برگزیده های پرشین تولز

گردشگری ترکیه

صبا نفیسی

Registered User
تاریخ عضویت
20 می 2015
نوشته‌ها
84
لایک‌ها
6
سن
34
چهار موزه بسیار دیدنی در استانبول


در صورتی که اقدام به خرید تور نوروزی استانبول را کرده اید، زمان بسیار مناسبی برایتان فراهم شده تا از جذاب ترین موزه های این شهر دیدن کنید. کافی است برنامه تان را جوری تنظیم کنید که یک روز آن را به بازدید از مراکز فرهنگی اختصاص دهید. لطف و صفای تور نوروزی استانبول در کنار خرید به بازدید از جاذبه های فرهنگی و توریستی این شهر نیز است. آن را از دست ندهید.با کاخ های معروف استانبول آشنا شویدکاخ توپکاپی


کاخ توپکاپی

کاخ توپکاپی (Topkapi)، مقر امپراتوری عثمانی
در قرن پانزدهم و نوزدهم میلادی، این کاخ مقر امپراتوری عثمانی بود و سلاطین و درباریان همه در آن زندگی می‌ کردند. قصر توپکاپی در سال ۱۴۵۳ به دستور سلطان محمد فاتح ساخته شد. خزانه جواهرات و حرم‌ سراهای خیره‌ کننده، بیننده را با گوشه ‌ای از زندگی امپراتوری عثمانی آشنا می‌ کند. برنامه کاری موزه: از ماه آوریل تا اکتبر، روزهای چهارشنبه تا دوشنبه، از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد‌از‌ظهر – از ماه نوامبر تا آوریل، روزهای چهارشنبه تا دوشنبه، از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعد‌از‌ظهر .

http://www.tandistravel.com/چهار-موزه-بسیار-دیدنی-در-استانبول/
 

صبا نفیسی

Registered User
تاریخ عضویت
20 می 2015
نوشته‌ها
84
لایک‌ها
6
سن
34

با هتل مردان پالاس ، گران سفر کنید
0اگر علاقه مند باشید، تا سفرتان به کشور زیبا و دیدنی ترکیه، سفری لوکس و مجلل باشد، می توانید با خرید تور لوکس آنتالیا و اقامت در یک هتل یو آل پنج ستاره و تراز اول به رویای خود جامه ی عمل بپوشانید. این موضوع به عوامل متفاوتی بستگی خواهد داشت؛ هتل محل اقامت، هواپیمایی و منطقه ای که برای اقامت انتخاب می کنید.

آنچه که مسلم است این است که آنتالیا به واسطه ی گردشگر پذیر بودنش هتل های بیشماری را در خود جا داده است که یکی از محبوب ترین آنها یا بهتر است بگوییم لوکس ترین آنها، هتل مردان پالاس است. پس اگر می خواهید تور گران آنتالیا را برای سفر انتخاب کنید، هتل مردان پالاس می تواند به بهترین شکل مسئولیت این کار را بر عهده بگیرد.

http://csweb.ir/با-هتل-مردان-پالاس-،-گران-سفر-کنید/
 

صبا نفیسی

Registered User
تاریخ عضویت
20 می 2015
نوشته‌ها
84
لایک‌ها
6
سن
34

هتل پورتوبلو

هتل پورتوبلو

همانطور که میدانید، آنتالیا سواحل زیبایی دارد که کانون توجه بسیاری قرار گرفته اند.یکی دیگر از این سواحل زیبا، ساحل کنیالتی است که در غرب آنتالیا واقع شده است و از دیدنی های کشور ترکیه محسوب میشود. ساحل سنگی آن محل مناسبی برای شنا کردن، آفتاب گرفتن و انجام انواع فعالیت ها از جمله تفریحات آبیست.

از آنجایی که این ساحل توریست پذیر است، ساخت هتل در این مکان دور از انتطار نخواهد بود. یکی از هتلهای آنتالیا که در این منطقه ساخته شده است، هتل پورتو بلو است که در مکانی بسیار زیبا قرار گرفته است.
http://www.tandistravel.com/هتل-پورتو-بلو/


تور آنتالیا در نوروز 96 با اقامت در هتل پورتوبلو
 

صبا نفیسی

Registered User
تاریخ عضویت
20 می 2015
نوشته‌ها
84
لایک‌ها
6
سن
34
کسیک منارهکسیک مناره

شاید هنگامی که کسی از تورهای آنتالیا سخن بگوید تنها یک شهر آبی و زرد رنگ با تفریحات آبی در نظرمان پدیدار شود. شهری که تنها جاذبه های گردشگری اش طبیعت چشم نوازی باشد که به وسیله ی دریای آبی محاصره شده است. اما حقیقت آن است که در آنتالیا علاوه بر موارد فوق، جاذبه های تاریخی بسیاری نیز وجود دارد که بازدید از آنها خالی از لطف نخواهد بود. اتفاقا دیدن از جاذبه ها گردشگری تاریخی آنتالیا برای علاقه مندان به تاریخ فوق العاده جذاب خواهد بود.

http://www.tandistravel.com/کسیک-مناره/
 

صبا نفیسی

Registered User
تاریخ عضویت
20 می 2015
نوشته‌ها
84
لایک‌ها
6
سن
34
هتل پنج ستاره ی گرین مکس در آنتالیا

در سفر نوروزی خود به آنتالیا ،هتل مکس گرین را انتخاب کنید.

یکی از انتخاب های مسافران برای خرید تور نوروز 96، تورهای هیجان انگیز آنتالیا است. آنتالیا به دلیل داشتن جاذبه های فوق العاده ی گردشگری و مراکز خرید هیجان انگیز، یک انتخاب فوق العاده برای تجربه ی سفر خارجی است.


5%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%86_%D9%85%DA%A9%D8%B3.JPEG


امروز به هتلی زیبا از هتلهای آنتالیا در میان درختان انبوه می رسیم.هتل 5 ستاره ی گرین مکس در منطقه ی ساحلی بلک و در محیطی روستایی چون نگینی می درخشد.این محیط سرسبز و روستایی اقامت در هتل را لذت بخش تر می کند و می توان آرامش سفر را احساس کرد.7%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%86_%D9%85%DA%A9%D8%B3.jpg


هتل گرین مکس با 120000مترمربع مساحت و اتاقهایی با امکانات فوق العاده و کلیه امکانات تفریحی در خدمت مهمانانش است.

http://kafesafar.blogsky.com/1395/11/02/post-128/هتل-پنج-ستاره-ی-گرین-مکس-در-آنتالیا
 
بالا