوشته شدن. (جای --- همون تعداد خرید درج شده)
نکته بعد هم ک میتونه کمک کنه نظرات خریداران هست که پایین صفحه میتونید پیداش کنید
بازم ممنون که توضیح دادید فقط یه مسئله این که من از کجا بفهمم کسی که داره جنس میفروشه قابل اعتماد هست ؟ و اینکه جنسی که داره میفروشه فیک هست یا اصل؟
الان برای همین هدفون که لینک دادم خدمتتون قیمت 8 دلار هم هست 10 دلار -14 دلار -20 دلار -24 دلار هم هست من باید چه طور تشخیص بدم کدومشون جنسشون اصله؟
خیلی ممنون.

hosein ati

Registered User
لایک‌ها
329
خیلی ممنون.خیلی توضیحاتتون کامل بود.
راستی ببخشیدا ولی قسمت دوم سوالم موند.
شما الان به جای من بودی از دو تا لینک بالا کدومشون رو انتخاب میکردی؟
یا مثلا از این لینک:
http://www.aliexpress.com/item/Hot-...n-Earphone-2-II-Headphone/1820190693.html?s=p
الان این لینک اعتبارش مثله این که بیشتر هست ولی قیمتش شک برانگیزه...

Last edited:

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
پست رو ادیت کردید ک متوحه نشدم.
بین این ٣ لینک بنده لینک اخر رو پیشنهاد میدم. حدود ٦دلار هزینه ارسال داره. قیمت تمام شده با تخفیفش حدود ١٦.٥دلار هست
ولی باز میتونید فروشنده مطمئن تری پیدا کنید
خیلی ممنون.خیلی توضیحاتتون کامل بود.
راستی ببخشیدا ولی قسمت دوم سوالم موند.
شما الان به جای من بودی از دو تا لینک بالا کدومشون رو انتخاب میکردی؟
یا مثلا از این لینک:
http://www.aliexpress.com/item/Hot-...n-Earphone-2-II-Headphone/1820190693.html?s=p
الان این لینک اعتبارش مثله این که بیشتر هست ولی قیمتش شک برانگیزه...

hosein ati

Registered User
لایک‌ها
329
پست رو ادیت کردید ک متوحه نشدم.
بین این ٣ لینک بنده لینک اخر رو پیشنهاد میدم. حدود ٦دلار هزینه ارسال داره. قیمت تمام شده با تخفیفش حدود ١٦.٥دلار هست
ولی باز میتونید فروشنده مطمئن تری پیدا کنید

ممنون.
اگه از نظر شما لینک سوم بهتره لطفا قیمت تمام شده اش رو بهم بگید.
راستی این لینک سوم از نظر شما قیمتش شک بر انگیز نیست؟10 دلار برای جنسی که 25 دلار هست قیمت جهانیش؟منظورم اینه که چرا باید انقدر ارزون تر بده یه جنسی رو این شرکت؟
ببخشید خیلی دارم زحمت میدم فقط یه لینک دیگه پیدا کردم که انگار از همشون بهتره حدود 2000 تا order داره با 1500 تا feedback.
http://www.aliexpress.com/item/Top-...ote-Mic-for-MI2-MI2S-MI2A/1519281652.html?s=p
اینم بررسی کنید ببینید اگه مشکلی نبود قیمت نهایی برای رنگ نقره ای و طلاییش رو بهم بدید تا یکی رو انتخاب بکنم و سفارش بدیم.
خیلی ممنون.

Last edited:

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
عرض کردم از بین ٣لینکی ک دادید لینک سوم معتبر تره.
قیمتش به همراه هزینه ارسال ٧٣تومن
لینک چهارمی ک دادید به ترتیب ٣٣- ٥٤- ٤٢ تومن
این لینک هم فروشندش معتبره
ممنون.
اگه از نظر شما لینک سوم بهتره لطفا قیمت تمام شده اش رو بهم بگید.
راستی این لینک سوم از نظر شما قیمتش شک بر انگیز نیست؟10 دلار برای جنسی که 25 دلار هست قیمت جهانیش؟منظورم اینه که چرا باید انقدر ارزون تر بده یه جنسی رو این شرکت؟
ببخشید خیلی دارم زحمت میدم فقط یه لینک دیگه پیدا کردم که انگار از همشون بهتره حدود 2000 تا order داره با 1500 تا feedback.
http://www.aliexpress.com/item/Top-...ote-Mic-for-MI2-MI2S-MI2A/1519281652.html?s=p
اینم بررسی کنید ببینید اگه مشکلی نبود قیمت نهایی برای رنگ نقره ای و طلاییش رو بهم بدید تا یکی رو انتخاب بکنم و سفارش بدیم.
خیلی ممنون.

ramintab

Registered User
لایک‌ها
12
2عدد ساعت مچی و یک عدد کیف زنانه از سایت aliexpress توسط علی آقا خریداری شد
این چندمین خرید من هست که علی آقا انجام دادن

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804

hosein ati

Registered User
لایک‌ها
329
خب اینی که رنگ gold هست و 25.88 دلار قیمت خورده رو 106 میگید درسته؟ایا این قیمت , قیمت نهایی هست و قیمت تحویل جنس درب منزل هست یا پول پست داخل ایران و گمرک جداگانه هست؟

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
بله درسته.
پست احتمالا وجهی رو دریافت میکنه بابت تحویل.
گمرک نمیخوره
خب اینی که رنگ gold هست و 25.88 دلار قیمت خورده رو 106 میگید درسته؟ایا این قیمت , قیمت نهایی هست و قیمت تحویل جنس درب منزل هست یا پول پست داخل ایران و گمرک جداگانه هست؟

nimairan1

Registered User
لایک‌ها
46
سلام
جناب حسینی خرید از ebay راه اندازی نشد؟

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804

eyes

کاربر تازه وارد