برگزیده های پرشین تولز

کمک درباره خرید 5 اس

pourya74

Registered User
لایک‌ها
384
دوستان بنظرتون از ساییت دیجیکالا بخرم مطمین هستش...؟ فقط چیزی که هست نزنه پارت نامبر کجا هست و آنلاکه یا نه و ....

بله مطمئنه . سال پیش من توت 2 خریدم از دیجی ، برام تو بسته بندی کامل و شیک فرستادند ( 1 روزه رسید ) و اینکه کاملا آکبند و ساخت ویتنام بود . باطریش هم کره ای بود .

جنس هاشون اصلیه . 5S با گارانتی مه تل سفیدش رو میده 2/220/000 تومن

منم دارم تبلتمو ميفروشم يكيشو بگيرم ، اما خدايي گوشي با اين قيمت و كيفيت تو دست همه افتاده و به نوعي ميشه گفت خز شده

5S خز شده ؟ :O

khiarshor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
منم دارم تبلتمو ميفروشم يكيشو بگيرم ، اما خدايي گوشي با اين قيمت و كيفيت تو دست همه افتاده و به نوعي ميشه گفت خز شده
داداش شرمنده دیگه ما میبریم میفروشیم فقط شما داشته باشی خز نباشه تک باشه

hormozan

Registered User
لایک‌ها
57
چه ربطی داره !!! مگه شما گوشی رو برای دیگران میخری :)) واسه استفاده خودته ... حالا همه هم داشته باشن ؛)

Sent from my iPhone 5

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200

ببخشید ولی خز طرز فکر شماس که فرق بین یه کار هنری (اپل) با یه کار صنعتی (سامسونگ،ال جی،گوشی های مایکروسافت و....) رو تشخیص نمیده.بعدشم شما گوشی رو برای لذت خودت بخر نه برای پز دادن. اتفاقا از اونجایی که ایرانیا اهل پزن، اپل الان دست همس دیگه. هر بچه مدرسه ای رو می بینی اپل داره بدون اینکه حتی یکی از کارکردهاش رو خوب بدونه.

erfan.wakka

Registered User
لایک‌ها
30
نگفتین اینی که من از دیجی کالا بگیرم آنلاکه ؟ پارت نامبر کجا هستش اصلا ؟

SilverSaeeD

Registered User
لایک‌ها
48
نگفتین اینی که من از دیجی کالا بگیرم آنلاکه ؟ پارت نامبر کجا هستش اصلا ؟
من که باشم از دیجی کالا خرید نمیکنم... مگه میشه آنلاک نباشه دوست من! آنلاک نباشه که اصلا آنتن نمیده... کلا تا اونجا که میدونم تو پایتخت 99% آیفون ها LLA هستند... و البته با ICCID... در مورد دیجی کالا بهتره خودتون تماس بگیرید سوال بپرسید.. حالا چرا من از دیجی نمیگیرم؟؟ چون بدون شک گرونتر از پایتخت میده! در ضمن.... بنده به جای شما بودم منتظر آیفون 6 میشدم و اون زمان خیانت میکردم!!

SilverSaeeD

Registered User
لایک‌ها
48
آنلاک دو نوع هست... فکتوری که خریدار یک ضرب پولشو میده 645 دلار مثلا و گوشی مال خودش میشه و با اپراتوری قرار داد نداره و ICCID هم ندارن... یه مدلدیگه هست که با اپراتور ها قرار داد دارن مثل Verizon آمریکا که این گوشی ارزونتر خریداری میشه و باید خریدار قسط بده و فقط باید از سیم کارت همون شرکت استفاده کنه اما در صورت عدم تمایل استفاده از سیم کارت همون شرکت... طرف یک پولی میده تا به اصطلاح آنلاک کنن گوشی رو تا بتونه از سیم کارت های دیگه استفاده کنه ( قسط گوشی برای خریدار ادامه داره)....این گوشی ها ICCID دارند... این چیزی بود که با خوندم و تحقیق بهش رسیدم... چون خودم یک 5S خریداری کردم.. امیدوارم مفید بوده باشه

Sales@TAM

Registered User
لایک‌ها
207
انقد حساسیت به خرج ندید دوستان.. چیزی که علاقه دارینو بگیرین و لذتشو ببرین...
غیر ممکنه الان کاسبی به شما لاک بفروشه.. همشون انلاکه... iccid هم داشته باشه نداشته باشه فرقی نمیکنه تو کارکرد و اصلا مهم نیست...

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
چند نکته ریز هست تو خرید فایو اس یکی iccid داشتن و نداشتن ؟ دوم آنلاک و لاک بودن ؟ سوم پلمپ تی بودن ؟ چهارم پارت نامبر و....

icc رو کلا اهمیت نده اصلا مهم نیست، آنلاک بگیر (از هر جای مطمئن بگیری آنلاکه، پلمپ باشه (پلاستیک دور جعبه باشه)، پارت نامبر هم آمریکا باشه بهتره نباشه هم خیلی نمیخواد حساس بشی پشت جعبه پارت نامبر رو نوشته lla آمریکاست.

behnam 1375

Registered User
لایک‌ها
1,298
icc رو کلا اهمیت نده اصلا مهم نیست، آنلاک بگیر (از هر جای مطمئن بگیری آنلاکه، پلمپ باشه (پلاستیک دور جعبه باشه)، پارت نامبر هم آمریکا باشه بهتره نباشه هم خیلی نمیخواد حساس بشی پشت جعبه پارت نامبر رو نوشته lla آمریکاست.
icc که زیاد فرق نمیکنه داشته باشه نداشته باشه زیاد مهم نیست کلی گفتم

mehrana1

Registered User
لایک‌ها
171
دوست عزيز راهنمايي هاي خوبي بهت گفتن فقط يه مطلب ...
اين iccid يه داستانيه كه دلالها و گوش فروش هاي ايراني راه انداختن ، هيچ تاثيري نداره كه لاك بوده يا آنلاك هر چي گيرت اومد بخر

SilverSaeeD

Registered User
لایک‌ها
48
دوست عزيز راهنمايي هاي خوبي بهت گفتن فقط يه مطلب ...
اين iccid يه داستانيه كه دلالها و گوش فروش هاي ايراني راه انداختن ، هيچ تاثيري نداره كه لاك بوده يا آنلاك هر چي گيرت اومد بخر
نظرات تمام دوستان تایید میشه... ICCID هیچ تاثیری روی ایفون نداره... اصلا مهم نیست

Corner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
445
چند نکته ریز هست تو خرید فایو اس یکی iccid داشتن و نداشتن ؟ دوم آنلاک و لاک بودن ؟ سوم پلمپ تی بودن ؟ چهارم پارت نامبر و....

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
بالا