• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمک فوری i-mate JAMIN

itkh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان عزیز

من یکی دو روزه متوجه شدم بلنگوی ای میت من خراب شده ویعنی صدا رو پخش می کنه ولی تو این چند روزه متوج شدم خراب شده و قز قز میکنه قبلا اینطور نبود . حالا میخواستم ببینم باید چی کار کنم این ای میت ها هم گارانتی ندارند کجا ببرم درستش کنند.!!!
ممنون میشم به سوالم پاسخ بدید.

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام به دوستان عزیز

من یکی دو روزه متوجه شدم بلنگوی ای میت من خراب شده ویعنی صدا رو پخش می کنه ولی تو این چند روزه متوج شدم خراب شده و قز قز میکنه قبلا اینطور نبود . حالا میخواستم ببینم باید چی کار کنم این ای میت ها هم گارانتی ندارند کجا ببرم درستش کنند.!!!
ممنون میشم به سوالم پاسخ بدید.

جای نگرانی نیست این مشکل شایعی در جمین و S200 هستش ...اسپیکر گوشی رو عوض میکنن گویا اسپیکر کا 750 هم بهش میخوره (اینجور که شنیدم) میتونید اصلش رو بخرید بدید عوض کنن یا خودتون اقدام کنید... نگران نباشید نیازی به باز شدن پیچهای گوشیتون هم نیست اون قسمت بالای درب باطری همینطور باز میشه اتصالاتش پیچی نیست ... :) ببر بده نماینگی اکسون (ونک) :cool:

itkh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر از شما دوست عزیز

ممنون میشم اگه شمار تلفن اکسون رو بدید.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
شمار تلفن اکسون

اكسون :

ونک ، ميدان شيخ بهايی ، برج صدف ، واحد 77
تلفکس : 88062758 - 88043564 - 88211423

اسپیکر گوشی رو عوض میکنن گویا اسپیکر کا 750 هم بهش میخوره

اگر اینطور باشه که عالی هست // اطلاعات بيشتر [ آدرس جايی که اینکار رو انجام میدن ، قيمت و ... ] اگر بدی ممنون میشم
rose.gif

itkh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
thank you for your trouble

بالا