برگزیده های پرشین تولز

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
امتیاز بی خود این فرد پاک بشه،ریپورت هم کردم
Buyer hosein47i(0) June 13th, 2013
icon_negative.png
زیره فروش لپ تاپ زده
من نوامبر 2012 بهش امتیاز منفی دادم بابت قیمت الکی پروندن در مزایده و بر هم زدن اون،ایشون امروز اومده به من امتیاز منفی داده خودشم نفهمیده دلیلشو
این هم پست ایشون که صرفاً یه قیمت پروند تو تاپیک فروش لپ تاپ توشیبا کاملاً تمیز و کم کارکرد - صفحه 3
بعد اونوقت این فرد 3 روز پیش بهم امتیاز منفی داده و من چون تو ایگنور لیستم بوده گویا (فک کنم فحش داده بود تو پخ ایگنورش کردم یا همچین چیزایی) امروز اتفاقی متوجه

farzad3620

Registered User
لایک‌ها
4
سلام خسته نباشید

من داخل iTrader دو تا امتیاز مثبت دارم ولی لحاظ نشده و زیر شمارشگر امتیازهام زیر اواتارم صفره
درضمن یه امتیاز منفی هم توسط کاربر Black HAF واسم منظور شده که اشتباه شده بود و ایشون از مدیریت درخواست کردن پاکش کنه از امتیازام پاک شد ولی تو iTrader هست آیا راهی داره از اونجا هم پاکشه؟ تو فعالیتم تاثیر گذاشته

http://forum.persiantools.com/t393693-page4.html

arash200050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سلام دوست عزيز و ببخشيد كه مزاحم ميشم
من درخواست شكايت از كاربر meysam77 رو دارم با ادرس

من در تاپيك فروش خود به علت كاهش قيمت دلار و پايين اومدن قيمت دستگاهم قيمت رو از ١٢٠٠ به ١١٠٠ كاهش دادم
ايشون در اون اوايل كه قيمت رو روي ١٢٥٠ گذاشته بودم به من مسج زدن وگفتن كه اول قيمت اخرم چي هستش و بعد از اون مسج زدن كه ١١٣٠ خريدار هستن من هم بهشون گفتم كه قيمت اخر ١٢٠٠ هستش و اينكه نميتونم ١١٣٠ بهشون بدم چون الان ١١٧٠ مشتري براش بود
حال ديروز كه من قيمت رو توي تاپيك پايين اوردم ايشون شروع به پست دادن توي تاپيك كردن و امروز نيز ايشون اقدام به دادن يك امتياز منفي به من كردن و توي عنوان نوشت دبه
و همچنين در تاپيك به با من بد صحبت كردن
و همچنين پيام خصوصي كه من نداده بودم را ساختن و پست كردن
حميخواشتم اگه زحمتي نيست براتون به اين مسئله رسيدگي كنيين ممنون ميشم
من منتظر پاسختونهستم
من تو بازيسنتر و چند جاي ديگه حدود ٣ سال توي شغل فروشندگي پوينت بودم و سايتم pointstore.ir بودش و به جرات ميتونم بگم كه دتا حالا بهيك همچين ادمي برخورد نككرده بودم

درخواست دارم كه اكتياز منفي و پستي كه توي تاپيك ايشون داده رو پس از بررسي پاك كنين و يك اخطاري به ايشون بديد تا ديگه چنين رفتاري رو با شخص ديگري انجام ندن

اين ادرس تاپيك فروش

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
امتياز منفي قبلي بنده پاك نشد منم به اقاي ترابي كه امتياز منفي دادم ايشون باز به من منفي داد

در كل من يه خريد مشكل دار داشتم صدام درامد از اون روز مزاحم تلفني اس ام اسي گرفته تا مزاحمت سيستم امتياز دهي داشتم

الانم دارن به دوستاشون ميگن به من امتياز منفي بدن

سوال من اينه جدا اين امتياز دهي ها بجه بازيه ؟؟؟؟
اگر زحمت برخورد باهاشون ميكشيديد بهتر نبود
اين كه منم از دوستام بخوام به اونا امتياز منفي بدن صحيح ؟! بهتر نيس با اين ادم ها برخورد بشه

فردا تاپيك شكايت ميزنم لطفا موافقت كنيد
مستند تمام اس ام اس ها و پ خ ها و كل ماجرا رو قرار ميدم

من تا الان با هيچ كاربري مشكل نداشتم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157
متاسفانه سیستم امتیاز دهی مشکل داره
البته نمیشه کاریش کرد
مثلا جنس خراب رو برات میفرستن
وقتی میای امتیاز منفی میدی طرفم میاد امتیاز منفی میده
نمیشه کاریش کرد

linkoln

Registered User
لایک‌ها
2,632
بیزحمت امتیاز منفی که چند ماه پیش به این کاربر داده بودم پاک بشه.

Agha_Jo0n

Registered User
لایک‌ها
2,980
متاسفانه سیستم امتیاز دهی مشکل داره
البته نمیشه کاریش کرد
مثلا جنس خراب رو برات میفرستن
وقتی میای امتیاز منفی میدی طرفم میاد امتیاز منفی میده
نمیشه کاریش کرد

سلام
دقیقا...

آقا چرا پاک کردن یا ادیت کردن امتیاز رو به عهده خود کاربر نمیگذارید؟
مثلا هر کسی بتونه امتیازی که خودش داده رو ادیت یا پاک کنه؟

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
سلام دوست عزيز و ببخشيد كه مزاحم ميشم
من درخواست شكايت از كاربر meysam77 رو دارم با ادرس

من در تاپيك فروش خود به علت كاهش قيمت دلار و پايين اومدن قيمت دستگاهم قيمت رو از ١٢٠٠ به ١١٠٠ كاهش دادم
ايشون در اون اوايل كه قيمت رو روي ١٢٥٠ گذاشته بودم به من مسج زدن وگفتن كه اول قيمت اخرم چي هستش و بعد از اون مسج زدن كه ١١٣٠ خريدار هستن من هم بهشون گفتم كه قيمت اخر ١٢٠٠ هستش و اينكه نميتونم ١١٣٠ بهشون بدم چون الان ١١٧٠ مشتري براش بود
حال ديروز كه من قيمت رو توي تاپيك پايين اوردم ايشون شروع به پست دادن توي تاپيك كردن و امروز نيز ايشون اقدام به دادن يك امتياز منفي به من كردن و توي عنوان نوشت دبه
و همچنين در تاپيك به با من بد صحبت كردن
و همچنين پيام خصوصي كه من نداده بودم را ساختن و پست كردن
حميخواشتم اگه زحمتي نيست براتون به اين مسئله رسيدگي كنيين ممنون ميشم
من منتظر پاسختونهستم
من تو بازيسنتر و چند جاي ديگه حدود ٣ سال توي شغل فروشندگي پوينت بودم و سايتم pointstore.ir بودش و به جرات ميتونم بگم كه دتا حالا بهيك همچين ادمي برخورد نككرده بودم

درخواست دارم كه اكتياز منفي و پستي كه توي تاپيك ايشون داده رو پس از بررسي پاك كنين و يك اخطاري به ايشون بديد تا ديگه چنين رفتاري رو با شخص ديگري انجام ندن

اين ادرس تاپيك فروش
واقعا حال و روز برخی چون حال روز گرفتار در باتلاق است که از روی نا بلدی با دست و پا زدن های ناشیانه ی خود، خود را هر لحظه بیشتر در آن فرو می برد !

در ابتدا امتیاز منفی هم بهت نداده بودم اگه یادت باشه ..... ولی تو بجای پذیرش اشتباهت رفتار وقیحانه ای از خودت نشون دادی و وضعت رو بدتر کرد (امتیاز منفی هم گرفتی) و بعدشم با ساخت آی دی جدید که اگر متعلق به تو باشد (در حال بررسی آی پیست) و فحاشی و ... مشکل خودت رو بزرگتر هم کردی

اینطور که معلومه از تجربه هم پند نمی گیری و هی می خوای از چاله ی قبلی در بیای و بی افتی توی چاه بزرگ تر بعدی .... فعلا هم که وضعیتت رو به مرحله ی جزائی رسوندی

اینجا هم برای اینکه غیبتت نشده باشه لینک جوابی که بهت دادم رو میذارم (تفاوت بین من و خودت رو قشنگ بررسی کن)

http://forum.persiantools.com/t405121-page2.html

در مورد پیغام خصوصی ها هم مدیریت در صورت تمایل می تونه پسورد من رو داشته باشه و خودش مطالعه کنه ..... یا اینکه هر پیغام خصوصی که مدعی کذب بودنش شدی رو ریپورت کنم خودشون ببینن که یه "واو" توش جابه جا نشده

هیچوقت پل های پشت سرت رو خراب نکن پسر جون ...... همیشه جوری رفتار کن که یه جایی برای بخششت از طرف دیگرون بذاری (نصیحت رایگان برای شما)

اینم که تو چه مدت کجا بودی ملاک عملت نیست ... ! منم 5 ساله که اینجام و برخی دوستان بخوبی منو میشناسن ..... و شما کماکان داری بیشتر خودتو فرو میبری

اینقدر سرگرم ایکس باکس و بازی شدی که متوجه ی زندگی واقعی و عواقب رفتارت در اون نیستی !

اینم که میبینی دارم بهت فرصت می دم به خاطر تجاربی هست که کار تو شعبه ی شکایت بازرسی ارشد نظامی بهم داده وگرنه تا الآن نسخت پیچیده شده بود و گوشه ی بازداشتگاه بودی منتظر اجرای احکام ... ما از این جو گیرشدنا و رفتارا زیاد دیدیم و حیفم اومد به خاطر این مسائل برات سوء سابقه ایجاد شه و بعدا چه موقع اشتغالت و چه تو سایر مسائل زندگیت مسیر زندگیت بد جوری عوض بشه و اینها به خاطر من باشه !

با تشکر

farzad3620

Registered User
لایک‌ها
4
سلام خسته نباشید

من داخل iTrader دو تا امتیاز مثبت دارم ولی لحاظ نشده و زیر شمارشگر امتیازهام زیر اواتارم صفره
درضمن یه امتیاز منفی هم توسط کاربر Black HAF واسم منظور شده که اشتباه شده بود و ایشون از مدیریت درخواست کردن پاکش کنه از امتیازام پاک شد ولی تو iTrader هست آیا راهی داره از اونجا هم پاکشه؟ تو فعالیتم تاثیر گذاشته

از مدیران یکی نیست رسیدگی کنه؟

hadiiiiiiiii

Registered User
لایک‌ها
162
سلام
میخواستم اگه امکانش هست یه راهنمایی یا کمک کنین تا امتیاز منفیم رو پاک کنم.موضوع در مورد خرید Xperia S از کاربر yamur_yamur68 از تاپیک فروش sony xperia s با قیمت فوق الاده
البته من اون زمون نیویوزر بودم و از امتیاز دادن و شکایت اصلا خبر نداشتم.حالا من چند ماه پیش وقتی فهمیدم میتونم امتیاز بدم رفتم و به ایشون امتیاز منفیم رو دادم.
دلیل امتیاز منفی دادنم هم اینه که ایشون موقع خرید به من نگفتن که هندزفری-شارژر و کابل USB با جنسای بدل عوض شده(کابل USB خراب هم بود)
من عکس حرفایی که با فروشنده بعد از دادن امتیاز منفی به ایشون زدم رو گذاشتم اگه میتونین بخونین و یه راهنمایی بکنین

در بین حرفامونم شاید خودتون متوجه بشین که من میگم چرا وسایل گوشی بدل بوده و شما نگفتی ولی ایشون هی موضوع رو عوض میکنن.
ممنون.
http://uploadax.com/images/44044898755802336717.jpg

arash200050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
edit_off.gif
Buyer meysam77(0) June 16th, 2013
icon_negative.png
دبه کردن
از مدیر محترم در خواست دارم امتیاز منفی این اقا رو پاک کنن و توی پست بالا به طور مفصل توضیح دادم
این اقای meysam77 همونطور که از پستاش معلوم هستش خوددرگیری دارن

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
edit_off.gif
Buyer meysam77(0) June 16th, 2013
icon_negative.png
دبه کردن
از مدیر محترم در خواست دارم امتیاز منفی این اقا رو پاک کنن و توی پست بالا به طور مفصل توضیح دادم
این اقای meysam77 همونطور که از پستاش معلوم هستش خوددرگیری دارن

چرا فکر می کنی اگه با پ ر و ک س ی و .... آیدی جدید بسازی و تو پیغام خصوصی فحاشی کنی قابل شناسایی نیستی ؟

انشاالله که اون آیدی ها شما نباشی و کسی باشه که می خواد اختلافات رو بیشتر کنه .... ولی از کارات پیداست مرد نیستی و بهت میاد اونم خودت باشی

در هر صورت مردونگی که نداری ولی اگه 2 گرم ظواهر مردانگی در پایین تنت هست بیا قرار بذاریم کلانتری معالی آباد حضوری با هم یه صحبتی بکنیم ......

من دیگه حرفی ندارم ... یعنی آدم حسابت نمی کنم !

از تیم مدیریت نازنین پرشین تولز هم بابت همکاری های صورت گرفته سپاسگذارم ....

به این جمله هم خیلی اعتقاد دارم و در تجربه ی شخصی بارها بهش رسیدم !، برای دوستان هم میذارمش امیدوارم که براشون مفید به فایده باشه

1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند. 2. با وقيح جدل نکنم چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحم را تباه مي کند 3 . از حسود دوري کنم چون حتي اگر دنيا را هم به او تقديم کنم باز هم از من بيزار خواهد بود . 4. تنهايي را به بودن در جمعي که به آن تعلق ندارم ترجيح دهم...

والسلام

faraways

Registered User
لایک‌ها
111
سلام

کاربر نمایش مشخصات: armin_ - PersianTools Forums

الکی itrade منفی دادن

شما اون تاپیکی که تو trade زدن رو بخونید اونجا همه چیو توضیح دادم

پست آخر من زیر اون خط ____________ همه چیزو مشخص کرده

لطفا بررسی کنید

ممنون

Agha_Jo0n

Registered User
لایک‌ها
2,980
سلام خسته نباشید

سلام
چند روز طول میکشه تا امتیاز ها آپدیت بشه
در ضمن هر نفر فقط 1 امتیازش محاسبه میشه
یعنی اگه 1 نفر 10 تا امتیاز + هم به شما بده فرقی نداره با اینکه یکی داده باشه

موفق باشید

arash200050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا فکر می کنی اگه با پ ر و ک س ی و .... آیدی جدید بسازی و تو پیغام خصوصی فحاشی کنی قابل شناسایی نیستی ؟

انشاالله که اون آیدی ها شما نباشی و کسی باشه که می خواد اختلافات رو بیشتر کنه .... ولی از کارات پیداست مرد نیستی و بهت میاد اونم خودت باشی

در هر صورت مردونگی که نداری ولی اگه 2 گرم ظواهر مردانگی در پایین تنت هست بیا قرار بذاریم کلانتری معالی آباد حضوری با هم یه صحبتی بکنیم ......

من دیگه حرفی ندارم ... یعنی آدم حسابت نمی کنم !

از تیم مدیریت نازنین پرشین تولز هم بابت همکاری های صورت گرفته سپاسگذارم ....

به این جمله هم خیلی اعتقاد دارم و در تجربه ی شخصی بارها بهش رسیدم !، برای دوستان هم میذارمش امیدوارم که براشون مفید به فایده باشه

1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند. 2. با وقيح جدل نکنم چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحم را تباه مي کند 3 . از حسود دوري کنم چون حتي اگر دنيا را هم به او تقديم کنم باز هم از من بيزار خواهد بود . 4. تنهايي را به بودن در جمعي که به آن تعلق ندارم ترجيح دهم...

والسلام

من الان به اين نتيجه رسيدم كه تو به معناي واقعي كلمه ديوانه هستي
از مديران محترم درخواست دارم كه يه فكري به حال ايشون بكنن

Enoch

Registered User
لایک‌ها
318
سلام
بنده یکی دو ماهه که ۳ تا فیدبک منفی از کاربرانی که هیچگونه معامله ای باهاشون نداشتم دریافت کردم. ۳-۴ بار هم ریپورت کردم اما رسیدگی نشد. به کاربر forum manager (که گفتن مسءول هست) هم دو بار پخ دادم که نه تنها رسیدگی نکرد بلکه حتی جوابم رو هم نداد.

از مسءولان گرامی تقاضا دارم رسیدگی بکنن. ممنون.
هنوز منتظر پاک شدن امتیاز منفی کاربرانی هستم که هیچ معامله ای باهاشون نداشتم... جالبه که مسءولان همیشه میگن که امتیاز منفی الکی نیست و اگر با کاربری معامله نداشتید به هیچ وجه حق امتیاز دادن ندارید... این در حالیه که به تمام درخواست ها رسیدگی شده به جز درخواست بنده...
با مدیران در پخ هم صحبت کردم... نمیدونم چرا رسیدگی نمیشه...
واقعا خجالت آوره که مدیران حتی پاسخگو هم نیستن... همونطور که در پخ هم عرض کردم بنده هر کاری که انجام داده باشم، طبق قوانین سایت کاربری که با من معامله نداشته نمیتونه بهم امتیاز منفی بده...

بنده ده بار گزارش کردم، هیچ رسیدگی نشده...
دوباره به مدیران پخ دادم... حقیقتا امیدوارم رسیدگی بشه...

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
سلام

دوستان من یه دونه منفی گرفتم

جریانش هم اینه که یه نفر سفارش بنر داد ما هم زدیم
یه دونه بنر خواسته بود قیمتش 8 تومن بود

ما هم زدیم طرف قبول نکرد ، دو مدل دیگه هم ازش زدیم باز قبول نکرد و پول ما رو نداد که هیچ سه تا بنر رو برداشت و رفت و یه منفی هم به ما داد

حالا تکلیف ما چی هستش ؟

M.iphone

Registered User
لایک‌ها
833
باسلام
بنده با این کاربر یه مشکلی داشتم که احتمالا هم میدونید تمومش کرده بودیم ولی بعضی از دوستان سرخود با ایشون تو پیغام خصوصی درگیری داشتن و بهم دیگه امتیاز منفی دادن از مدیر عزیز درخواست دارم که امتیازهای ایشون را پاک کنن
ممنونم

نمایش مشخصات: sirous_sus - PersianTools Forums

بالا