• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کیی رایت در وب انگلیسی !

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
سلام و ارض ادب خدمت دوستان .

یه سوالی داشتم از اونایی که تو وب انگلیسی فعالیت میکنن .

با یه مثال توضیح میدم سوالو :

تو وب انگلیسی شرکت های زیادی هستن که قالب وردپرس و جوملا و . . . طراحی میکنن و برای فروش میذارند ، حالا اگر من ایرانی یک کلکسیون کامل از این قالب ها داشته باشم ، که در حال حاظر هم در سایت همون شرکت فروخته میشه و رایگان بذارم تو یک سایتی این میتونه مشکلی ایجاد کنه ؟

منظورم از مشکل این نیست که بره شکایت کنه ، چون من داخل ایرانم و قطعا کاری نمیتونه بکنه ، منظورم بیشتر به حذف سایت از گوگله ، میخواستم ببینیم اگه همچین کاری بکنیم امکان داره به جرم نقض کپی رایت سایت رو بلوکه کنه ؟

اگر این کارو میکنه پس این سایتای که قالب های پریمیوم رو رایگان میذارن ، یا عکس و آهنگ پریمیوم رو رایگان میذارن چجوری فعالیت میکنن ؟

حالا اون محصول مورد نظر من قالب سایت نیست ولی چیزی هست امکان داره شامل کپی رایت باشه .

------------------------
ممنون از همه دوستان :heart:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,765
سلام و ارض ادب خدمت دوستان .

یه سوالی داشتم از اونایی که تو وب انگلیسی فعالیت میکنن .

با یه مثال توضیح میدم سوالو :

تو وب انگلیسی شرکت های زیادی هستن که قالب وردپرس و جوملا و . . . طراحی میکنن و برای فروش میذارند ، حالا اگر من ایرانی یک کلکسیون کامل از این قالب ها داشته باشم ، که در حال حاظر هم در سایت همون شرکت فروخته میشه و رایگان بذارم تو یک سایتی این میتونه مشکلی ایجاد کنه ؟

منظورم از مشکل این نیست که بره شکایت کنه ، چون من داخل ایرانم و قطعا کاری نمیتونه بکنه ، منظورم بیشتر به حذف سایت از گوگله ، میخواستم ببینیم اگه همچین کاری بکنیم امکان داره به جرم نقض کپی رایت سایت رو بلوکه کنه ؟

اگر این کارو میکنه پس این سایتای که قالب های پریمیوم رو رایگان میذارن ، یا عکس و آهنگ پریمیوم رو رایگان میذارن چجوری فعالیت میکنن ؟

حالا اون محصول مورد نظر من قالب سایت نیست ولی چیزی هست امکان داره شامل کپی رایت باشه .

------------------------
ممنون از همه دوستان :heart:
سلام

سایت وی بی قبلی که دامینش دات کام بود از گوگل حذف شد و الان که دامین org فعلا زنده هستش...
البته از طرف dmca اخطار دریافت کردیم...

بالا