برگزیده های پرشین تولز

گداشتن 300 ملیون تو بانک و سود گرفتن رو توصیه میکنید؟ نیازمند راهنمایی

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
اگه بخواین با این رقم کاری راه بندازید ریسک بالایی داره ... ممکنه پولتون رو از دست بدین . اینکه میگن نکن آقاااااا ملک بهتره کار آزاد بهتره برای کسایی خوبه که پول اضافه دارن و خیال آسوده . ولی برای کسی که نیاز داره و کوچک ترین ریسکی رو نمیتونه بپذیره بهتره که پول رو در بانک بزاره . الان خیلی ها رو می بینم که دارن با سرمایشون تو بانک ها بازی میکنن و بدون هیچ ضرری هر روز سودشون بیشتر میشه . درسته شما ممکنه از ارزش پولت (بستگی به شرایط) کم بشه ولی حداقل اصل پول رو از دست نمیدی .
بانک ها هم برای مشتری هایی که رقمی بیش از 50 میلیون بذارن افرهایی رو میکنن که شما هیچ وقت تو تبلیغاتشون نمی بینید !
مثال ساده میزنم
بانک پارسیان به سپرده 5 ساله با قابلیت تمدید سالانه برای هر 100 میلیون شما ماهی حدود 1.8 میلیون بهره میده یعنی برای 300 تا ماهی راحت حدود 5.4 میلیون بهره میگیرید که تازه روی همین بهره هم باز بهره تعلق میگیره و میتونید بعد چند ماه با بهره های جمع شده دوباره یک سپرده دراز مدت بذارید و اون رقم 5.4 رو برسونید به 6 و ...
بدون چک و چونه و استرس و هزار تا داستان دیگه راحت سودتون رو میگیرید و البته اصل پول رو هم از دست نمی دید .:)

nioton

Registered User
لایک‌ها
97
برای 300 م میتونید توی حساب های کوتاه مدت بانک 5،420،000 حداقل بگیرید در ماه.
در حساب های بلند مدت هم نمیخاد بگذارید اگر میخاهید پولتون دستتون باشه.

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
اگه بخواین با این رقم کاری راه بندازید ریسک بالایی داره ... ممکنه پولتون رو از دست بدین . اینکه میگن نکن آقاااااا ملک بهتره کار آزاد بهتره برای کسایی خوبه که پول اضافه دارن و خیال آسوده . ولی برای کسی که نیاز داره و کوچک ترین ریسکی رو نمیتونه بپذیره بهتره که پول رو در بانک بزاره . الان خیلی ها رو می بینم که دارن با سرمایشون تو بانک ها بازی میکنن و بدون هیچ ضرری هر روز سودشون بیشتر میشه . درسته شما ممکنه از ارزش پولت (بستگی به شرایط) کم بشه ولی حداقل اصل پول رو از دست نمیدی .
بانک ها هم برای مشتری هایی که رقمی بیش از 50 میلیون بذارن افرهایی رو میکنن که شما هیچ وقت تو تبلیغاتشون نمی بینید !
مثال ساده میزنم
بانک پارسیان به سپرده 5 ساله با قابلیت تمدید سالانه برای هر 100 میلیون شما ماهی حدود 1.8 میلیون بهره میده یعنی برای 300 تا ماهی راحت حدود 5.4 میلیون بهره میگیرید که تازه روی همین بهره هم باز بهره تعلق میگیره و میتونید بعد چند ماه با بهره های جمع شده دوباره یک سپرده دراز مدت بذارید و اون رقم 5.4 رو برسونید به 6 و ...
بدون چک و چونه و استرس و هزار تا داستان دیگه راحت سودتون رو میگیرید و البته اصل پول رو هم از دست نمی دید .:)
حاجي يني ميگی این کارو کنه 5سال ديگه 300تومنش + بهره هایی که روش رفته - مقداي كه مصرف كرده ارزشش كم نميشه؟ يني 5سال ديگه میتونه 2باره همون ملکو بخره؟
ديگه بدون چک و چونه و استرسم نیست. غصه ی این که هر روز داره ارزش پولش کم میشه باهاشه

∑!sЂ

Registered User
لایک‌ها
376
شما با این پول میتونی ماهی 30 ملیون به جیب بزنی در کمترین حالت 24 ملیون
شورد خاصی هم نداره
فقط باهاش تو بازار کار کن خرید و فروش کن
هرچی از فرش گرفته تا حبوبات همشون حد اقل 10 درصد صود دارن که میشه 30 ملیون
به 20-25-30 هم میرسه بیاب پرتغال فروش را
ولی اگه حس کار نداری بذار همون ملک بمونه
اصلا و ابدا به بانک نده

ارسال شده از C6802 با استفاده از تپاتالک 2

mehrana1

Registered User
لایک‌ها
171
با کمی پرس و جو در شعب بانکها میتونید تا 6 تومن ماهانه سود بگیرید !( با سپرده های 24 درصد سالانه)
دوستمون چطوری 1450 درآورد؟

دوست عزیز ، میتونید برای من برهانی بیارید که وقتی شما بیش از دو سال پول را در بانک بخوابانید و بانک به شما 24% سود بده ، بانک بیشتر از شما سود نکنه ؟

مطمئن باشید سیستم بانکداری اسلامی !!!! از شما بسیار هوشمند تر و قوی تره ، فقط کافیه به سرپرستی یکی از شعب مراجعه کنید و ببینید بانک با این سود 24% که به شما میده و شما هم خیلی خوشحال خواهید بود بالای 35% از پول شما کار میکشه ، فقط با ساخت ملک !!!
وگرنه احمق نیست به شما پول یامفت بده !
پس مطمئن باشید که بیش از 2 ماه پول در بانک گذاشتن ضرر کردنه ، نه منفعت

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
شما با این پول میتونی ماهی 30 ملیون به جیب بزنی در کمترین حالت 24 ملیون
شورد خاصی هم نداره
فقط باهاش تو بازار کار کن خرید و فروش کن
هرچی از فرش گرفته تا حبوبات همشون حد اقل 10 درصد صود دارن که میشه 30 ملیون
به 20-25-30 هم میرسه بیاب پرتغال فروش را
ولی اگه حس کار نداری بذار همون ملک بمونه
اصلا و ابدا به بانک نده

والا ما که از این پولها ندیدیم. خیرات میکنن؟

مشکل عمده دوستان اینه که فکر میکنن میشه از فردا پولت رو برداری و بری بازار و شروع کنی به پول پارو کردن. اگه یه آشنایی یه ضمینه ای نداشته باشی همون سود بانکی رو هم نمیتونی در بیاری.

∑!sЂ

Registered User
لایک‌ها
376
والا ما که از این پولها ندیدیم. خیرات میکنن؟

مشکل عمده دوستان اینه که فکر میکنن میشه از فردا پولت رو برداری و بری بازار و شروع کنی به پول پارو کردن. اگه یه آشنایی یه ضمینه ای نداشته باشی همون سود بانکی رو هم نمیتونی در بیاری.

;-)
کاری که بانگ انجام میده اینه که پول ملت رو میگیره باهاش کار میکنه
بعد یه ذره سود ميندازه جلوشون در حالی که خودش کلی گیر میاره
شما صبر کن یکی دوسال دیگه خودم اینجا پولتو میگیرم 7-8 درصد سود میدم. خیلی بیشتر از بانگ ها :)
از همین بازار خودمون جای دوری هم نمیرم
به جا پول دادن به این مفت خورا زور بدین به مغزتون

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
خب درسته هر سال میره رو خونه ولی زمان پرواز گذشته !! شما سالی چقدر درشرایط فعلیت میره رو خونت ؟!
به نظر من که بیشتر از 30-40 میل نمیره روش ! خوبه ؟!
خونه نوساز قضیش فرق داره !

شما ماهی 6 میل بگیری ماهی 2 میلشو بخور ماهی 4 میلشو بذار رو همون حسابت بمونه ! در 1 سالش شما 48 میل به پولت اضافه شده ! یعنی شده 448 میل به علاوه که ماهی 2 تومنم ازش خوردی نه 700 تومن کرایه ! (گرچه بیشتر میشه چون شما سودِ سودتونم میاد رو پولتون )

روز شمار بانک گردشگری بذار 22% که هروقتم فرصت جور شد بتونی سریع بکشی بیرونو بزنی تو گوشش ! به هیچ عنوان واسه 2-3 درصد بیشتر پولتو سالانه نخوابون !

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
یه 2.2 تا چهارتا بکن ببین میتونی با پولت بیشتر از ماهی 6 تومن در بیاری یا نه..اگر نمیتونی بزار بانک و با ماهی 6 تومن میتونی بهترین مغازرو اجاره کنی و کلی هم تو اون مغازه پول به جیب بزنی.

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
;-)
کاری که بانگ انجام میده اینه که پول ملت رو میگیره باهاش کار میکنه
بعد یه ذره سود ميندازه جلوشون در حالی که خودش کلی گیر میاره
شما صبر کن یکی دوسال دیگه خودم اینجا پولتو میگیرم 7-8 درصد سود میدم. خیلی بیشتر از بانگ ها :)
از همین بازار خودمون جای دوری هم نمیرم
به جا پول دادن به این مفت خورا زور بدین به مغزتون

خوب عزیزم شما زور دادی کجا رو گرفتی تا الان؟

∑!sЂ

Registered User
لایک‌ها
376
خوب عزیزم شما زور دادی کجا رو گرفتی تا الان؟
دوساله دارم تو مغازه کار میکنم
یه سی تومن پس اندازم شده بود که آلان یه جای دیگه سرمایه گذاری کردم
از اونجا ماهی 2800 میگیرم
مغازه هم کار میکنم باز خودم
جنگه مگه جایی رو بگیرم :-D

amin_ir

Registered User
لایک‌ها
17
بذار تجربه ی امروزم رو بگم بهت
من پولم توی موسسه ی مهر بود اوردمش بیرون و امروز گذاشتمش توی بانک اقتصاد نوین
سود 2 سالش 22.5 هستش که بانکیه گفتش اگه 1.6 ماه نگه داری همون 22.5 تعلق میگیره
ولی به نظرم فروش ملک عاقلانه نیست ولی بازم خودتون میدونید

من حدود سه ماه پیش با کلی جستجو بین بانکها دیدم همین بانک مهر بیشترین سود کوتاه مدت رو میده ، 21% ، که واسه 40 میلیون حدود 700 ماهیانه میده ، هر چند قصدم گذاشتن کوتاه مدت پول بود ولی از وقتی که زمزمه ی از بانک در اومدنش را شنیدم ، نگران پولم شدم ، شما پولتو بدون دردسر گرفتی و آیا شما هم این موضوع را شنیده بودی؟
-------------
در ضمن استارتر عزیز هر چند گذاشتن پول به صورت بلند مدت در بانک و استفاده از سودش اصلا منطقی نیست ، چون به هیچ عنوان سود بانکی با نرخ تورم هم خونی نداره ، ولی احتمال راکد بودن قیمت خونه تا حداقل یک سال دیگه هست ، اگر واقعا توی این اوضاع رکود ، خونتو به قیمت میخرن ، منم اگر جای شما بودم وسوسه ی فروش میومد سراغم ولی حداقل با نصف اون پول یک ملک سبک تر میخریدم.

mr.dengo

Registered User
لایک‌ها
16
من حدود سه ماه پیش با کلی جستجو بین بانکها دیدم همین بانک مهر بیشترین سود کوتاه مدت رو میده ، 21% ، که واسه 40 میلیون حدود 700 ماهیانه میده ، هر چند قصدم گذاشتن کوتاه مدت پول بود ولی از وقتی که زمزمه ی از بانک در اومدنش را شنیدم ، نگران پولم شدم ، شما پولتو بدون دردسر گرفتی و آیا شما هم این موضوع را شنیده بودی؟
-------------
در ضمن استارتر عزیز هر چند گذاشتن پول به صورت بلند مدت در بانک و استفاده از سودش اصلا منطقی نیست ، چون به هیچ عنوان سود بانکی با نرخ تورم هم خونی نداره ، ولی احتمال راکد بودن قیمت خونه تا حداقل یک سال دیگه هست ، اگر واقعا توی این اوضاع رکود ، خونتو به قیمت میخرن ، منم اگر جای شما بودم وسوسه ی فروش میومد سراغم ولی حداقل با نصف اون پول یک ملک سبک تر میخریدم.

اره دادا من 2 سال پولم تو این موسسه بود
اره بهم دادن یه چک دادن به بانک ملت و از بانک ملتم بردمش توی اقتصاد نوین
ولی تا الان مهر داره فعالیت میکنه بدونه هیچ مشکلی

mehdidotcom

Registered User
لایک‌ها
35
من جای شما بودم میفروختم میزدم تو کار ساخت و ساز درسته کاره ساخت و ساز مثل قدیم سود نداره اما بهر حال سود داره و از بانک بیشتر هست ضمن اینکه شما شغل هم ایجاد میکنی که این ثواب داره گاهی اوقات کسانی پول دارند که نمی دانند چیکار کنند کسانی هم لنگ همان پول هستند تا کاری بکنند متاسفانه در این مملکت هیچ چیز جای خودش نیست. من جای شما بودم یک اپارتمان کلنگی در طرف های خیابان جمهوری میخریدم و ....

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوست عزیز نصیحتی از من به شما :
خوندم که چند تا از دوستانه عزیز گفتن بزن تو کاره ساخت و ساز و یه سری هم گفتن ساخت و ساز سود نداره مثل قبل و ....
من خودم کارم ساخت و سازه , یعنی کاره خانوادگی و جد در جد ما همین بوده و هست ....ممکنه اسم این شغل ۲ کلمه ی کوتاه باشه : ساخت و ساز.... و میدونم که تو حرف به نظر آسون میاد اما به هیچ وجه کاره ساده ای نیست . اجازه بدین من برم سراغ بحث سوده این کار و باز برمی گردم سره موضوع اول : دوست عزیزی که میگن تو تهران دیگه سودی نداره پس چرا ما و شرکا همزمان داریم ۵ تا آپارتمان می سازیم ؟ ۱ عدد مطهری , ۱ عدد پاسداران , ۱ عدد سلیمانیه , ۱ عدد دولت و آخریش هم میرداماد ...من خودم با چشمای خودم دیدم یه بنده خدایی با ماشین مرسدس بنز ۱ میلیارد و ۵۰۰ تومنیش اومد و برای پسرش کادو تولد همه ی واحد ها رو خرید ( این ۱ مورد ) هستن کسانی که اینقدر پول دارن که نمیدونن چی کار کنن و میان واحد می خرن و اجاره میدن چون بهتر از اینه که بزارن بانک , پس امثاله ما که کارمون اینه بیکار نیستیم که بسازیم و ضرر کنیم و بدونید اول و آخرش فروش میره ....آره ممکنه بگین سودش مثل قبل نیست اما ما قدیم رو هر آپارتمان ۲ میلیارد سود داشتیم اما الان ۱ میلیارد و ۶۰۰ الی ۸۰۰ سود داریم و پس یعنی به هر حال سوده .
-------------------------------------------------------------------
حالا چرا میگم کاره هرکسی نیستش :
۱ - مجوز گرفتن بعضی مواقع به شدت اعصاب خورد کنه
۲ - کنار اومدن با بازرس و مامورین شهرداری و **** مهندسی کاره هر کسی نیستش
۳ - شما با خودت میگی میدم به یه مهندس برام بسازه اما یه مهندس میاد نقشه میده و میگه فلان کار رو بکنین و میره و بخواد خیلی سر بزنه ۲ ۳ روز ۱ بار هستش , بیکار نیست که وایسه بالا سره کار و اهمیتی نمیده که یه جای کار اشتباه کنید یا نه
۴ - پیدا کردن اکیپ کاری حرفه ای مثلا آرماتور بند و بنا و کاشی کار و گچ کار به شدت سخته . آره الان به هرکی بگی مبگه من مثلا حرفه ای ترین کاشی کاره تهرانم اما میاد گند میزنه تو کارت و دیگه اون موقع هم کاشی هات رفته رو کار و ضرر کردی
۵ - خیلی مهمه که مصالح از کجا بگیرید و بدونید آهن از کجا بگیرید و خیلی چیز های دیگه . مثلا شما ۷ تن میلگرد سفارش میدین و از یه طرف میکنن تو پاچتون از یه طرف هم طرف به جای ۷ تن میاد ۵ ۶ تن خالی می کنه و میره و کیه که بخواد بشمره و بعدا گندش در میاد .
بخوام ادامه بدم میتونم راحت به ۱۰ تا مورد اشاره کنم .

dawkins

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ببخشید که اینطوری میگم ولی فروش ملک و گذاشتن پولش تو بانک حماقت محضه ؛ اگر ملک فروختی بهتره یه ملک هم جایگزینش کنی یا پولشو بزیزی تو یه کاری و گرنه صددرصد ضرر می کنی

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
من کار ندارم میخای بفروشی ملک تو یا نه
بذاری بانک یا نذاری
ولی فقط یه لحظه حلال و حروم بودن سود بانکی هم فکر کن
نمیخام بگم حرومه
ولی خب به نظر من پول پاک و حلالی هم نیست

بالا