برگزیده های پرشین تولز

گوشیهای اصلی چینی - بررسی مسایل و....--همراه با ارایه نکات توسط کاربران جهت کاربهینه تر با آنها

alinumber77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سایت سازنده باید داشته باشه

Sent from my A5300 using Tapatalk

دستت درد نکنه برادر از سایت خود سازنده شم دانلود کردم، اثر نکرد. مرده شور شرکت جیائو رو ببرن با خدمات پس از فروشش

این preloader دقیقا" چیه؟ و واقعا اگه تیکشو تو فلش تولز برندارم، گوشی دیگه بالا نمیاد؟ چون وقتی رام اصلی رو نصب میکنم و تیک اینو برمیدارم، خود رام اصلا" بالا نمیاد. یعنی سیستم عامل گوشی بالا نمیاد و فقط منوی ریکاوری بالا میاد؟ احتمال دادم اگه تیک preloader رو برندارم، شاید درست بشه البته شاید.

و این که تو فلش تولز اگه یادتون باشه، اون شب اصلا گوشی رو نمیشناخت. اونم فکر کنم به خاطر preloader باشه. چون با آزمون و خطا فهمیدم که واسه گوشی خودم به جای این که گوشی رو تو حالت خاموش و بدون باطری وصل کنم تا برنامه ی فلش تولز رام بریزه و فلش کنه، باید گوشی رو خاموش بزنم و وقتی دکمه ی دانلود رو زدم، باطری رو بذارم توش تا تازه گوشی رو بشناسه و نصل رام و فلش رو شروع کنه و دایره ی سبز رنگش بیاد.

مسئله ی دیگه اینه که اون منوی زبون چینی که با نگه داشتن ولوم پایین و پاور بالا میومد، هیچ کدوم از گزینه هاش مال کالیبره کردن تاچ نبود و به نظرتون ممکنه این به هم ریختن تنظیمات تاچ و صفحه ربطی به IMEI یا مشخصات دیگه ی گوشی داشته باشه؟

کلا" دارم پیشرفت میکنم و حتی گوشی های چینی چند نفرو درست کردم ولی گوشی خودمو نتونستم از چند تا تعمیرکار تو بازار هم پرسیدم، نمیدونستن مشکل من چوری حل میشه و ترسیدن سمتش برن. ببخشید زیاد حرف زدم

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
احتمالا شما هم ریکاوری carliv یا همون ریکاوری تاچی رونصب کردید..بخاطرهمین هم همیشه گفتم که ریکاوری cwm رو ازطریق MTK droid بسازید(که توضیح دادم درپست اول) و ازاون استفاده کنید..مشکلات تاچ بعد از نصب ریکاوری یا فلش، اکثرا مربوط به نصب ریکاوری تاچ هست..تنها راه فعلی، همون جایگزین کرن ریکاوری با cwm توسط MTK droid و سپس فلش کردن رام دیگه( مثل رام MIUI که stability ایش فعلا ازبقیه بیشتره)...بعدش فلش رام اولیه با sp flashtools رو انجام
بدید....

cinemaresearch

Registered User
لایک‌ها
118
سلام دوستان
گوشی من ریکاوریش به زبان چینی هست که با دکمه های ولوم پایین + پاور بالا میاد
با برنامه mtkdroid tools ریکاوری رو نصب کردم و نصب شد. چون الان با برنامه quick boot وارد ریکاوری میشم ریکاوری نصب شده به زبان انگلیسی رو میاره.
اما وقتی خودم از اول میخوام وارد ریکاوری بشم (با همون دکمه های ولوم و پاور) باز ریکاوری چینی رو میاره.
مشکل از کجاست؟
ممنون از راهنماییتون.

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
احتمالا boot patached رو موفق نبوده....میتونی از فولدر برنامه MTKdroid بنام recovery فایل ریکاوری گوشی رو درحافظه داخلی کپی کنی و تغییر نام به recovery.img ودوباره با uncle mobile اون رو flash recovery کنی...

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
گوشیهایی که باتریشون ۲۵۰۰ میلی امپر هست معمولا شارژرشون چند امپره؟

Sent from my A5300 using Tapatalk

cinemaresearch

Registered User
لایک‌ها
118
احتمالا boot patached رو موفق نبوده....میتونی از فولدر برنامه MTKdroid بنام recovery فایل ریکاوری گوشی رو درحافظه داخلی کپی کنی و تغییر نام به recovery.img ودوباره با uncle mobile اون رو flash recovery کنی...
تو شاخه recovery دو تا فایل هست: recovery و boot_patched کدروم رو بریزم رو گوشی؟

cinemaresearch

Registered User
لایک‌ها
118
یه سوال دیگه، با چه نرم افزاری میشه مشخصات قطعات گوشی رو دقیق چک کرد ؟ (به غیر از cpu-z و sysmtem info )

cinemaresearch

Registered User
لایک‌ها
118
برای ریکاوری راه حل دیگه ای سراغ ندارید؟
آنتوتو هم همون مشخصات رو میاره. ولی من شک دارم که قطعات این باشه چون سرعت پایینی داره گوشی.

vahik

Registered User
لایک‌ها
17
اگر کد جواب نداد از برنامه زیر استفاده کنید

http://www.mediafire.com/download/6z9acf5um65cuj2/MtkDroidTools v2.5.3.zip
قبلش مطمئن باشید که درایور های گوشیتون رو روی کامپیوتر نصب کرده باشید.
اینو دانلود کنید از بخش IMEI/NVRAM کد های IMEI رو وارد کنید و سیو کنید
035_760.jpg

سلام
این کار روی هواوی جی 610 جواب میده؟

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
بله...
اگرسرعت کمه و قطعات همون هست که نشون میده،بنابراین رام مشکل داره و باید رامتون رو عوض کنید و فلش.....

Javad_Rapid

Registered User
لایک‌ها
55
سلام گوشی کولپد اف 1 با مشخصات قوی و نمایشگر عالی و ضد خش گلاسه 3 موجود هست
موبایل 09196384469

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
چه با تیک چه بدون تیک این ارور میاد
رامم نداره گوشی
سرچ زدم فقط ایراد یو اس بی این ارور میده
تا 1 درصد سرعت خوبه یهو میاد پایین و دیگه وامیسته

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
Untitled2.jpg این تست انجام دادم .هنوزم کسی نمیدونه مشکل چیه؟

بالا