• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمک برای کسب در آمد

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
شما فعلا تا 18 سالگی وقتتو بزار فقط خرج کن و یاد بگیر
شما هر چقدر هم در بیاری بازم راهت اشتباهه
برو درستو بخون

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
سلام
بنظر شما راهی وجود داره بشه تو نت پول در آورد؟
والا من که دیگه مخم پوکید
4 ساله دارم کار میکنم آخرش هم هیچی...
من 13 سالمه
خیلی کار ها هم میتونم بکنم میتونم ویولن بزنم فیلم بگیرم عکاسی کنم آموزش تصویری تهیه کنم و ...
راهی هست؟

آفرین به این طرز فکر و پشتکار .... تو آخرش یه چیزی می شی .... من دانشگاه رو تموم کردم و رفتم خدمت و برگشتم ... چشمم به دست و جیب بابام بود ...
خوبه که آدم به موازات درس و مشق به فکر پول در آوردن هم باشه

raibo

Registered User
لایک‌ها
41
دوست عزیز به نظر من اصلا دنبال این روش های کلیکی و سرچ این بحثها نباش که فقط وقتتو ‌تلف کردی اونم برای چندرغاز هیچ چیزیم یاد نمیگیری، بنظرم بیشتر روی شبکه های اجتماعی کار کن، شبکه های اجتماعی اینده خوبی دارند، همین الانم بیشتر حجم ترافیک نت مال شبکه های اجتماعی هست، تو خود ایران الان تلگرام بیشتر از نصف ترافیک اینترنت رو به خودش اختصاص داده، شما میتونی به راحتی بدون هیچ تخصص برنامه نویسی الان توی تلگرام یه کانال بزنی و با مدیریت درست و محتوای خوب به سرعت پیشرفت کنی،
فقط وقتت رو هم طوری تنظیم کن که به درس خوندنت لطمه نزنه، اگر بتونی توی مدیریت یه کانال تلگرام مهارت پیدا کنی، که اصلا هم کار مشکلی نیست، براحتی حتی بدون هزینه در عرض چند ماه به درامد متوسطی هم میرسی، ولی درس و تحصیلات رو با جدیت تا دانشگاه ادامه بده، حتی اگه مستقیما نتونی از تحصیلاتت درامد و شغلی پیدا کنی، بازم تاثیر زیادی در موفقیتت توی ‌کارای دیگه داره، امیدوارم موفق باشی

Sent from my Coolpad 8675-W00 using Tapatalk

amirziv24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام خیلی ممنون از همه دوستان که لطف کردن.

amirziv24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام میخواستم یه پست بزنم دیدم همین هست گفتم بیام اینجا بگم.
من برای کسب در آمد و اینا کار هایی بلدم کسی خواست بگه تا شاید کارش کنم براش پولی در بیارم:
1-گرافیک(لوگو - کاور و ...)
2-فروش ممبر برای کانال تلگرامی و اینستاگرام
3-مدیریت سایت(رز بلاگ و ...)

seomanager

Registered User
لایک‌ها
189
پسر جان با درس خوندن توی دانشگاه یا مدرسه به جایی نمیرسی! از همین امروز شروع کن به یادگیری زبان php سعی کن تا 2 سال دیگه کاملا حرفه ای بشی توش.
بعد به راحتی میتونی کلی پول در بیاری.

بالا