برگزیده های پرشین تولز

گرافیک ATI Radeon™ HD 5850

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074
دوستان همین الان دوتا یوزر هست که پست های بی ربط میدن و قیمت های رقابتی برای افزایش تعداد پست ها مراقب باشید خودتون بگردید خواهید یافت به تاریخ عضویت هم توجه کنید

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
درود
میدونم که این سیتسم خیلی سوال پیش میاره ولی قوانین سیستم حراجی رو حتما بخونید .

در کل به همین سادگی نیستش که هر کسی کالای سالم رو خراب کنه و بگه خرابه و به همین راحتی فروشنده ضرر کنه . اصل مطلب اینه که پول پیش لیون کامپیوتر گرو هستش و خریدار به همین سادگی نمیتونه ادعا کنه . و کسی که سیتسم رو مطالعه نکنه و قوانین رو نخونه اصلا وارد سایت نشه بهتره .

کار نو پا هستش ولی به نظر من به کسانیکه به ما اعتماد دارن کمک میکنه .
در ضمن ما درصد بسیار کمی از معامله رو میگیریم که تو راهنما و قوانین سیستم درج شده
http://lioncomputer.ir/haraji/index.php

شاید این سیستم خیلی مبتدی باشه ولی کمک بسیاری به دوستان میکنه کماکان که تعدادی معدودی از دوستان از این سیتسم استفاده کردن و واقعا راضی بودن . مثلا گوشی معامله شده بود که فروشنده هدفن رو نفرستااده بود و وقتی خریدار اینو اعلام کرد چون پول دست ما بودش ما مجاب کردیم ایشون رو تا کالا رو تکمیل نکنن مبلغ به ایشون داده نمیشه ولی از اونجایی که ایشون بسیار شخص محترمی بود انجام دادن و ما هم مبلغ رو به حسابشون واریز کردیم .

در کل سیستم نواقص زیادی داره ولی هر چی باشه دردسرش از درد سر بهد از کلاهبرداری کمتره

در کل امیدوارم که کم کم بین دوستان جا بیافته و ازش استفاده کنن .

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
فکر کنم پي تي بايد عضويت رو در سايت ببنده و يا منوط کنه به دعوتنامه يا معرفي نامه
مثل خيلي از سايت هايي که اين کار رو کردند

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
لعنت خدا بر آدم حروم خور.

rezai

Registered User
لایک‌ها
3
درود
میدونم که این سیتسم خیلی سوال پیش میاره ولی قوانین سیستم حراجی رو حتما بخونید .

در کل به همین سادگی نیستش که هر کسی کالای سالم رو خراب کنه و بگه خرابه و به همین راحتی فروشنده ضرر کنه . اصل مطلب اینه که پول پیش لیون کامپیوتر گرو هستش و خریدار به همین سادگی نمیتونه ادعا کنه . و کسی که سیتسم رو مطالعه نکنه و قوانین رو نخونه اصلا وارد سایت نشه بهتره .

کار نو پا هستش ولی به نظر من به کسانیکه به ما اعتماد دارن کمک میکنه .
در ضمن ما درصد بسیار کمی از معامله رو میگیریم که تو راهنما و قوانین سیستم درج شده
http://lioncomputer.ir/haraji/index.php

شاید این سیستم خیلی مبتدی باشه ولی کمک بسیاری به دوستان میکنه کماکان که تعدادی معدودی از دوستان از این سیتسم استفاده کردن و واقعا راضی بودن . مثلا گوشی معامله شده بود که فروشنده هدفن رو نفرستااده بود و وقتی خریدار اینو اعلام کرد چون پول دست ما بودش ما مجاب کردیم ایشون رو تا کالا رو تکمیل نکنن مبلغ به ایشون داده نمیشه ولی از اونجایی که ایشون بسیار شخص محترمی بود انجام دادن و ما هم مبلغ رو به حسابشون واریز کردیم .

در کل سیستم نواقص زیادی داره ولی هر چی باشه دردسرش از درد سر بهد از کلاهبرداری کمتره

در کل امیدوارم که کم کم بین دوستان جا بیافته و ازش استفاده کنن .

ببینید بحث گرو بودن پول نیست چون مسئله ای رو حل نمیکنه

شما این فرض رو در نظر بگیرید که فروشنده یک کارت گرافیک سالم برای خریدار ارسال میکنه و خریدار هم این قطعه رو روی یک مادر برد معیوب نصب میکنه که باعث خرابی این قطعه بشه حالا چه کسی میتونه بگه قطعه از اول خراب بوده یا بعد از استفاده خراب شده مگه اینکه خریدار کل سیستم رو برای شما ارسال کنه تا موضوع مشخص بشه که عملاً ممکن نیست .

هم فروشنده راست میگه و هم خریدار فکر میکنه که راست میگه

شما که خودتون استادید میدونید بیشتر خرابی قطعات کامپوتر هیچگونه آثار فیزیکی نداره که با استناد به اون بشه خرابی رو اثبات کرد

البته این پیشنهاد که فروشنده قطعه رو برای شما ارسال کنه و خریدار هم پول رو واریز کنه پیشنهاد بهتری بود که ارائه کردید چون هیچ جای شکی برای طرفین باقی نمی مونه

red veyron

Registered User
لایک‌ها
33

شما این فرض رو در نظر بگیرید که فروشنده یک کارت گرافیک سالم برای خریدار ارسال میکنه و خریدار هم این قطعه رو روی یک مادر برد معیوب نصب میکنه که باعث خرابی این قطعه بشه حالا چه کسی میتونه بگه قطعه از اول خراب بوده یا بعد از استفاده خراب شده مگه اینکه خریدار کل سیستم رو برای شما ارسال کنه تا موضوع مشخص بشه که عملاً ممکن نیست .

شما که خودتون استادید میدونید بیشتر خرابی قطعات کامپوتر هیچگونه آثار فیزیکی نداره که با استناد به اون بشه خرابی رو اثبات کرد

البته این پیشنهاد که فروشنده قطعه رو برای شما ارسال کنه و خریدار هم پول رو واریز کنه پیشنهاد بهتری بود که ارائه کردید چون هیچ جای شکی برای طرفین باقی نمی مونه
فكر كنم حداقل نيمي از خريدها يكي از طرفين فروشنده يا خريدار تهران باشه شايد هم بيشتر
اگه بشه حضوري تحويل گرفت خيلي خوبه
مثلا اگه فروشنده تهران باشه جنس رو تحويل اقاي حسيني بده بعد از تست براي فروشنده ارسال كنن
اگه هم خريدار تهران باشه فروشنده جنس رو براي اقاي حسيني بفرسته بعد از تست خريدار حضوري تحويل بگيره
اينجوري مشكل هزينه پست حل ميشه

panizgraphic

Registered User
لایک‌ها
6
5770 با گارانتی اوکی 210 پول دادم ، مرتیکه داغون یه قیمت بگیر بعد بیا دزدی

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
یه مسئله جالب
صبح این تاپیک رو دیدم - هی پیش خودم گفتم این چرا عکس از روی کارت نزاشته - آخه اصل جلوه کارت گرافیک روشه (مدل فن و ...)
تو فکر بودم بگم آقا ممکنه سر کاری باشه.الان که اومدم دیدم اووه چه خبره.:blush:

mr.slim

Registered User
لایک‌ها
5
یه مسئله جالب
صبح این تاپیک رو دیدم - هی پیش خودم گفتم این چرا عکس از روی کارت نزاشته - آخه اصل جلوه کارت گرافیک روشه (مدل فن و ...)
تو فکر بودم بگم آقا ممکنه سر کاری باشه.الان که اومدم دیدم اووه چه خبره.:blush:

یادش رفته بنده خدا. اشکالی نداره من به جاش میزارم :lol::lol::lol:
اگه صاحب تاپیک راضی باشه من به جاش میزارم.
hd5850compside.jpg

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559

درود
درسته خیلی مشکلات وجود داره و شاید باورتون نشه ما به تمام مشکلاتش فکر کردیم و مثلا همین چیزی که شما فرمودید . ببنید در ایران به دلیل اینکه سیستم زندگیه ادمها بر طبق اعتبار نیستش هر کسی هر کاری دلش میخواد میکنه و اگر اشتباهی بکنه و جای دیگه بره باز میتونه اون رو انجام بده چون اماری وجود نداره که این اشتباهش ثبت بشه به همین دلیله که مشکلات ما زیاده .
ولی اگر قوانین رو کامل بخونید برای خیلی از مشکلات راه حل گذاشتیم و به قول شما خیلی از چیزها رو نمیشه حلش کرد . کسی که تو این سیتسم وارد بشه باید مشخصات دقیق بده وگرنه نمیتونه تو سیتسم باشه . برای امنیت بیشتر این کار و کردیم . اگر کسی بخواد از این سوء استفاده کنه مطمئن باشید که خودش ضرر کرده . مثلا اگر کالای کسی رو خراب کنه و یا فروشنده ای کالای خراب بفرسته تو قوانین هستش که یک پروسه خیلی طولانی طول میکشه که اینها به پول خودشون برسن پس هر کسی وارد این سیتسم میخواد بشه خیلی باید دقت کنه که اینجا نمیتونه خلاف کنه و اگر هم خواتس این کار و بکنه مطمئن باشید که خیلیاذیت میشه . ما حتما در هنگام هر معامله ادرس و تلفن دو طرف رو بررسی میکنیم . یعنی کاری که از دست ما بر میاد انجام میدیم .

خلاصه این سیستم هم مثل خیلی از کارهای دیگه دارای نواقصی هستش که کم کم به کمک استفاده کنندگان حل میشه .

در کل ممنونم

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
فكر كنم حداقل نيمي از خريدها يكي از طرفين فروشنده يا خريدار تهران باشه شايد هم بيشتر
اگه بشه حضوري تحويل گرفت خيلي خوبه
مثلا اگه فروشنده تهران باشه جنس رو تحويل اقاي حسيني بده بعد از تست براي فروشنده ارسال كنن
اگه هم خريدار تهران باشه فروشنده جنس رو براي اقاي حسيني بفرسته بعد از تست خريدار حضوري تحويل بگيره
اينجوري مشكل هزينه پست حل ميشه

درسته دوستانی که در تهران هستن این کارو میکنن .

navid_ati

Registered User
لایک‌ها
1,515
یک دوستی که نمیخوام یوزرشو بگم الان به من pm دادن و دوتا قطعه واسه فروش به من پیشنهاد دادن
قطعه آکبند....
90MAIN ASUS M4A79T DELUX 790FX هزار تومان
ASUS%20M4A79T%20Deluxe%20Desktop%20Board.jpg

60RAM OCZ XMP 6 GIG DDR3 1600 TRIPLE CHANEL هزار تومان
OCZ-OCZ3X1333LV6GK,5-0-217908-13.jpg

:blink::blink::blink::wacko::blink::eek:

یعنی ممکنه

Last edited:

mr.slim

Registered User
لایک‌ها
5
یک دوستی که نمیخوام یوزرشو بگم الان به من pm دادن و دوتا قطعه واسه فروش به من پیشنهاد دادن
قطعه آکبند....
1- MAIN ASUS M4A79T DELUX 790FX 90 هزار تومان
ASUS%20M4A79T%20Deluxe%20Desktop%20Board.jpg

2- RAM OCZ XMP 6 GIG DDR3 1600 TRIPLE CHANEL 60 هزار تومان
OCZ-OCZ3X1333LV6GK,5-0-217908-13.jpg

:blink::blink::blink::wacko::blink::eek:

نوید جان یوزرش رو بده ازش خری دارم :lol:

navid_ati

Registered User
لایک‌ها
1,515
آکبند این دوتا با هم 420 هست
اونوقت من باید 150 بخرم از دوستمون تازه با گارانتی سازگار:D:thumbsup:

mr.slim

Registered User
لایک‌ها
5
آکبند این دوتا با هم 420 هست
اونوقت من باید 150 بخرم از دوستمون تازه با گارانتی سازگار:D:thumbsup:

آخه نوید جان این آقا بنگاه خیره داره!!! مگه نمی دونستید؟؟؟؟:p فقط از نوع شرش

فعلا که بدجوری رنکینگ فرشاد تو گوگل زده بالا:blink:

بنظرم بهتر این تاپیک رو مدیران حذف و یا ببندن چون بزودی فکر کنم تبدیل به یک تاپیک مهم بشه و در صدر پر ببینده ترین تاپیک ها قرار بگیره. روحت شاد فرشاد جان برامون شادی آفریدی:lol::lol:

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
فکر کنم دوستان انقدر در این ضمینه ها اگاه شدن که قول این افراد رو نخورن

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
کاشف به عمل اومد جدیدا آقا فرشاد رو به برنامه نویسی دانت نت اوردن و می خوان دات نت یاد بگیرن
تبریک میگم بهشون

بله اگه ایشون همینجوری ادامه بده به یکی از بزرگترین برنامه نویس های دنیا تبدیل میشه .

برنامه طراحی نقشه های پیشرفته دزدی و کلاه برداری :D

بالا