• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمک همه فوری

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
دوستان ادامه بدهید کار نیمه تمام نگذارید
درسته اقدامهای داره صورت میگیره ولی ...

elco

Registered User
لایک‌ها
211
درود

دوستان شما به من ثابت کنید میخواید سایت های اسپم بسته شن من قول میدم کاری کنم تو 24 ساعت هر سایت اسپمی که گذارش بدید بسته بشه !

من این طرح رو خواستم پیاده کنم اما هیچ کس حمایت نکرد بخونید اینو :

http://forum.persiantools.com/threads/بحث-و-گفتگو-بین-وبمسترها.440895/page-7173#post-11578088

این نشون میده 99% از دوستان اسپمر دارن و نمیخوان این اتفاق بیفته :)

elco

Registered User
لایک‌ها
211
درود

دوستان شما به من ثابت کنید میخواید سایت های اسپم بسته شن من قول میدم کاری کنم تو 24 ساعت هر سایت اسپمی که گذارش بدید بسته بشه !

http://forum.persiantools.com/threads/بحث-و-گفتگو-بین-وبمسترها.440895/page-7173#post-11578088

majids5

Registered User
لایک‌ها
517
درود

سلام.
سیتسم خوبی هست ظاهرا، اسکریپت هست یا نرم افزار؟
برای اینکه دوستان حمایت کنن یه تاپیک مختص همین بزنید.

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
دوستان خوبم من چون به عنوان یک برنامه نویس زخم خورده بحث کپی رایت هستم و تلاش هام بیشتر در جهت تولید برنامه کاربردی بوده از بحث مالکیت معنوی حمایت می کنم اما در پاسخ به دوستی که فرمودند ملاک اسپم چیه در واقع کاملا حق با ایشون هست الان خیلی از دوستان سایت هایی که نتایج گوگل رو قرار میدن میگن اسپم(نیست چون نوعی شبه موتور جستجو هست و کاملا درست و قانونی)
سایت هایی که برچسب زیاد می زنن (نیست چون خود ماها هم برچسب می زنیم) سایتی که محتوای کامل سایت رو بر می داره (هست)
اما نکته ای که می خوام بپرسم چرا زمانی که خیلی از این وبمستران همینجا داشتن این سایت ها رو ایجاد می کردند کسی کاری نکرد نکنه اون موقع درآمد خوب بود اما چون الان افتاده دست هر بچه مدرسه ای و داره ریشه وب فارسی رو می سوزونه داره سخت میاد؟
برخی از دوستان مگر اصلا برای همکار خودشون ارزشی قائل هستند (سه خط اول -سه خط آخر تغییر)
مگه زمانی که برنامه من رو یک دزد منتشر می کرد کسی پیش خودش گفت ای بابا این یک برنامه ایرانی هست باید برم پولشو بدم
دوستان من قبول کنید با برخورد دوگانه نمیشه کاری کرد کدوم یک از ماها میریم دنبال محتوا خدا شاهده برنامه تحقیقی که نوشته شده بود از 1500 سایت عنوان هایی رو گزارش کرد که 90 درصد شبهت دارن یعنی مطلب کپی و دزدی بوده .
و باز حرف اون دوستمون رو تائید می کنم 30 تا از سایت های بزرگ رو برو ببین 28 تاش داره با ربات به روز میشه و شما هر روز اینجا بحث این می کنید که خدا فلان سایت درآمد فلان داره

سخن پایانی
هیچگاه نمی توان در مقابل این فرآیند ایستاد حتی خود گوگل هم نمی تونه
دوران وبی که شما می شناختین تموم شده به دنیای وب جدید خوش آمدید (گذشت اون زمان که می نشتی روز 10 پست می زدی و بعد مدتی سایت می گرفت) الان سایت های کاربر محور دورانش شروع شده
اما اگر می خوای تو نت زحمت بکشی و نتیجه زحمتت رو بخوری کاری کن که کاربرت همیشه باهات باشه من اینو زمانی فهمیدم که مطبی عالی می نوشتم از هر نظر سئو شده اما می دیدم جیک ثانیه بعد تو 50 سایت خیلی شکیل تو گوگل ردیفه پس نمیشه با این موارد کاری کرد امروز این مدله فردا یه مدل دیگه نمیشه که هر روز ریپورت داد
چند نفر از ما رفتیم اون پی س ول رو ریپورت دادیم هیشکی چون داشت مفت می داد آخه مهم نبود سر برنامه نویسا چی میاد ما چند تومن پول اسکریپت ندیم اونا هم هر چی شد شد اما الان که داره صابون به تن خودمون می خوره درد داره

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
c3c31f150030ad1f51795ce988b8f64e

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
دوستان خوبم من چون به عنوان یک برنامه نویس زخم خورده بحث کپی رایت هستم و تلاش هام بیشتر در جهت تولید برنامه کاربردی بوده از بحث مالکیت معنوی حمایت می کنم اما در پاسخ به دوستی که فرمودند ملاک اسپم چیه در واقع کاملا حق با ایشون هست الان خیلی از دوستان سایت هایی که نتایج گوگل رو قرار میدن میگن اسپم(نیست چون نوعی شبه موتور جستجو هست و کاملا درست و قانونی)
سایت هایی که برچسب زیاد می زنن (نیست چون خود ماها هم برچسب می زنیم) سایتی که محتوای کامل سایت رو بر می داره (هست)
اما نکته ای که می خوام بپرسم چرا زمانی که خیلی از این وبمستران همینجا داشتن این سایت ها رو ایجاد می کردند کسی کاری نکرد نکنه اون موقع درآمد خوب بود اما چون الان افتاده دست هر بچه مدرسه ای و داره ریشه وب فارسی رو می سوزونه داره سخت میاد؟
برخی از دوستان مگر اصلا برای همکار خودشون ارزشی قائل هستند (سه خط اول -سه خط آخر تغییر)
مگه زمانی که برنامه من رو یک دزد منتشر می کرد کسی پیش خودش گفت ای بابا این یک برنامه ایرانی هست باید برم پولشو بدم
دوستان من قبول کنید با برخورد دوگانه نمیشه کاری کرد کدوم یک از ماها میریم دنبال محتوا خدا شاهده برنامه تحقیقی که نوشته شده بود از 1500 سایت عنوان هایی رو گزارش کرد که 90 درصد شبهت دارن یعنی مطلب کپی و دزدی بوده .
و باز حرف اون دوستمون رو تائید می کنم 30 تا از سایت های بزرگ رو برو ببین 28 تاش داره با ربات به روز میشه و شما هر روز اینجا بحث این می کنید که خدا فلان سایت درآمد فلان داره

سخن پایانی
هیچگاه نمی توان در مقابل این فرآیند ایستاد حتی خود گوگل هم نمی تونه
دوران وبی که شما می شناختین تموم شده به دنیای وب جدید خوش آمدید (گذشت اون زمان که می نشتی روز 10 پست می زدی و بعد مدتی سایت می گرفت) الان سایت های کاربر محور دورانش شروع شده
اما اگر می خوای تو نت زحمت بکشی و نتیجه زحمتت رو بخوری کاری کن که کاربرت همیشه باهات باشه من اینو زمانی فهمیدم که مطبی عالی می نوشتم از هر نظر سئو شده اما می دیدم جیک ثانیه بعد تو 50 سایت خیلی شکیل تو گوگل ردیفه پس نمیشه با این موارد کاری کرد امروز این مدله فردا یه مدل دیگه نمیشه که هر روز ریپورت داد
چند نفر از ما رفتیم اون پی س ول رو ریپورت دادیم هیشکی چون داشت مفت می داد آخه مهم نبود سر برنامه نویسا چی میاد ما چند تومن پول اسکریپت ندیم اونا هم هر چی شد شد اما الان که داره صابون به تن خودمون می خوره درد داره
کاری که موتور جست و جو میکنه متفاوت هست اون بازدیدکننده را برای ما میفرستمه ولی اینها بازدیدکننده را میدزند الان دیگه وقت بیدار شدن وب مستران ایرانیه چون همه دارن می آیند سمت کسب در آمد از نت

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
کاری که موتور جست و جو میکنه متفاوت هست اون بازدیدکننده را برای ما میفرستمه ولی اینها بازدیدکننده را میدزند الان دیگه وقت بیدار شدن وب مستران ایرانیه چون همه دارن می آیند سمت کسب در آمد از نت
عزیز من نمی خوام جدل کنم اما کار موتور جستجو دقیقا همینه و این مورد که گفتم یعنی نمایش نتایج جستجو کاملا قانونی هست و خود گوگل API میده برای این کار قرار نیست هر چیزی که به ضرر ما شد بگیم اسپم و الا کلی شبه موتور ایرانی رو باید بزاری تو لیست مثل موتور سلام-ریسمون و هدهد و غیره تازه اینا نهایت بازدید کننده رو به سایت ارجاع میدن و دقیقا مشکل با نوعی از اسکریپت هست که کلیک رو دزدیده یعنی کاربر وقتی وارد سایت فرد شد هیچ نتیجه ای جز تبلیغ اون فرد نداره وب مستران ایرانی از همون اول بیدارن و خودشون رو با شرایط خاص وب ایران تطبیق دادن شما هم تصور نفرمائید با یک حرکت ساده می تونید اوضاع وب رو تغییر بدید ماها خیلی خیلی از این حرکت ها کردیم و آخرش نتیجه ندیدیم نمونش هم تاپیک ریپورت سایت های اسپم به گوگل بود یه نوعش رفت فردا نوع دیگرش اومد باید به این درک ملت برسن که برای حق دیگری ارزش بزارن اون موقع خواهید دید که دیگه کسی محتوای دیگری رو نمی دزده هر چند خود صاحبان سایت مگه از صاحب محتوا هرگز اجازه ای می گیرن
با این حرفتون موافقم که طیف وسیعی از مردم دارن به سمت نت میان اونم به دلیل آشکار شدن توان تجاری نت هست و خدا رو شکر سرانجام اینطوری داره میشه و وب مستر حرفه ای خواهد توانست از این بازار درآمد کسب کنه اما نهایت امر اینکه وقت و هزینه خودتون رو رو کسب و کارتون بزارید اینو از رو تجربه عرض کردم و به جهت همراهی من نیز سایتی رو گزارش نمودم
شاد و پیروز باشید

majids5

Registered User
لایک‌ها
517
دوستانی که گذارش میدن کد رهگیریشون رو بزارن لطفا.

با تشکر از استارتر.

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
سلام دوستان
این پاسخ مربوط به درخواست ما بوده
پاسخ کارشناس : کلیک دزد
با سلام و تشکر از احساس مسئولیت شما شهروند گرامی

اینگونه موارد را می توانید به استناد بند(ه4)فهرست مصادیق (تسهیل کلاهبرداری)جهت فیلتر از طریق فرم مربوطه،به کارگروه گزارش نمائیدو یا اینکه مجموعه ای از اینگونه سایتها را به ایمیل

[email protected] ارسال نمائید

با سپاس

لطفا دوستان لیستهایی رو ترتیب بدن و در اختیار بقیه بزارن تا برای ایمیل اعلام شده ارسال بشه
ممنون
یا علی

saeid1346

Registered User
لایک‌ها
72
خدایا خداوندا تو چه مملکتی داریم زندگی میکنیم مگه سازمانی که زیر نظر قوه قضایه است میتونه قانون وضع کنهههههه اخه حماقت تا کجا اخه تو که چیزی نمیدونی مجبوری حرف بزنی :|
اخه یکم عقلم خوب چیزیه قوه مقننه باید قانون وضع کنه سازمان های نظارتی اجراش کنن نمونه اش فیلترینگه ! یه چیزی که نمیدونید حرفشم نزنید بهتره مسخره عام و خاص میشید !
از کی تاحالا نهادهای نظارتی قانون وضع میکنن ما بی خبر بودیم ؟
خداوکیلی برید حداقل قانون اساسی کشورو اون 177 اصلو بخونید یه چیزی سرتون بشه !

بعضی ها جوری دارن میسوزن که مشخصه چیکارن ! اخه عزیز من شما تا همین دیروز کپی میکردی از سایت مردم حالا یکی داره از سایتت کپی میکنه تحملشو نداری ؟
عین مطالب سایتای موزیک و فیلمو کپی میکردی میگذاشتی توی سایتت کسی چیزی نگفت ! یادت رفته ؟

Last edited:

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
خدایا خداوندا تو چه مملکتی داریم زندگی میکنیم مگه سازمانی که زیر نظر قوه قضایه است میتونه قانون وضع کنهههههه اخه حماقت تا کجا اخه تو که چیزی نمیدونی مجبوری حرف بزنی :|
اخه یکم عقلم خوب چیزیه قوه مقننه باید قانون وضع کنه سازمان های نظارتی اجراش کنن نمونه اش فیلترینگه ! یه چیزی که نمیدونید حرفشم نزنید بهتره مسخره عام و خاص میشید !
از کی تاحالا نهادهای نظارتی قانون وضع میکنن ما بی خبر بودیم ؟
خداوکیلی برید حداقل قانون اساسی کشورو اون 177 اصلو بخونید یه چیزی سرتون بشه !

بعضی ها جوری دارن میسوزن که مشخصه چیکارن ! اخه عزیز من شما تا همین دیروز کپی میکردی از سایت مردم حالا یکی داره از سایتت کپی میکنه تحملشو نداری ؟
عین مطالب سایتای موزیک و فیلمو کپی میکردی میگذاشتی توی سایتت کسی چیزی نگفت ! یادت رفته ؟

تلگرام را مجریه بررسی کرد آیا
که فیلتر نشد الانم داره سایت rss فیلتر میشه
دوست عزیز

saeid1346

Registered User
لایک‌ها
72
adea1371
شما برو پست اولتو یه دو سه بار دقیق بخون بعدش برو قانون اساسی کشور رو بخون
حالا بعد این دوتا کار اگر حرفی واسه گفتن داشتی بفرما !
برا خودت گفتم داداش من ، اینجا گفتی طوری نیس جای دیگه نگو بهت میخندن !

saeid1346

Registered User
لایک‌ها
72
دوست عزیز قصد جسارت نداشتم ولی باور کنید قضیه اش همینه زیر نظر دادستانی کار میکنن قدرت قانون گذاری ندارن ! این مصادیق مجرمانه کارش قانون گذاری نیست.
ولی از همه اینا بگذریم
چند وقت پیش یه نامه از طرف همین دوستان فیلترینگ اومد بخاطر چنتا سایتی که قبلا داشتم ارسال شده بود که باید سریعا اگر درخواستی براتون ارسال شد برای حذف لینک ها اجرا بشه ! یه جورایی تهدید کرده بودن فقط من میخوام بدونم کجای قانون نوشته زیر 1 ساعت طرف باید رسیدگی کنه به اقدام هاشون ؟
برخورد بسیار ناشایستی با وبمسترا دارن این حق بچه ها نیست واقعا !
به نظر بنده برای این کار باید حساسیت بیشتری خرج بشه و افراد متخصصی استخدام بشن
همین دیروز یه اسپمر دیگه دیدم وقتی وارد سایتش میشی میره داخل یه سایت دیگه و مینویسه
This site has been suspended due to violation
eror/suspended.html وارد این صفحه میشه مثلا هاستش ساسپند شده !
ولی داخل همون صفحه هم پاپ اپ باز میشه و هم یه کانال تلگرام ! خب مشخصه برای گول زدن کی این طراحی شده و هنوزم نتونستن شناسایش کنن !
اما بعضی از دوستان که مثلا چند تگ کاربردی برای سایتشون استفاده کردن اخطار گرفتن مثلا دانلود فیلم های جدید 2015 ! یا دانلود عکس فیلم های 2015 بخاطر همین چنتا تگ ساده !
به نظر بنده همین الانم سایت های واقعی اسپمر فیلتر نمیشن فقط بعضی از بچه ها ضرر کردن این وسط !

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
e62032eb31379e83b478d67139180c58
این پاسخ درخواست شما بود فک نکنم دیده باشین..

اینگونه موارد را می توانید به استناد بند(ه4)فهرست مصادیق (تسهیل کلاهبرداری)جهت فیلتر از طریق فرم مربوطه،به کارگروه گزارش نمائیدو یا اینکه مجموعه ای از اینگونه سایتها را به ایمیل

با سپاس

majids5

Registered User
لایک‌ها
517
این پاسخ درخواست شما بود فک نکنم دیده باشین..

با سپاس

ندیده بودم. مرسی گذاشتین. :general601:

بچه ها لیست تهیه کنید جدا جدا بفرستیم به ایمیل بالا. :rolleyes:

بالا