برگزیده های پرشین تولز

کمک در تهيه مقالات علمی ؛ معرفی و درخواست کتاب ، سایت و منابع علمی

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
دست شما درد نكنه خدا هرچي كه ميخواين بهتون بده جدا داشتم نا اميد ميشدم نتونستم از دانشگاه بگيرم
بايد توي عيد روش كاركنم چند تاي ديگه هم بود خودم گرفتم ولي اين يكي نشد
راستي من مكانيك نميخونم حدس ميزنين چي ميخونم
خوب خودم ميگم برق الكترونيك مقطع كارشناسي البته هنوز اول راهم
بازم مرسي
خواهش ميکنم، چيز ديگه اي هم خواستی بگو.:happy:

پس برق ميخونی، دنيل هم برق خونده اشکالاتو از اون بپرس:D ولی خدا بيامرزدت:lol:، من هيچ وقت برام الکترونيک قابل لمس نبود، درکش نميکردم!:wacko: ولی برای کنکور فوق مجبور شدم بشينم تمام کتاب کنترل بنجامين کو رو ورق ورق کنم چون داشتم هسته اي شرکت ميکردم!:( ولی اون يه درس باز بهتر از بقيه بود. ديگه شده بودم کنترل متحرک!:p خوب اميدوارم موفق باشی!:happy:

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
من دنبال اين كتاب ميگردم :
Programming the 80286, 80386, 80486, and Pentium Based Personal Computer, Barry B. Brey, Prentice-Hall, ©1996
كتابش كميابه
اما اگه بتونيد مقاله اي از نويسندش يعني Barry B. Brey پيدا كنيد خيلي ممنون ميشم.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
من دنبال اين كتاب ميگردم :
Programming the 80286, 80386, 80486, and Pentium Based Personal Computer, Barry B. Brey, Prentice-Hall, ©1996
كتابش كميابه
اما اگه بتونيد مقاله اي از نويسندش يعني Barry B. Brey پيدا كنيد خيلي ممنون ميشم.
سلام
خوب کتاباش تو دانشگاه ما هست ولی تو اين يه مورد من ديگه نميتونم کمکتون کنم :( چون من ايران نيستم. online هم چيزی ازش وجود نداره. اينم وب سايتش هست و اينطور که معلومه ايشون هيچ مقاله اي تا حالا تو عمرش ننوشته! فقط نآقابل 33 تا کتاب نوشته!:blink::blink::blink:
ببخشيد که نتونستم کمکتون کنم!:(

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
ببخشيد که نتونستم کمکتون کنم!
خواهش ميكنم توي هيچ كتابخانه آنلايني هم موجود نيست؟

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خواهش ميكنم توي هيچ كتابخانه آنلايني هم موجود نيست؟
متاسفانه وقتی تو خوده دانشگاه موجود باشه به من option ديگه اي برای گرفتنش نميده!:(
برای جاهای ديگه هم acount من کار نميکنه.:(

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
سلام برادر خواشن :D

هر مقاله اي از هر جورنالی که online موجود باشه و دانشگاه ما هم ساپورتش کنه رو من ميتونم بگيرم;). راستش خودم تا حالا سمت الزوير نرفتم چون احتياجی پيدا نکردم!:p

شما اسم جورنال، اسم مقاله، نويسنده، شماره volume و issue, صفحه (يعنی همه مشخصات) رو به من بدين، احتمال اينکه نتونم بگيرمش کمه! :blink:احتياجی به لينک ندارم. فقط اسم ژورنال خيلی مهمه که درست باشه و اگه شماره ISSN رو بدونين که نوره الی نوره! :happy:
حالا چيا ميخواين؟:cool:

سلام خواهر :happy:
اگه این مقاله ها رو برام بگیرین خیلی ممنون می شم :happy:

کد:
Mechanically alloyed Al–Li powders  • ARTICLE
Journal of Alloys and Compounds, Volume 432, Issues 1-2, 25 April 2007, Pages 111-115
X. Zhu, M. Schoenitz and E.L. Dreizin

Structural evolution of mechanically alloyed nanocrystalline FeAl intermetallics  • ARTICLE
Journal of Alloys and Compounds, In Press, Corrected Proof, Available online 20 January 2007, 
Hongwei Shi, Debo Guo and Yifang Ouyang

Formation of ball-milled Fe–Mo nanostructured powders  • ARTICLE
Journal of Alloys and Compounds, Volume 419, Issues 1-2, 10 August 2006, Pages 140-144
H. Moumeni, S. Alleg and J.M. Grenèche

Introduction to the viewpoint set on: Mechanical alloying  • ARTICLE
Scripta Materialia, Volume 34, Issue 1, 1 January 1996, Pages 1-4
R. B. Schwarz

...تمام کتاب کنترل بنجامين کو رو ورق ورق کنم چون داشتم هسته اي شرکت ميکردم!...
اوه , هسته ای ؟ , چی ؟
من که خیلی به فیزیک هسته ای علاقه داشتم, البته فکر نکنم که گرایش شما این باشه , ولی خودمم می خوام که ارشد فیزیک شرکت کنم ...
288.gif

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0
درود به خواهر فریدا!
میبینم که هر جا میرین گل میکارین ;)

ولی قبل از اینکه برم سراغ مقالات بزارین این کتابو که خیلی وقته دنبالشم و البته نمیدونم که online نش هست یا نه رو بپرسم :

Einstein's Universe
Nigel Calder

اینم لینکش در آمازون : -- > http://www.amazon.com/Einsteins-Universe-Nigel-Calder/dp/0517385708

وای که اگه گیر بیارین خیلی خوب میشه.

با اینکه رشتم فیزیک نیست ( جزییاتو براتون pm کردم ) ولی این کتابو خیلی دوست دارم و ترجمه فارسیشو خوندم ( البته اونم چون گیر نمیومد آخرش مجبور شدم کپی کنم ) ولی زبان اصلی خیلی فرق داره اونم کتابی مثل این:p :D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام خواهر :happy: اگه این مقاله ها رو برام بگیرین خیلی ممنون می شم :happy:
سلام برادر:)
از لينک زير بگيرشون;)
خوب حالا من فضولی کنم:p. متالوژی ميخونی؟
اوه , هسته ای ؟ چی ؟
من که خیلی به فیزیک هسته ای علاقه داشتم, البته فکر نکنم که گرایش شما این باشه , ولی خودمم می خوام که ارشد فیزیک شرکت کنم ...
288.gif
من ليسانسم مهندسی شيمی بود و چون يکی از واحد هامون اصلاً طراحی راکتور بود خيلی دوست داشتم که فوق هسته اي بخونم که حقمو خوردن که ماجراش طولانيه:hmm: ولی خدا رو شکر که نخوندم :Dوگرنه الان مشگل داشتم!:cool: در نتيجه دانشگاه آزاد فوق ميم شيمی رو هم گرفتم ولی اينجا برای دکترام تغيير رشته دادم و الان دارم مهندسی مکانيک گرايش بيو مکانيک ميخونم:). فکر کنم يه بار در موردش تو تاپيک انيميشن حرف زدم. رو دريچه های مصنوعی قلب کار ميکنم.:happy: از هسته اي ديگه خيلی فاصله گرفتم! :(:p:happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
درود به خواهر فریدا!
میبینم که هر جا میرین گل میکارین ;)
:blush:
ولی قبل از اینکه برم سراغ مقالات بزارین این کتابو که خیلی وقته دنبالشم و البته نمیدونم که online نش هست یا نه رو بپرسم :
Einstein's Universe
Nigel Calder
سلام برادر

شرمنده اين کتاب هم باز چون تو خوده دانشگاه موجوده، من نميتونم چيزه ديگه اي ازش بگيرم:(. در کل فکر نکنم من بتونم تو ضمينه کتاب به دوستان کمک زيادی بکنم، چون اگه خوده من هم دنبال کتابی باشم که تو کتابخونه دانشگاه نباشه، از يه کتابخونه يه ديگه تو کانادا سفارش ميدن و 3-4 روز ديگه کتاب تو کتابخونه ما با اسم من روش هست که از روش کپی بگيرم و پس بفرستم. در نتيجه قضيه ورژن الکترونيک منتفی هست تا وقتی که اصلاً تو کانادا پيدا نشه که بخوان از يه دانشگاهی خارج کانادا بگيرن!:blink:
خلاصه شرمنده:(.
يه معذرت خواهی هم از بابت جواب ندادن pm :blush:. راستش من ميزارم همه pm ها رو يه جا آخر هفته جواب ميدم. تنبليه ديگه!:p ولی دير و زود داره، سوخت و سوز نداره;) بازم ببخشيد.:blush:​

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
سلام برادر:)
از لينک زير بگيرشون;)

خیلی خیلی ممنون :happy: , بشینم تو عید روش کار کنم , خیالم رو راحت کردین
:happy: :happy:

خوب حالا من فضولی کنم:p. متالوژی ميخونی؟
جایی گفته بودم
297.gif
...پس از روی مقاله ها فهمیدین :happy: , زرنگ هستینا
104.gif
104.gif

آره متالورژی صنعتی می خونم :happy:

من ليسانسم مهندسی شيمی بود و چون يکی از واحد هامون اصلاً طراحی راکتور بود خيلی دوست داشتم که فوق هسته اي بخونم که حقمو خوردن که ماجراش طولانيه:hmm: ولی خدا رو شکر که نخوندم :Dوگرنه الان مشگل داشتم!:cool: در نتيجه دانشگاه آزاد فوق ميم شيمی رو هم گرفتم ولی اينجا برای دکترام تغيير رشته دادم و الان دارم مهندسی مکانيک گرايش بيو مکانيک ميخونم:). فکر کنم يه بار در موردش تو تاپيک انيميشن حرف زدم. رو دريچه های مصنوعی قلب کار ميکنم.:happy: از هسته اي ديگه خيلی فاصله گرفتم!
امیدوارم که همیشه موفق باشید
استادم می گفت دور دوره ی بیو هستا , من گوش نکردم , به من می گفت بیا روی بیومتریال ها کار کن ... منم ;)

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0
:blush:

سلام برادر

شرمنده اين کتاب هم باز چون تو خوده دانشگاه موجوده، من نميتونم چيزه ديگه اي ازش بگيرم. . .
[/RIGHT]

:(
خواهش میکنم دشمنتون شرمنده;)

راستی امکان خریدشو از همون سایت آمازون که لینکشو بالا دادم ندارین:rolleyes: قیمتشم خیلی بالا نیست:blink: :happy:

البته میدونم خواسته ی زیادیه :p ولی اگه بتونید بخریدش عالی میشه :D

يه معذرت خواهی هم از بابت جواب ندادن pm :blush:. راستش من ميزارم همه pm ها رو يه جا آخر هفته جواب ميدم. تنبليه ديگه!:p ولی دير و زود داره، سوخت و سوز نداره;) بازم ببخشيد.

Just Like me:lol:​

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0
آره متالورژی صنعتی می خونم :happy:

به به !
آقا ظاهرا هم رشته ای از آب در اومدیم البته من متالورژی استخراجی میخونم;)
اصولا این موادیا آدمای فعالی هست:eek: :p :happy: ;) ن ( با این که از لحاظ تعداد جامعه کوچیکی هستن )​

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستی امکان خریدشو از همون سایت آمازون که لینکشو بالا دادم ندارین:rolleyes: قیمتشم خیلی بالا نیست:blink: :happy:
سلام برادر
چرا نشه؟!:D
فقط يه نگاه به لينک پايين بنداز، ببين دست دوم هم داره که اصلاً قيمتی نداره و فقط پول shipping - handling و tax که بازم چيزی نيست بهش ميخوره! اگه نوش رو هم ميخوای باز يه حساب کتابی بکن. 7-14% tax داره (نميدونم کدوم تا check out کنم) بعلاوه حدود 7-10 دلار کانادا پول پست اين چيزا.:(
هنوز ميخوای؟:happy:

http://www.amazon.ca/gp/offer-listi...712283-8620017?ie=UTF8&qid=1173931444&sr=8-16

الان ديدم اصلاً نو نداره! (amazon.ca)!!!!!:blink::blink::blink:

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
به به !
آقا ظاهرا هم رشته ای از آب در اومدیم البته من متالورژی استخراجی میخونم;)
اصولا این موادیا آدمای فعالی هست:eek: :p :happy: ;) ن ( با این که از لحاظ تعداد جامعه کوچیکی هستن )​

جدی ؟ :happy:

عجب پس یکی با من هم رشته شد :happy:

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0
سلام برادر
چرا نشه؟!:D
فقط يه نگاه به لينک پايين بنداز، ببين دست دوم هم داره که اصلاً قيمتی نداره و فقط پول shipping - handling و tax که بازم چيزی نيست بهش ميخوره! اگه نوش رو هم ميخوای باز يه حساب کتابی بکن. 7-14% tax داره (نميدونم کدوم تا check out کنم) بعلاوه حدود 7-10 دلار کانادا پول پست اين چيزا.:(
هنوز ميخوای؟:happy:

سلام خواهر فریدا!
میخوام میخوام:p :p :D

البته از کارکرده هاش ولی این طور که من نگاه کردم بین اونایی که low price هستن فقط یکیش text clean هست و بقیه یا چیزی نگفتن یا نوشتن marking داره ( آخه اگه خیلیم خط خوطیش کرده باشن که نمیشه ---> با توجه به موضوع کتاب و احتمال قات زدن و هنگ کردن مخ ممکنه یه بلایی سر کتاب آورده باشن:blink: :eek: :wacko: :happy: :lol:

البته دو تاشون هم که 1.2 $ هست نسبتا خوبه!

اگه اینجوری باشه فقط پول shipping به شما میشه که حدودا 7 $ هست.

فقط میمونه ارسال به ایران که اونم فکر کنم بشه تو محموله:eek: انیمه ها جاسازیش:blink: کرد :p :cool: :cool:
---> البته ببخشید که از این لحن (محموله و جاسازی):f34r: استفاده میکنم به هر حال رشته تاثیرشو گذاشته دیگ:p ;) ه

راستی واسه فرستادن به غیر از این راه اگه بخواین پست کنین چه قدر میشه؟:eek:

ودیگه اینکه تو یکیش نوشته بود No dust jacket این یعنی اینکه جلد نداره ؟:wacko: :blink: :blink: یا منظورش چیز دیگه ایه؟

بالا