برگزیده های پرشین تولز

گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران

mohsen_blid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بهترین فروشگاه ساز رایگان که قابلیت محصولات متغییر زیاد را داشته باشه پرستاشاپ هست

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
با سلام.
پرستاشاپ گزینۀ خوبی هست و از پشتیبانی قابل قبولی هم برخورداره.

با آرزوی موفقیت.

هومن ص

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فروشگاه اینترنتی باید هم سریع به دستت برسونه... هم پشتیبانش بالا باشه و هم هزینه پستیش آنچنان نباشه...

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
امکاناتش چه طوره؟؟
با سلام.
بستگی داره منظور شما از امکانات چی باشه، شاید چیز واقعا خاص با کاربرد ویژه‌ای مدنظرتون باشه.
اما تا جایی که اطلاع دارم پرستاشاپ به خوبی پاسخگوی همۀ نیازهای معمول یک فروشگاه اینترنتی هست.
امکاناتش رو در لینک زیر میتونید مشاهده و بررسی بفرمایید:
https://ipresta.ir/blog/2_امکانات-پرستاشاپ.html

موفق باشید.

vector1378

Registered User
لایک‌ها
63
با سلام.
بستگی داره منظور شما از امکانات چی باشه، شاید چیز واقعا خاص با کاربرد ویژه‌ای مدنظرتون باشه.
اما تا جایی که اطلاع دارم پرستاشاپ به خوبی پاسخگوی همۀ نیازهای معمول یک فروشگاه اینترنتی هست.
امکاناتش رو در لینک زیر میتونید مشاهده و بررسی بفرمایید:
https://ipresta.ir/blog/2_امکانات-پرستاشاپ.html

موفق باشید.

مرسی مطالعه کردم واقعا سیستم خوب و قابل قبولی هست

jafari364

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من کارم را با پرستا شاپ شروع کردم ولی بعد به وردپرس کوچ کردم
سایت اول با پرستا که الان اگه کسی بخواهدش فروشنده هم هستم با دامین میفروشم padedar.ir
سایت دوم که با ووکامرس ایجاد کردم http://padidar.org

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
هزینه ارسال پست خیلی بالا رفته
همچنین پاکت های پستی

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
یعنی با wp بهتر کار میشه کرد ؟
من کارم را با پرستا شاپ شروع کردم ولی بعد به وردپرس کوچ کردم
سایت اول با پرستا که الان اگه کسی بخواهدش فروشنده هم هستم با دامین میفروشم padedar.ir
سایت دوم که با ووکامرس ایجاد کردم http://padidar.org

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
هزینه ارسال پست خیلی بالا رفته
همچنین پاکت های پستی
این ها به کنار ، مامور پست مژدگانی/بیعانه/باج از مشتری میگیره الاوه بر هزینه ارسال
خیلی وقت ها هم سفارش برگشت میخوره برای اینکه مامور پست اصلا براش مهم نیست
شرکت های خصوصی حمل و نقل هم بدتر از پست هستن - تحویل 40 روز بعد سفارش هم تجربه کردم!

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
این ها به کنار ، مامور پست مژدگانی/بیعانه/باج از مشتری میگیره الاوه بر هزینه ارسال
خیلی وقت ها هم سفارش برگشت میخوره برای اینکه مامور پست اصلا براش مهم نیست
شرکت های خصوصی حمل و نقل هم بدتر از پست هستن - تحویل 40 روز بعد سفارش هم تجربه کردم!
دیگه باج گرفتن از مشتری تخلف مامور پستی هست . اون رو باید اون شخصی که تحویل میگیره گزارش بده یکبار گزارش بده دیگه از اینکارا نمیکنه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
کسی با حراجی ها کار میکنه؟ جدیدا بیشتر سفارش ها را برگشتی/انصرافی ثبت میکنن:mad:
این کار عمد یا غیر عمد حراجی ها و بقیه بکنار، برای حالت کلی چه راه هایی به ذهنتون میرسه تا سفارش برگشتی کمتر بشه؟ با تحویل دهنده پست

majids5

Registered User
لایک‌ها
498
سلام.
برگشتی ها که اخیرا بیشتر شده، و دلیلش هم بیشتر به ماموران پست برمیگرده که مرسوله رو نمیبرن و ما هم هرچی پیگیری میکنیم تاثیری نداره. برای نمونه یکی از بسته ها را زنگ زدیم از حراست پست مرکزی پیگیری کردیم تا مرحله به مرحله شماره زیرمجموعه رو دادن گفتن زنگ بزنید فلان اداره. آخر سر رسیدیم به خود مامور پست بهش میگیم چرا نبردی تحویل بدی؟ میگه وایسا چک کنم بهتون بگم، میگیم بفرمایید چند دقیقه هم منتظر موندیم آخر سر میگه اینجا زده مراجعه شد ولی تحویل نگرفت. با کلی عصبانیت کلی فحشش دادم، بسته هم هنوز پیشش بود گفتم میبرید تحویل میدید وگرنه تا اخراجتون پیگیری میکنیم. طرف ترسید و برد تحویل داد.

در کل فساد اداری داخل این مجموعه زیاد هست و برای همه فروشگاه ها مشابه به هم هست.

اما انصرافی ها، تیکت بدید تا مواردی که انصرافی خورده را دقیقتر دلیلشو عرض کنیم خدمتتون. اگر هم کد کاربریتون 22 هست، پیشنهاد میکنیم روش تبلیغتون را تغییر بدید. چون اکثر مشتریهاتون ظاهرا از سر بیکاری ثبت سفارش میزنن و اکثرا هم مشخصات ناقص و اشتباه وارد میکنن.

با این حال پیام بدید اینشالا بتونیم مشکلات را با هم تا حدودی رفع کنیم.

کسی با حراجی ها کار میکنه؟ جدیدا بیشتر سفارش ها را برگشتی/انصرافی ثبت میکنن:mad:
این کار عمد یا غیر عمد حراجی ها و بقیه بکنار، برای حالت کلی چه راه هایی به ذهنتون میرسه تا سفارش برگشتی کمتر بشه؟ با تحویل دهنده پست

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
سلام.
برگشتی ها که اخیرا بیشتر شده، و دلیلش هم بیشتر به ماموران پست برمیگرده که مرسوله رو نمیبرن و ما هم هرچی پیگیری میکنیم تاثیری نداره. برای نمونه یکی از بسته ها را زنگ زدیم از حراست پست مرکزی پیگیری کردیم تا مرحله به مرحله شماره زیرمجموعه رو دادن گفتن زنگ بزنید فلان اداره. آخر سر رسیدیم به خود مامور پست بهش میگیم چرا نبردی تحویل بدی؟ میگه وایسا چک کنم بهتون بگم، میگیم بفرمایید چند دقیقه هم منتظر موندیم آخر سر میگه اینجا زده مراجعه شد ولی تحویل نگرفت. با کلی عصبانیت کلی فحشش دادم، بسته هم هنوز پیشش بود گفتم میبرید تحویل میدید وگرنه تا اخراجتون پیگیری میکنیم. طرف ترسید و برد تحویل داد.

در کل فساد اداری داخل این مجموعه زیاد هست و برای همه فروشگاه ها مشابه به هم هست.

اما انصرافی ها، تیکت بدید تا مواردی که انصرافی خورده را دقیقتر دلیلشو عرض کنیم خدمتتون. اگر هم کد کاربریتون 22 هست، پیشنهاد میکنیم روش تبلیغتون را تغییر بدید. چون اکثر مشتریهاتون ظاهرا از سر بیکاری ثبت سفارش میزنن و اکثرا هم مشخصات ناقص و اشتباه وارد میکنن.

با این حال پیام بدید اینشالا بتونیم مشکلات را با هم تا حدودی رفع کنیم.
سلام جناب
کد من 22 نیست
256 هست:)
همون موردی هستم که دو تا ریدکس پلاس بجای یکی فرستاده بودید به مشتری با هزینه یه عدد :eek:
یه فکری کنید به حال تحویل دادن چون سود خودتون هم کم میشه . قبلا از پایگان یه سفارش برای خودم گرفتم قیمتش 20 تومن بود از سر خیابون قیمت گرفتم 5 هزار تومن! و بعد از 37 روز تحویل دادن!!! تحویل دهنده یه شرکت حمل و نقل خصوصی بود این از پست این هم از شرکت های خصوصی دیگه نمیدونم به کجا میشه اعتماد کرد
برای مامور پست هیچی مهم نیست خودم شاهد بودم بسته را پرت میکنن تو خونه طرف و میرن!!
مشکل مشتری هست که میگه چرا سفارش نیومد و کلا بیخیالش میشه
حتی خودم درگیری داشتم سر مامور پست برای باج گیری از مشتری
اینجا در موردش نوشتم
https://forum.persiantools.com/thre...ه-پست،-شرکت-های-حمل-و-نقل-و-مامور-پیک.866821/

من تقریبا با نه تا سایت کار کردم و از هر کدومشون تجربه دارم ولی 90 درصد فعالیت من برای شما هست چون خوب بودید خیلی بهتر از بقیه سیستم ها;)

rez@21

Registered User
لایک‌ها
45
سلام
دوستان من میخوام فروشگاه اینترنتی راه بندازم میخواستم بدونم پیشنهادتون برای فردی که هیچ اطلاعاتی نداره چیه؟
ایا اموزشی جامع در این خصوص هست؟ مثلااموزش صفر تا صد فروشگاه اینترنتی
لطفا معرفی کنید از کجا باید شروع کنم ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
سلام
دوستان من میخوام فروشگاه اینترنتی راه بندازم میخواستم بدونم پیشنهادتون برای فردی که هیچ اطلاعاتی نداره چیه؟
ایا اموزشی جامع در این خصوص هست؟ مثلااموزش صفر تا صد فروشگاه اینترنتی
لطفا معرفی کنید از کجا باید شروع کنم ؟

برای چه محصولی میخواید فروشگاه بزنید ؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
سلام دوستان هنوز هم باید کاغذ مختص هر شرکت cod رو از شرکت خریداری کرد و چاپ کرد؟
مثلاً کاغذ سربرگ دار از پارس پیک رو خریداری کرد و روی آنها فاکتور رو پرینت کرد؟
هنوز اینجوریه ؟

بالا