برگزیده های پرشین تولز

گوشی یا تبل سونی با گارانتی همراه آرین نخرید دوستان

meysam6541

Registered User
لایک‌ها
152
با سلام
دوستان بنده یه سونی sp بدون گارانتی خریدم که بعد چند ماه دوربینش یکم تار شده بود فرستادم تماس گرفتم شرکت آرین گفتم گوشی های بدون گارانتی سونی رو هم پذیرش می کنید گفتن بله من هم فرستادم 40 تومنم هزینه شد خدا رو شکر درست شد چند ماه گذشت و بعد عید آپدیت 4.3 هم اومد براش آپدیت کردم خوب بود سه فته بعدش گوشی به محض اینکه از شارژ گرفته میشه 30 ثانیه بیشتر روشن نمیموند خاموش میشد سیم کارت رو ورداشتم بدون سیم کارت هیچ مشکلی نداشت سیم کارت های همراه اول و ایرانسل امتحان کردم فرقی نداشت 30 ثانیه بیشتر روشن نمی موند با سیم کارت فلش کردم دوباره اندروید 4.1.2 روش نصب کردم همونطور بود دوباره خودم اندروید 4.3 رو دانلود کردم فلش کردم فرقی نداشت خسته شدم فرستادم دوباره برای شرکت آرین بعد یک هفته پیگیری گفتن از یک قطعه کنار دوربین هست گفتم دوربین چرا به دوربین چه ربطی داره گفتن داره 75600 تومن واریز کردم(اون 600 تومن یعنی ما خیلی حلال واری کار میکنیم و حتی 100 تومن بیشتر از مشتری نمیگیریم بلانسبت دوستان باشه مردم رو خر میکنن ) خلاصه تعمیر شد اومد سیم کارت گذاشتم دیدم همونطوره 30 ثانیه بیشتر روشن نمیمونه اعصابم خورد شد تو یه ورقه A4 قشنگ توضیح داده بودم فقط با سیم کارت مشکل داره بازم همونطور فرستادن زنگ زدم گفتن بفرست دوباره فرستادم بعد دوروز پیگیری خانم منشی میگه مشکل از مینش هست 530 تومن خرجش هست خندم گرفت قیمت دست دوم تعمیر نشدش 550 بیشتر نیس گفتم دس نزنین پس بفرستین بعد گفتم خوب اون 75600 که ازم گرفتین چی میشه گفت ما تست کرده بودیم مشکل نداشت الانم اون قطعه مشکلی نداره اگه مشکل داشته باشه تا 1 ماه شامل گارانتی تعویض خودمونه عصبی شدم گفتم تعمیر کار شما اشتباه تشخیص داده قطعه الکی تعویض کرده من باید پولش رو بدم بعد کلی صحبت گفت مشکل داری برو اتحادیه شکایت کن خدافظی کرد الان که دارم تایپ میکنم رسیده دستم خدا رو شکر هزینه پست برگشت دادن رو نخواست خیلی با معرفتن
ببخشید سرتون رو درد آوردم با پست دوبارش حدود 90 تومن هزینه کردم با این همه وقت و زنگ زدن آخر سر همونطور مشکل دار گوشی رسید دستم
گوشی بدون گارانتی بخرین ولی با گارانتی آرین نخرین و به هیچ وجه گوشی یا تبلت واسه تعمیر نفرستین براشون
اینم سایتشون http://www.aryanmena.com/
خداحافظ

Last edited:

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,473
داداش چرا ندادی بیرون درست کنن؟

meysam6541

Registered User
لایک‌ها
152
والا تو مازندرانم تو شهر نور اینجا تعمیر کار درست و حسابی نداره گفتم شرکته نماینده سونی هست خیالم راحت تره دیدیم بدتر شده الان گذاشتم به یه دوست و آشنایی بدم ببره تهران

mhsnrah

Registered User
لایک‌ها
41
من امروز دو تا گوشی از فروشگاه ارین تو پاساژ چارسو خریدم که سنسور یکیش مشکل داره.
برخورد فروشنده که جالب نبود و سر فرصت تعریف می‌کنم،
فردا هم میرم گارانتی‌شون تو بازار مبایل ببینم پس از فروش و این یک ماه ضمانت تعویضشون چجوریه.

meysam6541

Registered User
لایک‌ها
152
من امروز دو تا گوشی از فروشگاه ارین تو پاساژ چارسو خریدم که سنسور یکیش مشکل داره.
برخورد فروشنده که جالب نبود و سر فرصت تعریف می‌کنم،
فردا هم میرم گارانتی‌شون تو بازار مبایل ببینم پس از فروش و این یک ماه ضمانت تعویضشون چجوریه.
امیدوارم کارتون انجام بشه

بالا