برگزیده های پرشین تولز

کمک به یه تازه کار توی ساخت وبلاگ

daneshju.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خسته نباشید.
راستشو بخواین من تاحالا 2-3 تا وبلاگ ساختم اونم با همون قالب ها و مد ها.
اما می خوام بیشتر کار کنم.
تنها کاری که تونستم بعد از ساختن بکنم این بود که شمارشگر وب گذر رو بهش اضافه کردم که اون زیر وبلاگ دیده می شه.

اما فعلا 2-3 تا مشکل دارم.
این همون وبلاگیه که در موردش صحبت می کنم! خیلی ساده است. نخندینا.

http://daneshjuir.blogfa.com/

اون بالا اسم وبلاگ توی یه محیط سبز نوشته شده! آیا می تونم اون قسمت سبز با نوشته هاشو کلا وردارم و یه عکس دیگه ی همون قدری رو جاش بزارم؟؟ آخه عکس رو نمی مونه و نمی شه سیوش کرد.

در سمت راست 2 مدل پیوند هست که یکی نوشته پیوند روزانه و دیگری نوشته پیوند. فرقشون چیه و آیا می تونم در سمت چپ هم یه چیزی شبیه به این اضافه کنم؟؟؟//

توی وبلاگ هر پست جدید می یاد بالاتر از همه قرار می گیره. راهی هست که برعکس بشه؟ یعنی مثل فروم؟

امیدوارم کمکم کنین! چون توی وبلاگ ضعیفم! البته توی کد قرار دادن اگه بدونم کجا باید قرار داد راحت این کار رو انجام می دم.
تشکر می کنم کمکم کنین.

daneshju.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازم سلام
کد های جاواشو دستکاری کردم و چند تا بخش پیوند جدید بهش اضافه کردم! اما نمی دونم چطور باید توشون لینک پیوند کنم؟

daneshju.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
hاونم خودم با دستکاری توی کداش درست کردم
بقیه رو کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟:wacko:

daneshju.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
;کسی نبود؟

ظاهرا کسی بلد نیست!

هر گونه سوالی باشه در خدمتم (ظاهرا بیشتر بلدم):lol:

barselon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
2,3ta topic balatar darin mored tozih dadam begard

611

Registered User
لایک‌ها
0
اون بالا اسم وبلاگ توی یه محیط سبز نوشته شده! آیا می تونم اون قسمت سبز با نوشته هاشو کلا وردارم و یه عکس دیگه ی همون قدری رو جاش بزارم؟؟ آخه عکس رو نمی مونه و نمی شه سیوش کرد.
باید عکس رو یه جا آپلود کنی ، مثلا تاینی پیک ، بعد بزاری تو header سایت
در سمت راست 2 مدل پیوند هست که یکی نوشته پیوند روزانه و دیگری نوشته پیوند. فرقشون چیه و آیا می تونم در سمت چپ هم یه چیزی شبیه به این اضافه کنم؟؟؟//
پیوند روزانه مثل ، لینک دونی می مونه ، پیوند معمولا برای تبادل لینک استفاده میشه. آره
توی وبلاگ هر پست جدید می یاد بالاتر از همه قرار می گیره. راهی هست که برعکس بشه؟ یعنی مثل فروم؟
تو پرشین بلاگ ، قبلا یه همچین امکانی بود ، بلاگفا رو فکر نمی کنم.

امیدوارم کمکم کنین! چون توی وبلاگ ضعیفم! البته توی کد قرار دادن اگه بدونم کجا باید قرار داد راحت این کار رو انجام می دم.
تشکر می کنم کمکم کنین.
، اگر با کد های html آشنایی نداری میتونی ازسایکو استفاده کنی. باهاش سایداربار و... اضافه کنی

بالا