برگزیده های پرشین تولز

کمک برای یک خرابی عجیب در نوکیا N73

OneOFThem

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
من گوشیم به صورت اتفاقی و بدون هیچ زمین خوردگی صفحش شروع کرد به چشمک زدن. دائم صفحش کاملا سیاه میشه دقیا مثل زمانی که میخوای گوشی رو روشن کنی(همون لحظه اول روشن شدن)و دوباره برمیگرده.گاهی اوقات صفحش کاملا وارونه میشه.گاهی اوقات مورب میشه.اصن یه وضی شده.ال سی دی کاملا سالم هستش.یه باز و بست و تمیز کاریش هم کردم ولی لا فایده!
به نظرتون عیبش چیه دوستان؟
از فلش کردنش هم کاملا بی زارم چون فوق العاده برنامه و اطلاعات توش دارم که به مکافات نصب شدن.
ممنون از دوستان

OneOFThem

Registered User
لایک‌ها
3
یعنی واقعا یه تعمیرکار حرفه ای اینجا نیست؟
من فقط میخوام عیب گوشیمو بدونم که وقتی دادمش تعمیر 10 تا عیب دیگه هم روش نزاره برام اندازه قیمت خود گوشی فاکتور کنه!!!

albura

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاید سوکت فلت از جا درومده بیرون شاید هم گوشی به خاطر ضربه قاطی کرده و فلش میخواد

OneOFThem

Registered User
لایک‌ها
3
عیب از CPUش بود!یارو به قول خودش یکم دست کاریش کرد و 20تومن پول گرفت که 3 سه هفته بعد دوباره همون شد!!!
گفتم شاید به درد کسی خورد!

I Love You

Registered User
لایک‌ها
2,032
عیب از CPUش بود!یارو به قول خودش یکم دست کاریش کرد و 20تومن پول گرفت که 3 سه هفته بعد دوباره همون شد!!!
گفتم شاید به درد کسی خورد!
سَلام تعمیراتی دست گذاشته رو همون چیزی که میخواستــه ,
از سی پی یو نیست دوست عزیــز , فلش پرونــده ببریــد تعمیرات که وارد باشه دست هر تعمیراتی ندید براتون با باکس های پیشرفته و قوی فلش بزنه مطمئن باشید بالا میاد .
با باکس های قدیمی فلش بزنه بازم همون آش همون کاسـه ..
اطلاعاتی از باکس ها داشته باشی همه چی حلـه ؛ من خودم تا حالا با کابل خیلی گوشی فلش کردم اگه نزدیکم بودی برات ردیفش میـکردم .

بالا