برگزیده های پرشین تولز

!!!!!!کمک!!!!CALLING مشکل با

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان چند روزی هست یک سری مشکل اساسی برای گوشیم افتاده ممنون میشم کمکم کنید!
اول از همه گوشی من جمین هست و دو روز قبل از این واقعه ناگوار اسپیکر بطور کامل دوباره قطع شد(دفعه پیش بازرش ضعیف شده بود که با یکم دست کاری درستش کردم!)

2 روز پیش بعد از اینکه چند تماس بهم شد دیدم که در تماسها نه صدای من برای طرف میره و نه صدای اون برای من میاد! یعنی connect بر قرار می شد اما هیچ صدایی رد و بدل نمیشه! بعد از اینکه متوجه شدم خودم هم یه چند بار تماس گرفتم و باز نتیجه همون بود!ولی بعد از اون با هد ست خودش امتحان کردم دیدم که کار میکنه و مشکلی نداره!و با یک هدست بلوتوث امتحان کردم و pair کردم ولی این هم جواب نداد(البته این اولین بار بود که با هدست بلو توث با پی پی سی کار کردم!ولی مراحل و کار ها رو درست انجام دادم و هدست رو شناخت)

هارد ریست هم کردم اما جواب نداد

و حتی برا تست صدای خودم رو رکورد کردم اما چیزی رکورد نشده بود!

واقعا موندم چی کار کنم:confused: :confused: :cry: ممنون میشم کمکم کنید:(

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
باید با هدست بلوتوث جواب بده!!
ولی خوب مشکلتون برای بقیه (!) هم زیاد پیش اومده،...مشکل از جک هندزفریه احتمالاً
اگه گارانتی داشته باشه با 10-15 تومن درستش می کنن (اکسون برای من مجانی عوضش کرد)

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام دوستان چند روزی هست یک سری مشکل اساسی برای گوشیم افتاده ممنون میشم کمکم کنید!
اول از همه گوشی من جمین هست و دو روز قبل از این واقعه ناگوار اسپیکر بطور کامل دوباره قطع شد(دفعه پیش بازرش ضعیف شده بود که با یکم دست کاری درستش کردم!)
د:(

2 تا از دوست های من هم اين مشکل اسپيکر رو داشتن،بردن تعمير کردن درست شد
تعمير کاره ميگفت از هر 10 تا جمين 3 تاشون اين مشکل اسپيکر رو دارن و بايد اسپکر عوض شه،حالا نميدونم چقدر درست ميگفت :eek:

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تعمير کاره ميگفت از هر 10 تا جمين 3 تاشون اين مشکل اسپيکر رو دارن و بايد اسپکر عوض شه،حالا نميدونم چقدر درست ميگفت
محسن جان این موضوع رو می دونم و قبلا هم کلی بحث در مورش انجام دادیم وای از جمین با این کیفیت قطهات مزخرف! ولی الان مشکل من اینجاست که نمی تونم هیچ تماسی داشته باشم

باید با هدست بلوتوث جواب بده!!
ولی خوب مشکلتون برای بقیه (!) هم زیاد پیش اومده،...مشکل از جک هندزفریه احتمالاً
اگه گارانتی داشته باشه با 10-15 تومن درستش می کنن (اکسون برای من مجانی عوضش کرد)
فرهاد جون مرسی به احتمال زیاد همین مشکل برای منم پیش اومده چون خیلی اسپیکر EXTERNAL بهش وصل می کنم بخاطر نداشتن اسپیکر تو این چند مدت اصلا این جک جمین ها هم خیلی مشکل دارن چند مدت پیش هم صدا قطع شد که با تکون دادن فیش هندزفری داخل جد صدا برگشت!
ولی مشکل من اینه که حا لا هم با هدست بلوتوث جواب نمیده! و گوشی من گارانتی نیست و جای درست و حسابی برای تعمیر سراغ ندارم اینجا(شیراز):sad:
راه حلی به ذهنتون نمیرسه!

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان مجد با هندزفری امتحان کردم جواب داد بچه ها راهی نیست خودم بتونم جک رو دست کاری کنم؟درست بشه؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
الان مجد با هندزفری امتحان کردم جواب داد بچه ها راهی نیست خودم بتونم جک رو دست کاری کنم؟درست بشه؟

ببینید اینکه با هدست بلوتوث جواب نمی ده احتمالاً یا به خاط اینه که اون هدست ناسازگاره با pda تون، یاهم اینکه درست ستاپ نشده...

برای تعمیر هم من شدیداً توصیه می کنم با تیپاکس بفرستید برای اکسون (تماس بگیرید بگید فیش هندزفری مشکل پیدا کرده و شیراز هستید، خودشون راهنماییتون می کنن) البته اگه بتونید جای واقعاً مطمئنی توی شیراز پیدا کنید، فرقی نداره که کی تعمیرش می کنه...
فقط حواستون باشه که اکثر تعمیرکارا اگه بهشون خیلی محکم و قاطع نگید که مشکل از جک هندزفریه، بر می دارن بازر رو عوض می کنن!!
(ولی مثلاً من اینجا دستگاهم رو دوسه جا بردم، همه گفتن که بالای 20 تومن خرجم می شه، ضمانتم نمی کنیم که درست شه، یکی دوتاشونم گفتن که مشکل از برده و احتمالا کارت صداتون(!!!) دچار ایراد شده و ...
33.gif
)

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید اینکه با هدست بلوتوث جواب نمی ده احتمالاً یا به خاط اینه که اون هدست ناسازگاره با pda تون، یاهم اینکه درست ستاپ نشده...
فرهاد جان گفتم جواب داد!
(ولی مثلاً من اینجا دستگاهم رو دوسه جا بردم، همه گفتن که بالای 20 تومن خرجم می شه، ضمانتم نمی کنیم که درست شه، یکی دوتاشونم گفتن که مشکل از برده و احتمالا کارت صداتون(!!!) دچار ایراد شده و ...
33.gif
)
:blink:
برای تعمیر هم من شدیداً توصیه می کنم با تیپاکس بفرستید برای اکسون (تماس بگیرید بگید فیش هندزفری مشکل پیدا کرده و شیراز هستید، خودشون راهنماییتون می کنن) البته اگه بتونید جای واقعاً مطمئنی توی شیراز پیدا کنید، فرقی نداره که کی تعمیرش می کنه...
فقط حواستون باشه که اکثر تعمیرکارا اگه بهشون خیلی محکم و قاطع نگید که مشکل از جک هندزفریه، بر می دارن بازر رو عوض می کنن!
میشه شمارش رو بهم بدی تا تماس بگیرم ببینم شیراز نمایندگی داره یا نه:(

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10

تعمير کاره ميگفت از هر 10 تا جمين 3 تاشون اين مشکل اسپيکر رو دارن و بايد اسپکر عوض شه،حالا نميدونم چقدر درست ميگفت :eek:
کاملا درست گفته، البته شما ه جای 3 تا بذارید 7 تا.

واسه مشکل شما هم به نظرم مثل مال خود من شده باشه، بردم پیش دوستم جلوی خودم باز کرد و نشون داد که چی شده، 4 تا لحیم داره جک هندزفری که دوتاشون (سمت راست) چسبیده بودن به هم.

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
بالا