برگزیده های پرشین تولز

گزارش عدم پرداخت ایران مارکت سنتر برای دومین بار

masoud376

Registered User
لایک‌ها
15
شما ريس ماركت سنتري يا كارمندش ؟! هيچوقت اينقدر ضايع طرف كسي رو نگير كه خودت تابلو ميشي !
كدوم زحمت؟!:blink: حتي حال ندارن روي سيستم، محصولات و ... نظارت كنند فقط دنبال بيشتر كردن كاربران هستند و به همون كاربران خودشون سرويس درستي نميدن وپشتيباني نميكنن. پرداخت با چاقو سر مي بريد اين داره با پنبه سر ميبره جوري دزدي ميكنه و سود هنگفت كه امسال شماها نميفهميد كه هيچ تازه ازشون تشكر هم ميكنيد. اين سيستم خيلي وقته مضخرف شده و فاتحش رو بايد خوند ، من و دوستانم كه خيلي وقته باهاش خداحافظي كرديم !

hamidalikhani

Registered User
لایک‌ها
7
شما ريس ماركت سنتري يا كارمندش ؟! هيچوقت اينقدر ضايع طرف كسي رو نگير كه خودت تابلو ميشي !
كدوم زحمت؟!:blink: حتي حال ندارن روي سيستم، محصولات و ... نظارت كنند فقط دنبال بيشتر كردن كاربران هستند و به همون كاربران خودشون سرويس درستي نميدن وپشتيباني نميكنن. پرداخت با چاقو سر مي بريد اين داره با پنبه سر ميبره جوري دزدي ميكنه و سود هنگفت كه امسال شماها نميفهميد كه هيچ تازه ازشون تشكر هم ميكنيد. اين سيستم خيلي وقته مضخرف شده و فاتحش رو بايد خوند ، من و دوستانم كه خيلي وقته باهاش خداحافظي كرديم !

منم قبول دارم كه ايران ماركت مشكلاتي داره ولي خوب دركل بقيه سيستم ها را كه باهاش كار كردم بهتر از ايران ماركت نبودن يعني در كل اخرش ديدم همين ايران ماركت بهتر از بقيشونو ميشه بگي الان شما با كدوم سيستم كار ميكني كه بهتر از ايران ماركت سنتره ممنون

arakads

Registered User
لایک‌ها
10
با سلام و عرض ادب و احترام
من تازه وارد هستم و یک سوال دارم نمیدونم جای که سوال رو مطرح میکنم درست هست یا نه !
من چند تا دامنه دارم و میخوام در سیستم iranmc.org فعالیت کنم میخواستم بدونم کسی قبلاً
در این سیستم فعالیت کرده ؟ فعالیت در این سیستمها فایده ای داره یا اینکه این سیستم هم مثل
دیگر سیستمها سرکاری هست؟ اصلاً فعالیت در این سیستمها ارزش داره ؟ ممنون میشم راهنمائی
کنید ؟

kvm

Registered User
لایک‌ها
26
با سلام و عرض ادب و احترام
من تازه وارد هستم و یک سوال دارم نمیدونم جای که سوال رو مطرح میکنم درست هست یا نه !
من چند تا دامنه دارم و میخوام در سیستم iranmc.org فعالیت کنم میخواستم بدونم کسی قبلاً
در این سیستم فعالیت کرده ؟ فعالیت در این سیستمها فایده ای داره یا اینکه این سیستم هم مثل
دیگر سیستمها سرکاری هست؟ اصلاً فعالیت در این سیستمها ارزش داره ؟ ممنون میشم راهنمائی
کنید ؟
بهترین و مطمئن ترین سیستم همکاری در فروش که میشناسم همینه.اگه بتونی کالا بفروشی ارزش فعالیت کردن رو داره.هر هفته هم پولت تو حسابته.

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
پرداخت مارکت سنتر مثل اینکه دوباره به روال عادی برگشته...........
فقط نمیدونم چرا مثلآ مثل پایگان تا آخرین قرون رو اگه تو حساب باشه نمیریزن به حساب !
مثلا من 6 همین ماه برام فیش واریزی زده در حالی که الانم ته حسابم 16 تومن خوابیده !

hamidalikhani

Registered User
لایک‌ها
7
پرداخت مارکت سنتر مثل اینکه دوباره به روال عادی برگشته...........
فقط نمیدونم چرا مثلآ مثل پایگان تا آخرین قرون رو اگه تو حساب باشه نمیریزن به حساب !
مثلا من 6 همین ماه برام فیش واریزی زده در حالی که الانم ته حسابم 16 تومن خوابیده !

تا اونجا كه من ميدونم جمعه شب حسابو قفل ميكنن بعدش هر چقدر كه تا شبه جمعه تو حسابت باشه يكشنبه يا دوشنبه شب ميريزن به حسابت واسه همون ممكنه سفارشايي كه تو اين يكي دو روز توزيع ميشن و پولش مياد تو حسابتو واريز نكنن واست

بالا