برگزیده های پرشین تولز

گوشی مناسب واسه اینترنت

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
nokia n800
هنوز وارد ایران نشده
ولی قیمت اولیش 99/232 دلار هستش
1 ماه صبر کنی تو ایران هم میاد.شایدم زودتر

Nokia_N800_1.jpg

http://forum.persiantools.com/t65223.html

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18

nima220

Registered User
لایک‌ها
0
نوكيا E60 , E61i مدلهاي خوبي براي اينترنتن

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
خب پس نمیدونی...

P1 به صورت دیفالت تو خود فیرم ویرش فارسی ساپورت هست...یعنی هم میخونه هم مینویسه:) پس دیگه مشکلی نیست؟ wifi هم داره...
تو خود مرورگر گوشی هم میتونی فارسی تایپ کنی تو P1....پس دیگه UIQ 3 باز هم مشکلی داره؟ :)

جرا اطلاع دارم عزيز !

اما كَوشيهايي كه به اين دوستمون معرفي شده بود ، يكي بي 990 بود ويكي ام 600 كه اينها هر دوشون فارسي يا عربي رو سابورت نميكنند .

ولي با قيمت بي 1 به نظر من ميشه خيلي كَوشيهاي بهتري خريد ... اين نظر شخصي منه ... اينجا كه بي 1 248 دينار هست ، اتم لايف 249 دينار هست .

خودتون بكَيد كه خريد كدومشون عاقلانه تر هست ؟

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
جرا اطلاع دارم عزيز !

اما كَوشيهايي كه به اين دوستمون معرفي شده بود ، يكي بي 990 بود ويكي ام 600 كه اينها هر دوشون فارسي يا عربي رو سابورت نميكنند .

ولي با قيمت بي 1 به نظر من ميشه خيلي كَوشيهاي بهتري خريد ... اين نظر شخصي منه ... اينجا كه بي 1 248 دينار هست ، اتم لايف 249 دينار هست .

بی وان

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
اتم لایف رو من باشم به خاطر دوربینش و اسپیکرش عمرا نمیخرم...حالا هر چی هم ویندوز 6 و نمیدونم فلان و فلان باشه....

کلا سلیقه ای هست و بر حسب نیاز...ولی الان دیگه نمیتونید بگید خرید UIQ 3 عاقلانه نیست چون واقعا سری های جدیدشون مثل P1 یا W960 جدا چیزی کم ندارن...دوربین عالی و اسپیکر خوبی هم دارن...wifi دارن..صفحه لمسی بزرگ دارن و ...P1 کی برد کامل داره...

فکر نمیکنم عیب و ایرادی بهشون وارد باشه...هست؟؟

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
فکر نمیکنم عیب و ایرادی بهشون وارد باشه...هست؟؟

والا من كه بي 1 رو كَرفتم دستم اصلا خوشم نيومد ، صفحه نمايشش نسبت به حجم كَوشي خيلي كوجيك به نظر ميومد . عكسهاي كَرفته شده باهاش هم ديدم از كا 800 ضعيفتر بود . از كيفيت صداش هم اطلاعي ندارم .

راجع به اتم لايف درسته ، كه صداش و دوربينش اش دهنسوزي نيست ، ولي سرعت سي بيو و حجم روم خيلي بالاست .

البته من بخواهم باكت بي سي جديد بكَيرم اصلا در اتم لايف فكر نميكنم به خاطر نقصها وعيوبي كه داره ، بهترين كَزينه باكت بي سي فعلا تايتن 2 (قيصر) هست .

حالا يه جيز بكَم كه موضوع تابيك هم عوض نشه دوستمون هم سركَردون نشه ، اكَر فقط براي اينترنت ميخواهيد نوكيا ان 800 فقط براي اينترنت طراحي شده ، قيمتش هم حدود 450 تومن هست .

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8

من واقعا برام جالبه که چطور شما عربستان و امارات رو با ایران مقایسه کردید؟؟!!!!

اینجا ایرانه...این بنده خدا باید از همین جا بخره....کاری به اروپا و کشورهای دیگه نداره که قیمت گوشی ها چقدره...

عكسهاي كَرفته شده باهاش هم ديدم از كا 800 ضعيفتر بود . از كيفيت صداش هم اطلاعي ندارم .

K800 فن اوری سایبرشات داره..یه گوشی بدون فن اوری رو که نباید با یه گوشی با فن اوری خاص یکی کرد...

ضمنا K800 اسمش با خودشه..از سری Kamera هست...باید دوربینش از سری P قوی تر باشه...

البته من بخواهم باكت بي سي جديد بكَيرم اصلا در اتم لايف فكر نميكنم به خاطر نقصها وعيوبي كه داره ، بهترين كَزينه باكت بي سي فعلا تايتن 2 (قيصر) هست .

قیمت هم مد نظر بگیرید...ایشون در رنج قیمتی خوب می خوان...Keisar در ایران فعلا رویت کامل نشده....قیمتش هم سر به فلک می زنه !

n800 هم فعلا در ایران رویت نشده و مشخص نیست کی می خواد رویت بشه

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
من واقعا برام جالبه که چطور شما عربستان و امارات رو با ایران مقایسه کردید؟؟!!!!

اینجا ایرانه...این بنده خدا باید از همین جا بخره....کاری به اروپا و کشورهای دیگه نداره که قیمت گوشی ها چقدره...

K800 فن اوری سایبرشات داره..یه گوشی بدون فن اوری رو که نباید با یه گوشی با فن اوری خاص یکی کرد...

ضمنا K800 اسمش با خودشه..از سری Kamera هست...باید دوربینش از سری P قوی تر باشه...

قیمت هم مد نظر بگیرید...ایشون در رنج قیمتی خوب می خوان...Keisar در ایران فعلا رویت کامل نشده....قیمتش هم سر به فلک می زنه !

n800 هم فعلا در ایران رویت نشده و مشخص نیست کی می خواد رویت بشه
سیم کارت که نمیخوره ، تو ایران به هیچ دردی نمیخوره !!!
در کل مگه چندتا HotSpot برای اینترنت هست ؟

مرسی من نمیدونستم

w950 هم خوبه اگه بخوای؟؟
البته دوربین نداره... 4GB حافظه و ....

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
والا من كه بي 1 رو كَرفتم دستم اصلا خوشم نيومد ، صفحه نمايشش نسبت به حجم كَوشي خيلي كوجيك به نظر ميومد . عكسهاي كَرفته شده باهاش هم ديدم از كا 800 ضعيفتر بود . از كيفيت صداش هم اطلاعي ندارم .

راجع به اتم لايف درسته ، كه صداش و دوربينش اش دهنسوزي نيست ، ولي سرعت سي بيو و حجم روم خيلي بالاست .

حالا يه جيز بكَم كه موضوع تابيك هم عوض نشه دوستمون هم سركَردون نشه ، اكَر فقط براي اينترنت ميخواهيد نوكيا ان 800 فقط براي اينترنت طراحي شده ، قيمتش هم حدود 450 تومن هست .

صفحه نمایشش 2.6 اینج هست یعنی اندازه همون N95 که خودت داری...چطور کوچیک بود؟؟؟:eek:

دوربینش معلومه از K800 ضعیف تره ولی روی هم رفته دوربین خیلی خیلی خوبی داره..چون اتوفوکوس هم داره و کلا عکس هاش شفاف و خوب هستن...

صدای اسپیکرش هم دوستانی که گرفتن گویا خیلی راضی بودن...

ضمنا ان800 نوکیا گوشی موبایل که نیست...سیم کارت نمیخوره ..مگه تو ایران چند تا Hotspot هست که بخواد فقط با wifi اون بره تو اینترنت//

ali_oghabian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من p990 رو توی شرکت امتحان کردم. حرف نداره مصرف باطریش هنگامی که Wireless روشنه هم خیلی بهینه است!
مصرفش از Pocket PC ها هم خیلی بهینه تره قیمتش هم مناسبتر.
البته درمورد Pocket PC، واقعا ویندوز موبایل سیستم عامل دلیه!
E61 و E61i گوشی نیستند بلکه ماشین حساب یا بهتره بگم آجرهای هوشمندی هستند که برای اینترنت هم میتونن استفاده بشن و Wireless هم دارند ولی Touch Screen ندارند که باور کنید خیلی لازمه. البته حسنی که دارند اینه که میتونن به عنوان اسلحه سرد مورد استفاده قرار بگیرند و با خرید آن میتونن دل فروشنده آنرا به شدت شاد کنید!
9300i هم Wireless داره ولی اگه خریدینش، خیلی اونو توی انظار عمومی به نمایش نگذارید! و اگه تنها یک نرم افزار روش بریزین سرعتش به سمت صفر میل میکنه.
W950 هم Wireless نداره و دوربین و هم که نداره و صفحه اش کمی از P990 کوچکتره.

بالا