برگزیده های پرشین تولز

کمک برای آوردن گوشی مسافری

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
با درود به دوستان

یکی از آشنا ها رو می خوام بگم از خارج از ایران یک سامسونگ نوت 8 برام بیاره ( کارکرده )

اما خودش هم گوشیش رو از ایران برده بوده و گوشیش رو 3 سال پیش خریده بوده و بحث ریجستری و این ها هم نداشته

الان خوندم نوشته هر مسافر یک گوشی رجیستر نشده می تونه بیاره .
می خواستم ببینم الان این آشنامون میتونه موبایل خودش و موبایل من رو بیاره و بهش گیر نمیدن ؟؟؟

هزینه رجیستر شدن نوت 8 چقدر میشه ؟ و همونجا داخل فرودگاه باید پرداخت شه ؟

شنیدم برای رجیستر گوشی باید مشخصات خودش رو بده . آیا بعد رجیستری فقط سیم کارتی که به نام اون آشنامون باشه توی اون گوشی کار میکنه ؟

ممنون راهنمای کنید سریعتر

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
آیا بعد رجیستری فقط سیم کارتی که به نام اون آشنامون باشه توی اون گوشی کار میکنه ؟
نه هر سیمکارتی کار میکنه
می خواستم ببینم الان این آشنامون میتونه موبایل خودش و موبایل من رو بیاره و بهش گیر نمیدن ؟؟؟
فکر نمیکنم گیر بدن میتونه جفتش رو بذار تو جیبش کسی کار نداره
درباره هزینه هم نمیدونم چقدر میگیرن فکر کنم 200 300 بگیرن احتمالا مطمئن نیستم -و فکر میکنم با پاسپورت میشه بعدا فعالش کرد و نیازی نیست توی فرودگاه انجام بشه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
نه هر سیمکارتی کار میکنه
فکر نمیکنم گیر بدن میتونه جفتش رو بذار تو جیبش کسی کار نداره
درباره هزینه هم نمیدونم چقدر میگیرن فکر کنم 200 300 بگیرن احتمالا مطمئن نیستم -و فکر میکنم با پاسپورت میشه بعدا فعالش کرد و نیازی نیست توی فرودگاه انجام بشه
والا این مسخره بازی ها توی هیچ کشوری در دنیا نیست جر ایران !!! الان خوندم نوشته هر بار شمارت تغییر کنه باید تو سامانشون اعلام کنی که بتونی به شبکه وصل شی !!!
هزینه الان خوندم نوشته 16 درصد قیمت گوشی رو می گیرن !!! قیمت نوت 8 حدود 7 تومن هست که 16 درصدش میشه 1100 !!! چه خبره ؟!! سرم درد گرفت !!!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
والا این مسخره بازی ها توی هیچ کشوری در دنیا نیست جر ایران !!! الان خوندم نوشته هر بار شمارت تغییر کنه باید تو سامانشون اعلام کنی که بتونی به شبکه وصل شی !!!
هزینه الان خوندم نوشته 16 درصد قیمت گوشی رو می گیرن !!! قیمت نوت 8 حدود 7 تومن هست که 16 درصدش میشه 1100 !!! چه خبره ؟!! سرم درد گرفت !!!
من سیم رو عوض میکنم مشکلی نیست از بابت وصل شده
یه اس ام اس میاد که این سیمکارت به فلان شماره فعال شده اگه این سیمکارت خودتون نیست برای انتقال اقدام کنید درغیر اینصورت به استفاده ادامه بدید
که اینم برای خرید و فروش هست انتقال میدن وگرنه مشکلی نیست و سیمکارت فعال میشه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
فقط آخرین سوال
میشه کسی گوشی رو در فرودگاه اعلام نکنه و مثلا یک هفته بعد پیگیر قضیه رجیستری از طریق درگاه اینترنتی بشه ؟ یا حتما در فرودگاه باید اعلام کنه گوشی آورده ؟

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
من سیم رو عوض میکنم مشکلی نیست از بابت وصل شده
یه اس ام اس میاد که این سیمکارت به فلان شماره فعال شده اگه این سیمکارت خودتون نیست برای انتقال اقدام کنید درغیر اینصورت به استفاده ادامه بدید
که اینم برای خرید و فروش هست انتقال میدن وگرنه مشکلی نیست و سیمکارت فعال میشه
والا من سیمکارت دیگه میزارم پیامک میاد که تا مثلا سه روز فعاله بعد قطع میشه و قطع هم شد در صورتی که مالک گوشی و‌خط خودمم گوشیم دو سیمه تماس کرفتم همتا میگه مالک شخص دیگه هست باز جای سیمارو عوض میکنم یکیش انتن داره یکیش نداره کلا همتا از نظر من چرته فقط چه چیزی داره؟ سیم مارتام مال قبل طرحه چرا کار نمیکنه ؟

Sent from my C6903 using Tapatalk

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
والا من سیمکارت دیگه میزارم پیامک میاد که تا مثلا سه روز فعاله بعد قطع میشه و قطع هم شد در صورتی که مالک گوشی و‌خط خودمم گوشیم دو سیمه تماس کرفتم همتا میگه مالک شخص دیگه هست باز جای سیمارو عوض میکنم یکیش انتن داره یکیش نداره کلا همتا از نظر من چرته فقط چه چیزی داره؟ سیم مارتام مال قبل طرحه چرا کار نمیکنه ؟

Sent from my C6903 using Tapatalk
مال منم برای قبله ولی میگه اگه مال شخص دیگه به نام کنید اگه نه که هیچی لازم نیست انجام بشه
البته یکی از سیم کارت هام گوشی یا اون رجیستر شده ولی‌اونیکی نه که این پیامو میده

بالا