برگزیده های پرشین تولز

کنکور سراسری : مشاوره و راهنمایی

emra228

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون. حرف هاتون خیلی به درد من خورد .

من دانش آموز رشته ریاضی و پیش دانشگاهی هستم و مثل همه درسهای عمومیم قوی تر از تخصصی هاست.

دوست دارم بقیه هم بیان و تجربیاتشون که واقعا با ارزش در اختیار دیگران قرار بدند و فکر نکند که بیان تجربه هاشون فایده نداره.

اگر هم دنبال منفعت هستند ما می گیم:
اجرتون با خدا

یا علی
:)

علی رضا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به خدمت همه دوستان من هم بعد از سالها تو آزاد شرکت کردم ولی هنوز شروع نکردم عزیزان چه منابعی رو برای امادگی پیشنهاد میکنند؟

با تشکر

nokia3250

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام بر همه من امسال 87 در كنكور دانشگاه ازاد شركت كردم تو همه رشته ها مجاز شدم فقط يه مشكلي كه هست اينه كه براي رشته عمران در دروس اختصاصي از 4000 نمره 3912 رو گرفتم ايا ميتونم ثبت نام كنم؟؟؟؟

mona73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من امسال از شرکت کننده های کنکور بودم امارتبم زیاد جالب نشد میخواستم برای کنکور سال دیگه شروع به خوندن کنم وشدیدا به راهنمایی یه شخص با تجربه نیاز دارم :(
خوب اینجا یه سری از سوالامو میپرسم خوشحال میشم راهنماییم کنید:rolleyes:
1-از کی شروع کنم بهتره؟
2-ازچه منابع تست استفاده کنم و اصلا استفاده از چندتا منبع تست رو برای یک درس صحیح میدونید؟
3-نظرتون در مورد کتابای ابی کانون چیه؟
4-اگه مفید بخوام بخونم چند ساعت مطالعه در روزرو منطقی میدونید؟
مرسیییییییییییییییییی وببخشییییییید از سوالهای زیادی که نوشتم

Anabes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تو دسته سوم هستم با اینکه هنوز وقت دارم برای کنکور خیلی استرس دارم نمی دونم چطوری درس بخونم

شاپرك

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.من دسته دومم.من تازه امسال ميخوام شروع كنم واسه درس خوندن.بعد از چند سال.ولي متاسفانه ي مشكل بزرگ دارم و اون اينه كه كسي رو ندارم تا راهنماييم كنه!اصلا نميدونم بايد چكار كنمو چجوري شروع كنم.فقط ميدونم مهم ترين چيز رو كه اونم اول علاقه بعد هم اراده هست رو دارم.شما ميتونين كمكم كنيد؟؟؟:(

بالا