برگزیده های پرشین تولز

کیف پول سخت افزاری کول ولت پرو

mohamm2134ad

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
28 مارس 2022
نوشته‌ها
3
لایک‌ها
0
سن
24
کسانی که شناخت کافی از کیف پول های سخت افزاری دارند به خوبی می دانند که کول ولت پرو راحت ترین کیف پول ساخته شده می باشد. راحتی در استفاده، امنیت تایید شده ی بسیار بالا، حمل آسان، ضد آب بودن و توانایی پشتیبانی از بسیاری از ارزهای دیجیتال باعث شده است که کول ولت پرو به محبوبیت بالایی نزد کاربران دست یابد.
کول ولت پرو که جدیدترین محصول شرکت CoolBit X می باشد، ظاهری شبیه به کول ولت اس دارد اما قابلیت های آن افزایش یافته است. برخلاف سایر کیف پول سخت افزاری موجود در بازار که تنها با استفاده از کابل USB به کامپیوتر متصل می شوند، کول ولت پرو را می توان به راحتب با بلوتوث به تلفن همراه خود متصل کرد؛ فقط کافی است که اپلیکیشن CoolbitX Crypto را بر روی تلفن هوشمند خود نصب کنید.
شما علاوه بر رمزارزهایی که می توان در کول ولت اس ذخیره کرد، می توانید رمزارزهای کازموس، ترون، پولکادوت و تمامی توکن هایی را که استاندارد BEP-20 یا استاندارد TRC-20 دارند، در کول ولت پرو ذخیره کنید.

جهت خرید میتوانید از سایت کول ولت شاپ اقدام نماید


1401-01-11 02.55.57.jpg


از دیگر قابلیت های CoolWallet پرو (که در کول ولت اس وجود ندارد،) قابلیت استیکینگ (Staking یا سهام گذاری) در بلاک چین های کازموس، پولکادوت و ترون است. یکی دیگر از قابلیت های کول ولت پرو که در آینده ای نه چندان دور به آن اضافه خواهد شد، امکان اتصال به دیفای (اقتصاد غیرمتمرکز)، اپلیکیشن های غیرمتمرکز و بازار توکن های غیرقابل تعویض (از طریق Rarible و Opensea) است.
 
بالا