برگزیده های پرشین تولز

کیفیت فوق العاده گوگل ارث پرو

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سلام

بابا چرا به شما بر میخوره ؟! یعنی شوخی هم نمیشه اینجا کرد !؟

شما که ماشاالله همتون نسخه کرک شده این برنامه رو دارین و اصلا من لینکشو از خودتون گرفتم. و همه میدونن که هیچ برنامه ای همچین کیفیتی نداره !
من فکر می کردم نسخه پرو کیفیتش خیلی بالا است ، اما وقتی دیدم کیفیتش معمولیه ؛ فکر کردم اگه همچین کیفیتی داشت چه خوب میشد !!

به جای اینکه به این همه خلاقیت و حوصله و عکس ماکرو از مورچه گرفتن و... آفرین بگین ، مسخره می کنین !! باشه !!

(دوربینم هم canon A620 که الان از رده خارج شده و A640 جاش اومده ! این هم تبلیغ دوربین !!!)

با این حال من هنوز معتقدم که باید ریشه یابی بشه ! ;)

Mohcn

Registered User
لایک‌ها
0
آقا من ریشه‌یابی کردم،بگم؟:D ایشون با تصور قبلی از گوگل ارث پرو فکر می‌کرده این نسخه تا این حد می‌تونه زوم داشته باشه(اونم روی ایران!)،بعد از n مگ دانلود طاقت‌فرسا(احتمالاً با دایل‌آپ)و نصب می‌بینه از این خبرا نیست و سرخورده میشه و تصمیم می‌گیره از اون به بعد همه‌ی دخترا رو بکشه... نه،ببخشید،تصمیم می‌گیره انتقامش از گوگل رو اینجوری بگیره. در واقع به علت یه جور شوک نتونسته قبول کنه که گوگل ارث پرو کیفیت خاصی نداره . این یه پدیده‌ی روان‌شناختی شایع هست اگه شنیده باشید:p

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
خدائيش دمت گرم، از اينكه مي بينم اينهمه آدم (از جمله خودم) علاف شدن و اين پست رو دنبال مي كنن خندم مي گيره...

charshakh.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
راستي از اين به بعد نفرات بعدي لطف كنند مواظب باشند كه ديوار خونشون نيوفته تو عكس همون طور كه تو عكس واقعي هم ميشه ديد جهت ماهواره دقيقا مخالف با جهت عكس درخت جلو در خونشونه !
پايم بريم همايش برگذار كنيم !
كوچشون معلومه ديگه مشخصات جغرافيايي داده گوگل تو عكس واقعي بعد از درخت و نماي ساختمون طبقه اي كه عكس گرفته بريم سلام عرض كنيم و همايش رو برگذاز كنيم :d

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
پستش را امروز ادیت کرده. معلوم نیست ایندفعه چه کلکی میخواد سوار کنه.:blush:

احتمالا با همون هواپیما که تو عکسشه این عکسها رو گرفته.

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
آقا دمت گرم :lol:
هیچ پستی رو تا حالا با این دقت و ماجراجویی دنبال نکرده بودم :D

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
مرسی از پیگیری های شما !!

هدف ما جلب توجه شما است !! کسی کار مشابهی انجام نداده ؟!

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
آقا من ریشه‌یابی کردم،بگم؟:D ایشون با تصور قبلی از گوگل ارث پرو فکر می‌کرده این نسخه تا این حد می‌تونه زوم داشته باشه(اونم روی ایران!)،بعد از n مگ دانلود طاقت‌فرسا(احتمالاً با دایل‌آپ)و نصب می‌بینه از این خبرا نیست و سرخورده میشه و تصمیم می‌گیره از اون به بعد همه‌ی دخترا رو بکشه... نه،ببخشید،تصمیم می‌گیره انتقامش از گوگل رو اینجوری بگیره. در واقع به علت یه جور شوک نتونسته قبول کنه که گوگل ارث پرو کیفیت خاصی نداره . این یه پدیده‌ی روان‌شناختی شایع هست اگه شنیده باشید:p

آقا دمت گرم قشنگ ریشه یابی کردی :D

راستی از صدقه سری سرخوردگی این دوست گرامی مام به صرافت افتادیم گوگل ارتس پررو رو دانلود نموده و چند تا عکس جالب از سیدنی و چند تا عکس جالب از نقاط دیدنی تهران دیدم . بعد دیدم که ای دل قافل تهران خودمون که قشنگ تره ولی صبح که میخواستیم بیایم سرکار توی اتوبوس تصمیمون عوض شد :D جای شما خالی عرصه خیلی تنگ بود !!!

Mohcn

Registered User
لایک‌ها
0
آقا دمت گرم قشنگ ریشه یابی کردی :D

راستی از صدقه سری سرخوردگی این دوست گرامی مام به صرافت افتادیم گوگل ارتس پررو رو دانلود نموده و چند تا عکس جالب از سیدنی و چند تا عکس جالب از نقاط دیدنی تهران دیدم . بعد دیدم که ای دل قافل تهران خودمون که قشنگ تره ولی صبح که میخواستیم بیایم سرکار توی اتوبوس تصمیمون عوض شد :D جای شما خالی عرصه خیلی تنگ بود !!!

چاکریم :D
قضیه‌ی اتوبوس باحال بود :lol:​

من پیشنهاد میدم دیگه کسی پست جدید نزنه . به اندازه‌ی کافی خندیدیم . دیگه بیشتر از این توجه بیش از حد به ایشونه!

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1

چاکریم :D
قضیه‌ی اتوبوس باحال بود :lol:​

من پیشنهاد میدم دیگه کسی پست جدید نزنه . به اندازه‌ی کافی خندیدیم . دیگه بیشتر از این توجه بیش از حد به ایشونه!
مرسی از پیشنهادتون !

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اين رو ببينيد
google_map_zoom23.jpg

اين كدام نسخه است درسته با گوگل مپ گرفته يعني اينقدر زوم ميكند؟!!!!
گوگل ارت كه نميكنه

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
این هم یکی از انواع سرکاریه ! ولی پیشرفته ترشه !!

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
میگن گوگل داره رو پروژه google earth ultimate کار میکنه که با استفاده از تحقیقات خودشون در لابراتوارهای گوگل و فرستادن ماهواره گوگل به فضا امکان دیدن و زوم کردن در حد پروتون و نوترونو الکترون رو میده البته قیمت نرم افزارش زیاده:f34r:

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
میگن گوگل داره رو پروژه google earth ultimate کار میکنه که با استفاده از تحقیقات خودشون در لابراتوارهای گوگل و فرستادن ماهواره گوگل به فضا امکان دیدن و زوم کردن در حد پروتون و نوترونو الکترون رو میده البته قیمت نرم افزارش زیاده:f34r:

و البته اگه در حد کتاب علوم 3 راهنمایی مطالعه کنید میفهمید اینایی رو که گفتین با بزرگنمایی از طرق لنز امکان نداره دید:wacko:

بالا