• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمپین حمایت از حیات وحش

™ASUS

Registered User
لایک‌ها
175
یکی در بیابان سگی تشنه یافت

برون از رمق در حیاتش نیافت

کله دلو کرد آن پسندیده کیش

چو حبل اندر آن بست دستار خویش

به خدمت میان بست و بازو گشاد

سگ ناتوان را دمی آب داد

خبر داد پیغمبر از حال مرد

که داور گناهان از او عفو کرد

الا گر جفا کردی اندیشه کن

وفا پیش گیر و کرم پیشه کن

یکی با سگی نیکویی گم نکرد

کجا گم شود خیر با نیکمرد؟

کرم کن چنان کت برآید زدست

جهانبان در خیر بر کس نبست

به قنطار زر بخش کردن ز گنج

نباشد چو قیراطی از دسترنج

برد هر کسی بار در خورد زور

گران است پای ملخ پیش مور

نوای ظهور

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر نکن اگه خدا بخواد آدمو امتحان کنه 200 میلیون پول تو کوچه پیدا میکنی یا یه جنیفر مانندی (!) بهت پیشنهاد همبستری میده ، امتحان خدا همین چیزای کوچولو ـه.

.

آ،رین به شما برادر مومن و بسیجی.خداوند امثال شما را در این مملکت افزایش دهد.

natars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,116
منم در حال نگهبانی از یک یاکریم هستم این یاکریم بالای کنکور برق لانه کرده و تخم گذاشته

کبوتر بچه کرده کاش بودیو میدیدی

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,175
فکر نکن اگه خدا بخواد آدمو امتحان کنه 200 میلیون پول تو کوچه پیدا میکنی یا یه جنیفر مانندی (!) بهت پیشنهاد همبستری میده ، امتحان خدا همین چیزای کوچولو ـه.

.

منم در حال نگهبانی از یک یاکریم هستم این یاکریم بالای کنکور برق لانه کرده و تخم گذاشته

کبوتر بچه کرده کاش بودیو میدیدی

فقط تفنگ بادی
s026.gif

reza3533

Registered User
لایک‌ها
1
عاغا خونه ماهم منطقه گربه گیریه هر از مدتی یه همچین اتفاقی میوفته
4628.gif

حالا برو خداروشکر کن تو کارتون بدنیا اورده برای ما یه بار ننه شون دوتا بچشو رفته بود رو صندلی جلو ماشین زاییده بود (شیشه ماشین باز بوده)
ugly004.gif

همین 5 ماه پیشم یه ننه سیاه سفیدی 4 تا بچه زایید تو پارکینگ خونمون ... اصن یه وعضی بود ... خلاصه کلیم حیاطو به گند کشیدن یه بار موش میاوردن یه بار میدیدیم چندتا پر رو زمینه ... :blink:
بعد یه چند روز البته جمعیتشون کم شد 5 تا بودن اول ولی بعد شدن 3 تا ... 2 تا از بچههاش مرد :D
خلاصه بعد یه مدت بچههاشو انداختیم بیرون، ننشونم رفت بعد از اون ... حالا یه مدتیه از شر گربه راحتیم
2296.gif

به شومام پیشنهاد میکنم تا دیر نشد ه به جاشون عادت نکردن یطور بندازینشون بیرون ... حیاطتونم به اف میدن تو باغچه تونم کلی گه کاری میکنن :)

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
از شما خواهش میکنم از گربه ها نگهداری کنین. حیف ک شیراز هستین وگرنه، من هر شب براتون غذا و گوشت و چربیِ اضافه میاوُردم کِ بدین بهشون. خواهش میکنم نترسونینشون. اذیتشون نکنین. التماس میکنم نزارین گشنه بمونن. اگر از لحاظِ تامینِ شیر براشون در مضیغه هستید، شماره حسابتون رو برام پ خ کنید، کِ هر هفته یه 5000 تومنی برای شیرِشون براتون بفرستم.

Bahloul

Registered User
لایک‌ها
9
از شما خواهش میکنم از گربه ها نگهداری کنین. حیف ک شیراز هستین وگرنه، من هر شب براتون غذا و گوشت و چربیِ اضافه میاوُردم کِ بدین بهشون. خواهش میکنم نترسونینشون. اذیتشون نکنین. التماس میکنم نزارین گشنه بمونن. اگر از لحاظِ تامینِ شیر براشون در مضیغه هستید، شماره حسابتون رو برام پ خ کنید، کِ هر هفته یه 5000 تومنی برای شیرِشون براتون بفرستم.

:eek::blink::wacko:

natars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,116
یه زمانی شهرداری شیراز طرح عقیم کردن گربه ها ره اجرا کرد بعدش متوقف شد نمیدونم چرا اینطوری شد

roozbeh72

مسوول مسابقات
لایک‌ها
266
:blink:
شیر پرچرب میخورند یا کم چرب؟

omidsys

Registered User
لایک‌ها
72

جانم کجا بودی؟
اینقدر دنبالت بودم!
خواستی شماره کارت میدم اگه دروغ نمیگی پول شیرشون و اجاره خونشون رو بده در خدمتم نوکرشون هم هستم!
بالای راه پله ها میکنم جایه گربه ها
میدم اجارشون
باور کن راست میگم
:graduated

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
جانم کجا بودی؟
اینقدر دنبالت بودم!
خواستی شماره کارت میدم اگه دروغ نمیگی پول شیرشون و اجاره خونشون رو بده در خدمتم نوکرشون هم هستم!
بالای راه پله ها میکنم جایه گربه ها
میدم اجارشون
باور کن راست میگم
:graduated

فقط پولِ شیرشون. شماره کارتت رو پ خ کن.

behnam69

Registered User
لایک‌ها
51

4yajuyo.gif

behnam69

Registered User
لایک‌ها
51
داداش زودتر میرسیدی خوب . این دیشب رفته با پارو خوار همشونو یاگیده :D

Amin_boroojerdi

Registered User
لایک‌ها
38

Love_life

Registered User