برگزیده های پرشین تولز

گلشیفته فراهانی و باران کوثری

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
اره ...باران یه طوری شده بازیاش...نمی دونم شاید اثر همون جایزه باشه که یه ذره باران رو عوض کرده...امیدوارم دوباره بشه همونی که بود
گلی هم که قربونش بشم:blush:
رو باران سرمایه گذاری نکن ! اون موقع هم گفتم! این کاره نیست

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
سلام دوستان
می خوام با هم دیگه تو این قسمت در مورد دو بازیگر جوان که این روزها به حق سوپر استار سینمای ما هستند صحبت کنیم.
باران کوثری و گلشیفته فراهانی
که هر دو دارای خانواده های هنر مند هستند..
باران کوثری بعد از خوابگاه دختران حسابی رو دور افتاد و سیر تکامل و محبوبیت رو سریعا طی کرد.بازی درخشان او در سریال صاحب دلان مخصوصا سکانس آخرش فراموش نشدنی ست.حالا هم که می گن در فیلم خون بازی غوغا کرده و این غوغا به او جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره امسال رو داد....

و اما گلشیفته فراهانی که با خواهرش زمین تا آسمون فرق می کنه..نه اهل جنجاله و بازی فوق العاده ای داره و هم چنین صورت معصوم و زیبایی داره...آخرین بازی که از او به نمایش در اومده فیلم میم مثل مادر که می تونم بگم گلی توی این فیلم قدرت بازیش رو به رخ همه کشید......

خوب دوستان همکاری کنید نظر بدید منم قول می دم در مورده فیلم های این دو نفر بیشتر صحبت کنم و به زودی ازشون کلی عکس براتون می زارم

چقدر زوود همه چیز عوض می شود!
البته اون زمان هم من در ایشون نه بازی قوی میدیدم نه چهره معصوم، کارگردان ها قوی بودند که تونستند ازش بازی بکشند
کارگردان خوب باشد از درخت هم میتواند بازی بکشد. کافی بود در یک فیلم کارگردان کمی شل بگیرد، گلشیفته فراهانی همانند آدم گیج و گنگی میشد که نمیدانست میانی کارزاری از دوربین و لامپ و نوور و صدا چه میکند!
اهل جنجال نبودن ایشون هم که زمان ثابت کرد!

Last edited:

samuell1

Registered User
لایک‌ها
1
به نظر من هم بازی گلشیفته قابل مقایسه با باران نیست ، گلشیفته بازی خیلی تکنیکی تر و حرفه ای تری ارائه میده همراه با احساس فوق العاده اش

hamidjoon1366

Registered User
لایک‌ها
507
اون موقع ها بازیگر محبوب من بین خانمها گلشیفته بود اما الان دیگه فقط لیلا حاتمی

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
بازيگر تمام نشدني = گلشيفته فراهاني ...

حركت اخيرش كه فوق العاده بود و جاي تقدير از اين انسان شجاع داره

JVC

Registered User
لایک‌ها
263
90599245602509674309.jpg

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
548854_321396911281326_1993054426_n.jpg

گلشیفته فراهانی در جدیدترین فیلمش "سنگ صبور" در نقش زنی افغانی در آستانه 30 سالگی است که شوهری علیل دارد که بدلیل گلوله ای که در گردن وی قرار گرفته کاملا ناتوان شده و زن زیبا و جوانش می خواهد اورا به زندگی برگرداند.

.1.

Registered User
لایک‌ها
114
توی فیلمای جدیدش یک غمی پیداست تو چشماش. نمی دونم غم غربته غم دوری از خانوادست غم جدا شدن از همسرش هست نمی دونم ولی خیلی ظاهرا" اونجا تنهاست

saghar2048

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
توی اون عکسه جالبه که نوشته (( غولشیفتی )) :p

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

banned_user_10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,060
من خیلیم خوش سلیقم
یحتمل تو مایه سرافرازی هستی؟!!!

ببین بالام جان ! قلدر مشهد هستی که هستی ، واسه خودت هستی ! در دیار ما زیرخوابی بیش نیستی ! وقتی بهت میگن بدسلیقه ای دیگه اینقدر کل کل نکن ، سرتو بنداز پایین مثل بچه های خوب بگو چشم!
nt7e6cdveyapsa00n2zk.gif

بالا