برگزیده های پرشین تولز

کمک برای خرید سی پی یو و گرافیک

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
[quote="AmirHesam";3516442]عزیز ممنون بابت معرفی ... ولی من اصلا با amd حال نمیکنم ... :D میشه سیستم ای سوژ ...سی پی یو اینتل .. کارت گرافیک جی فورس و در صورت صلاحدیدتون ایکس اف ایکس باشه ....

تو این برند محصولات میشه سیستم معرفی کنید.
مرسی[/quote]
هر جور راحتی .
Core i3 530
Asus P7-H55M
Ram 2*2 OCZ 1333 Cl9
XFX GT240 DDR3 1GB
Power 530 Green AB

سرجمع 515
این سیستم به جرات 15 تا 20 درصد از اون مورد AMD که معرفی کردم کاراییش پایینتره. تعصب رو برندها فقط باعث افزایش هزینه است.

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
عزیز بس اینطوره نمیخوام ... همینی که میگی خیلی به صرفه تره که...
فقط اینکه این سیستمی که گفتید ای ام دی ... تا چه زمانی کشش داره در مقابل منی که سیستمم 14 سااعت روشنه و نرم افزارهایی نظیر فایرفاکس . یاهو مسنجر ، پراگ دی وی بی ... کورل... فتوشاپ .... و رایت همزمان از 3 دی وی دی و فیلم دیدنو و بازی همیشه هست ... تا کی به نظرتون میتونه استقامت داشته باشه... البته من میتونم هواشو داشته باشم و بهش آسیب نزنم..
البته بعضیاش اکثرا نیستا ...

راستی داداش دیدم شما خیلی حرفه ای و استاد هستی...
نظرتون در مورد این سیستم چیه ... حدود چند روز پیش یکی از دوستان گفتن.
cpu: AM3 X4 945 8mb cache
M.B: GIGA 880GA-UD3H
Ram: 2X2GB DDR3 1333mhz kingmax
VGA: ATI R5770 1GB DDR5 GIGA

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
[quote="AmirHesam";3516998]عزیز بس اینطوره نمیخوام ... همینی که میگی خیلی به صرفه تره که...
فقط اینکه این سیستمی که گفتید ای ام دی ... تا چه زمانی کشش داره در مقابل منی که سیستمم 14 سااعت روشنه و نرم افزارهایی نظیر فایرفاکس . یاهو مسنجر ، پراگ دی وی بی ... کورل... فتوشاپ .... و رایت همزمان از 3 دی وی دی و فیلم دیدنو و بازی همیشه هست ... تا کی به نظرتون میتونه استقامت داشته باشه... البته من میتونم هواشو داشته باشم و بهش آسیب نزنم..
البته بعضیاش اکثرا نیستا ...

راستی داداش دیدم شما خیلی حرفه ای و استاد هستی...
نظرتون در مورد این سیستم چیه ... حدود چند روز پیش یکی از دوستان گفتن.
cpu: AM3 X4 945 8mb cache
M.B: GIGA 880GA-UD3H
Ram: 2X2GB DDR3 1333mhz kingmax
VGA: ATI R5770 1GB DDR5 GIGA[/quote]
استاد خودتی :دی
ببین این کارایی که شما میکنی رو تقریبا من دارم با همون سیستمی که معرفی میکنم روزی 10 ساعت انجام میدم . تا 18 روز پیاپی هم سیستم رو ریستارت هم نکردم.
تنها مشکل این amd های مدل بالا فنهای پر سر و صداشونه که با یک فن بی سر و صدا میشه مشکل رو حل کرد.
این سیستمی که معرفی کردی پردازنده اش که ضعیفتره.
مادربرد گرافیک انبرد داره که به کارت نمیاد . ضمن اینکه قیمتش رو من نمیدونم اما حتمالا زیر 140 نباید باشه.
رم که همونه
گرافیکی که انتخاب کردی چیپش خوبه اما چون بردش گیگاست احتمالا بالای 200 باشه.
نتیجه میشه اینکه سیستمت حدود 535 بدون پاور میشه / که خوب از حد بودجه شما با پاور که میشه 600 تجاوز میکنه . ضمن اینکه جز تو قسمت گرافیک چیز بیشتری به شما اضافه نمیکنه.

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
حله داداش ... همون سیستمو میخرم ... فن چنده که این مشکلو حل کنه ...
راستی این مادربورد چند تا جای ساتا و برق داره ؟ و چند تا جای رم داره ... شاید خواستم روزی ارتقا بدم...؟
این گرافیک داداش بازیای چند سال آینده رو ساپورت میکنه ؟
داداش میشه اسم کاملشونو بنویسی آخه بعضیاش اسم برنداش نیست میخوام بگم برام بیارن .. خه این یارو میترسم جا به جا بیاره بدبخت بشم...
دمت گرم و این سیستمو جمع میکنم و ممنون از توصیه ت.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
[quote="AmirHesam";3517672]حله داداش ... همون سیستمو میخرم ... فن چنده که این مشکلو حل کنه ...
راستی این مادربورد چند تا جای ساتا و برق داره ؟ و چند تا جای رم داره ... شاید خواستم روزی ارتقا بدم...؟
این گرافیک داداش بازیای چند سال آینده رو ساپورت میکنه ؟
داداش میشه اسم کاملشونو بنویسی آخه بعضیاش اسم برنداش نیست میخوام بگم برام بیارن .. خه این یارو میترسم جا به جا بیاره بدبخت بشم...
دمت گرم و این سیستمو جمع میکنم و ممنون از توصیه ت.[/quote]
فنش با 20 تومن حله .
اول بگیر سیستمو دیدی حوصله صداشو نداری بعد فن رو بخر. اولش لازم نیست.
مادربرد 5 تا ساتا داره که از نسل سوم هستند . یعنی ساتا 3 . 4 تا جای رم داره که به نظرم شما 2*2 رو پر کنی فعلا کافیه . بعدا جای یه 2*2 دیگه هم داشته باشی.
داستان گرافیک و بازیهای چند ساله دیگه واقعا یه بحث قدیمیه . نه این گرافیک بازی مثلا crysis 3 رو 1080 نمیتونه ران کنه در آینده ! .شما اگر بخوای برای گرافیک آینده نگری کنی فقط پول کارت گرافیکت 300 بالا میشه . علاوه بر اون هزینه یک کیس خوب + پاور خوب هم میاد روش.
اسامی که من نوشتم کامله.

amin1376

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام چرا شما این همه لیست قیمت به دیگران میدید قیمت dvd-rw و مودم و... رو اون حساب نمیکنید؟:lol::D

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
سلام چرا شما این همه لیست قیمت به دیگران میدید قیمت dvd-rw و مودم و... رو اون حساب نمیکنید؟:lol::D

دوست عزیز این قطعات جزو قطعات اصلی نیستند
و مدلهای مختلفی تو بازار هستند با قیمتهای مختلف
خریدار خودش باید هنگام خرید انتخواب کنه
ولی اگر مدل خاصی یا با مشخصات خاصی مد نظرتون هست بفرمایید من قیمت میدم ;)

بالا