برگزیده های پرشین تولز

کمک در مورد امتحانات دانشگاه آزاد

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
من یه ترم حذف ترم داشتم
اتوماتیک 3 تا درسات ماده 35 میخوره
ولی بقیه باید آموزش برات درست کنن
به من گفتن باید گواهی پزشک متخصص بیاری منم هیچی نبردم رفتم آموزش کل دانشگاه اونجا گفتم برام درستش کردن و همه رو زدن ماده 35

LinuxBox

Registered User
لایک‌ها
126
حاجی شما چند تا درس داشتید که 4 تاشو نرفتید؟!
من دیدم خود مسئول امتحانات به دانشجوها میگفت برید گواهی دکتر بیارید تا مشکل حل بشه.
مشکلی نیست و با همین گواهی شورای آموزشی قبول میکنه.

u.t.a

Registered User
لایک‌ها
54
غصه نخور داداش
حل میشه
صفر تو دانشگاه آزاد هیچوقت محسوب نمیشه :)
این رو دانشجوی ۶ ساله ی آزاد داره بهت میگه :D
البته فکر کنم اگر صبر کنی ماده ۳۵ بزنن چون شده واسه من صفر رد کردن بعد از چند روز اصلاح شده
اگر نشه میری گروه برات درست میکنن
حالا یا با گواهی یا بی گواهی
ولی مطمئن باش صفر رد نمیکنن

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
من ترمی بوده که 5 تا درس امتحان ندادم و گواهی بردم ! برو دکتر (عمومی و تخصص هیچ فرقی نمیکنه ) ! بگو یه گواهی واست بنویسه از فلان تاریخ تا فلان تاریخ مریض بودی و باید استراحت میکردی ! ببر بده اموزش دانشگاه ! خود اموزش هم میدونه که تو مریض نبودی ! منتها اینجا اکسفورد نیست ! ایرانه ! این گواهی رو هم که میبری فقط برای اینه که تو قانون هست وگرنه اموزش دانشگتون هیچ علاقه ای به وجود یک برگ اضافه روی میزش نداره !

اصلا نترس ! هیچی نمیشه !

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
ظبق بخشنامه ای که فعلا در دانشگاه های سراسر کشور در حال اجراست تا حداکثر سه درس به عنوان غیبت موجه و بصورت خودکار توسط سیستم در زمان حذف دروس موسوم به "حذف امتحان" لحاظ میشه اما به هر حال هر قانونی تبصره های خاص خودش رو داره شما باید یک گواهی توسط مرکز پزشکی معتبر دریافت کنی که مشکل غیبت شما رو برای مدت متوالی بیشتر از سه روز از دوره امتحانات توجیه کنه. البته فکر میکنم در صورتی با این مدرک موافقت خواهد شد که حتما بحث متوالی بودن دروس حذف شده در مورد شما صدق کنه برای مثال اگه امتحان سه واحد رو پشت سر هم ندادی امتحان درس چهارم هم بعد از اون ها قرار داشته باشه نه اینکه مابین روزهای مختلف پراکنده باشه. به نظر من حتما در این مورد پیگیری کرده و تا جایی که ممکن هست برای توجیه غیبت از دلایل و راههای قانونی و پزشکی به نفع خودتون استفاده کنید انشالله که مشکلتون حل خواهد شد.

mihanstar

Registered User
لایک‌ها
111
سلام

امروز رفتم دانشگاه و صحبت کردم ، درست شد و نمره پاک و درس حذف شد :happy:

از همه دوستان تشکر

Ali.9

Registered User
لایک‌ها
58
سلام ببخشید این تاپیک رو میارم بالا ، من دانشجوی آزاد هستم ، امروز فهمیدم امتحان داشتم نرفتم ، راهی هست که بتونم تو همین هفته امتحان بدم ؟ قانونی چیزی باشه ؟

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
سلام ببخشید این تاپیک رو میارم بالا ، من دانشجوی آزاد هستم ، امروز فهمیدم امتحان داشتم نرفتم ، راهی هست که بتونم تو همین هفته امتحان بدم ؟ قانونی چیزی باشه ؟
یه آگهی فوت چاپکن ببر-یا برو مطب دکتر یه گواهی بگیر ببر حله

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
گواهی در حد سرم و اینا کفایت میکنه ؟
دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن لطفا
آره کفایت میکنه-ولی پیش دکترای درب و داغون برو -چون من چندبار برام پیش اومده طرف گفته کارغیرقانونی نمیکنم

Kvothe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید منم یه مشکلی پیدا کردم اگه سریع راهنمایی کنید من یک درسو ترم دوم مردود شدم و الانم دوباره افتادم اون درس رو ولی توی کارنامه حذف ماده 41 نشده و دوباره مردودی حساب شده! مگر این قانون را برداشتن؟

بالا