برگزیده های پرشین تولز

گرفتن خروجی در visual studio با قابلیت حمل

Arashdn

Registered User
لایک‌ها
47
dll رو دقیقا از کجا برداشتید؟
سایزش باید حدود 1.5 تا 2 مگ باشه .
ولی من جفت این dll هارو هم کنار فایل exe هم توی system32 امتحان کردم بازم ارور همین dll ها رو میداد.واسه debug ارورش msvcr100d بود واسه release ارورش msvcr100 بود

hostage_devil

Registered User
لایک‌ها
105
وقتی پروژه ای رو توی ویژوال باز میکنید میتونید از داخل ویژوال روی اسم پروژه کلیک راست کنید و project properties رو باز کنید
از اونجا میشه تمامی فایل های اکسترنالی رو که به هنگام کامپایل پروژه و برای درست کردن فایل خروجی و اجرایی درست لازمه رو مدریت کنید
اگه همون عبارتی که گفتم رو سرچ بدید تو اینترنت در رفرنس های خود سایت ماکروسافت به طور کامل توضیح داده
static make with visual c++ 2010

navid_666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وقتی پروژه ای رو توی ویژوال باز میکنید میتونید از داخل ویژوال روی اسم پروژه کلیک راست کنید و project properties رو باز کنید
از اونجا میشه تمامی فایل های اکسترنالی رو که به هنگام کامپایل پروژه و برای درست کردن فایل خروجی و اجرایی درست لازمه رو مدریت کنید
اگه همون عبارتی که گفتم رو سرچ بدید تو اینترنت در رفرنس های خود سایت ماکروسافت به طور کامل توضیح داده
static make with visual c++ 2010
داش من این و سرچ کردم و فک کنم این راهی ک شما میگی درسته فقط من از اینا چیز زیادی نمیفهمم.من میرم از منوی project گزینه ی properties و انتخاب میکنم بعد کلی منو و اینا میاد ک خیلی خر تو خره.میشه بگین بعدش چیکار کنم یا یه سایت فارسی معرفی کنید لطفا

navid_666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه جایی بهم گفتن توی new project بعد از انتخاب win32 console app و next گزینه ی static library و انتخاب کنم ولی اینطوری هم وقتی برنامه رو میسازم و debug میزنم فقط یه فایل .lib ساخته میشه ک اونم قابل اجرا نیست و همون موقع ارور میده.یعنی اصلا فایل exe ساخته نمیشه
واقعا موندم چیکار کنم

worship_u

Registered User
لایک‌ها
195
اگه فایل اگزه رو می بری روی یه سیستم دیگه باید دات نت فریم ورک ورژن همون رو هم نصب کنی
اگه نمیخوای اگزه رو ببری،باید از داخل همون ویژوال استودیو،یه
setup
از برنامه ت بسازی و روی سیستم مقصد نصبش کنی وبعد اجراش کنی

navid_666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه فایل اگزه رو می بری روی یه سیستم دیگه باید دات نت فریم ورک ورژن همون رو هم نصب کنی
اگه نمیخوای اگزه رو ببری،باید از داخل همون ویژوال استودیو،یه
setup
از برنامه ت بسازی و روی سیستم مقصد نصبش کنی وبعد اجراش کنی
مشکل اینه مثلا اون exe ک گذاشتم روی بقیه سیستم ها ب تنهایی اجرا میشه ولی اونی ک من میسازم نه

worship_u

Registered User
لایک‌ها
195
ورژن فریم ورک اونهابا سیستم شما یکیه؟یا دی ال ال هایی که به پروژه تون اضافه کردید؟

navid_666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ورژن فریم ورک اونهابا سیستم شما یکیه؟یا دی ال ال هایی که به پروژه تون اضافه کردید؟
والا من dll ک دوستان گفتن امتحان کردم ولی فک نکنم مسئله کامپیوتری ک روش برنامه رو امتحان میکنم باشه.چون من حتی برنامه ی hello world و خودم ساختم و روی 2 تا سیستم دیگ امتحان کردم کار نکرد.مشکل من اینه چرا اون برنامه بدون نیاز ب dll یا هیچی کار میکنه:-/
باو شماها میخواین با visual برنامه بنویسین چیکار میکنین؟ بگین دیگ لطفا:general505:

Arashdn

Registered User
لایک‌ها
47
از سایت dll-files.com گرفتم. حجم هر کدوم حدود نیم مگ هست.
این dll رو امتحان کنید (برای حالت دیباگ)(ویژوال 2010)
http://s5.picofile.com/file/8137665968/msvcr100d.zip.html

والا من dll ک دوستان گفتن امتحان کردم ولی فک نکنم مسئله کامپیوتری ک روش برنامه رو امتحان میکنم باشه.چون من حتی برنامه ی hello world و خودم ساختم و روی 2 تا سیستم دیگ امتحان کردم کار نکرد.مشکل من اینه چرا اون برنامه بدون نیاز ب dll یا هیچی کار میکنه:-/
باو شماها میخواین با visual برنامه بنویسین چیکار میکنین؟ بگین دیگ لطفا:general505:
برنامه های C++ با ویژوال خیلی محبوب نیستن و فوقش با استاتیک کردم مشکل حل میشه یا همین گذاتشن دی ال ال ، یا ساخت ستاپ و تنظیمش برای نصب Visual C++ Runtime
برنامه های سی شارپ و وی بی هم کافیه براش فایل ستاپ ساخته بشه و ستاپ تنظیم کنیم که .نت رو نصب کنه

Last edited:

Arashdn

Registered User
لایک‌ها
47
یه راه دیگه هم اینه که از کامپایلر های MingW یا Cygwin استفاده کنید که مستقیما فایل رو طوری میسازن که در همه جا قابل اجرا باشه

البته در نظر داشته باشید استفاده از اونها یه کم مشکل تره و به قولی مثل ویژوال هلو برو تو گلو نیست که با یه دونه F5 زدن همه چیز درست بشه

Last edited:

navid_666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این dll رو امتحان کنید (برای حالت دیباگ)(ویژوال 2010)
http://s5.picofile.com/file/8137665968/msvcr100d.zip.html

برنامه های C++ با ویژوال خیلی محبوب نیستن و فوقش با استاتیک کردم مشکل حل میشه یا همین گذاتشن دی ال ال ، یا ساخت ستاپ و تنظیمش برای نصب Visual C++ Runtime
برنامه های سی شارپ و وی بی هم کافیه براش فایل ستاپ ساخته بشه و ستاپ تنظیم کنیم که .نت رو نصب کنه
یه راه دیگه هم اینه که از کامپایلر های MingW یا Cygwin استفاده کنید که مستقیما فایل رو طوری میسازن که در همه جا قابل اجرا باشه

البته در نظر داشته باشید استفاده از اونها یه کم مشکل تره و به قولی مثل ویژوال هلو برو تو گلو نیست که با یه دونه F5 زدن همه چیز درست بشه
من دیگ از رسیدن ب جواب این سوال ناامید شدم.یادگیری c++ و با کتابم(دایتل) ادامه میدم ببینم ب کجا میرسم.ولی فک کنم استاتیک کردن درست باشه ک اونم انگار یه کارای پیچیده ای داره:/
مرسی از دوستان

بالا