برگزیده های پرشین تولز

کنسل شد

jj191

Registered User
لایک‌ها
408
کنسل شد.

Last edited:

armin200011

Registered User
لایک‌ها
415
سلام دوستان عزیز
یک عدد مودم مبین نت هوایی b612s موجوده که درخواست قیمت گذاری داشتم. اگه قیمت مناسبی داشت قصد فروشش رو هم دارم.
دوست عزیز بهتر هست از مودم عکس بگیرید و اینجا قرار بدید و همچنین بهتر بود در توضیحات قید میشد که آکبند و پلمپ هست یا کارکرده. این موارد کمک میکنن به قیمت گذاری کالا

jj191

Registered User
لایک‌ها
408
دوست عزیز بهتر هست از مودم عکس بگیرید و اینجا قرار بدید و همچنین بهتر بود در توضیحات قید میشد که آکبند و پلمپ هست یا کارکرده. این موارد کمک میکنن به قیمت گذاری کالا
کارکرده هست جعبه داره چند سال پیش خریداری شده ولی مدت زیادی هم استفاده نشده. تا شب عکس ازش قرار میدم.

Last edited:

jj191

Registered User
لایک‌ها
408
عکس ها اضافه شد فقط برای اینکه شرمنده دوستان نشم ممکنه از خارج فروم هم قیمت پرسیده و فروخته بشه. در صورتی که قیمت خارج فروم پرسیده شد قبل از فروش در اینجا اطلاع میدم.

jj191

Registered User
لایک‌ها
408
نه عزیز با این قیمتا ترجیح میدم نگه دارم. دوستان اگه پیشنهادی دارن بالای یک و نیم بفرمایند.

behzad2012

Registered User
لایک‌ها
166
مودم شما چون قابلیت آنلاک ندارن در واقع با یک مودم معمولی هیچ فرقی ندارن و ارزشش هم پایینه چون فقط بجز مبین نت هیچ سیم کارتی ساپورت نمیکنه باز یک مودم معمولی میشه همه گونه سیم کارت استفاده کرد
الان کسی اینو بگیره سیم کارت مبین نت نداشته باشه باید بندازه یه گوشه نگاش کنه.

jj191

Registered User
لایک‌ها
408
مودم شما چون قابلیت آنلاک ندارن در واقع با یک مودم معمولی هیچ فرقی ندارن و ارزشش هم پایینه چون فقط بجز مبین نت هیچ سیم کارتی ساپورت نمیکنه باز یک مودم معمولی میشه همه گونه سیم کارت استفاده کرد
من بیرون نبردم چون فکر کردم اینجا بهتر بخرن وگرنه بیرون بهم گفتن تا دو تومنم ممکنه بخرن ولی من پیگیر نشدم.خود شرکت مبین نتم توی فاکتور نوشته میخرن مودمو. حالا مشکلی نداره. من از بیرون هم قیمت میگیرم اگه از اونا قیمت مناسب تر نگرفتم همینجا به پیشنهادات دوستان فکر میکنم ولی با هشتصد نهصد تومن ترجیح میدم نگه دارم.

f8000

Registered User
لایک‌ها
167
من بیرون نبردم چون فکر کردم اینجا بهتر بخرن وگرنه بیرون بهم گفتن تا دو تومنم ممکنه بخرن ولی من پیگیر نشدم.خود شرکت مبین نتم توی فاکتور نوشته میخرن مودمو. حالا مشکلی نداره. من از بیرون هم قیمت میگیرم اگه از اونا قیمت مناسب تر نگرفتم همینجا به پیشنهادات دوستان فکر میکنم ولی با هشتصد نهصد تومن ترجیح میدم نگه دارم.
سلام دوست عزیز قصد دخالت ندارم ولی این مودم به علتی که آنلاک نمیشه همینطور که دوست عزیز گفتن مشتری خاص خودش رو داره با همین وضعیت من دیدم ۱۵۰۰ تا ۱۷۰۰ هم فروش رفته ولی توسط فروشنده خاص
هر کسی نمیتونه با این قیمت بفروشه مگر به آشنا یا شانسی

armin200011

Registered User
لایک‌ها
415
مودم های i60 با سریال T5Q قابل آنلاک هستند و این مودم هم سه حرف اول شماره سریالش با T5Q شروع میشه و فکر کنم بشه آنلاکش کرد

armin200011

Registered User
لایک‌ها
415
نه عزیز با این قیمتا ترجیح میدم نگه دارم. دوستان اگه پیشنهادی دارن بالای یک و نیم بفرمایند.
بالای یک و نیم نمیره چون خود شرکت مبین نت قیمت اکبندش رو با سیم کارت و طرح فعال دو و دویست زده

jj191

Registered User
لایک‌ها
408
پست اول ویرایش شد.
دوستان طبق صحبت هایی که کردم مودم قابلیت انلاک شدن داره ولی به خاطر اینکه برای آنلاک شدن نیاز به باز شدن مودم هست بنده دست نزدم و به صورت پلمب شده به فروش میرسه.

armin200011

Registered User
لایک‌ها
415
پست اول ویرایش شد.
دوستان طبق صحبت هایی که کردم مودم قابلیت انلاک شدن داره ولی به خاطر اینکه برای آنلاک شدن نیاز به باز شدن مودم هست بنده دست نزدم و به صورت پلمب شده به فروش میرسه.
بنده عرض کرده بودم که قابل انلاک هست

armin200011

Registered User
لایک‌ها
415
البته اگر ورژن (نسخه) مودم 192 باشه، میشه آنلاک کرد. در کنترل پنل مودم و اطلاعات مودم ببینید چنین هست یا نه؟

behzad2012

Registered User
لایک‌ها
166
اگر ورژن 192 باشه پایه برای من
بعید میدونم 192 باشه.

jj191

Registered User
لایک‌ها
408
اوکی ورژن رو بررسی میکنم و اعلام میکنم ولی به کسی که نشون دادم گفت با دریافت هزینه آنلاک میکنه. حالا من نمیخواستم پلمپش برداشته بشه. حالا اگه خریدار آنلاک شده ش بهتر از آنلاک نشده ش هست میتونم بدم آنلاکش کنند.

behzad2012

Registered User
لایک‌ها
166
اوکی ورژن رو بررسی میکنم و اعلام میکنم ولی به کسی که نشون دادم گفت با دریافت هزینه آنلاک میکنه. حالا من نمیخواستم پلمپش برداشته بشه. حالا اگه خریدار آنلاک شده ش بهتر از آنلاک نشده ش هست میتونم بدم آنلاکش کنند.
شما همون ورژن رو بفرمایید کافیه.

behzad2012

Registered User
لایک‌ها
166
سلام برسی نکردید هنوز؟!

بالا