• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

گوشی 5 مگ

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
سلام
بهترین گوشی 5 مگا پیکسلی با بودجه 300 تا 400 تومان به نظرتون چیه ؟
مهمترین ملاک : دوربین با کیفیت
بقیه موارد :
دو سیم
3g
البته برند ناشناس نباشه !

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
ممنون ولی تقریبا همه از دوربین این گوشی بد میگن ...
سونی کلا مشکل دوربین داره زد وان 20 مگاپیکسل اگه واقعا 20 مگاپیکسل بود که ارزونتر از هم رده های 13 مگاپیکسلیه خودش نبود

*ParSa*

Registered User
لایک‌ها
77
سلام

اگر دوربین خوب میخواید باید از اندازه صفحه و دوسیمکارته بودن بزنید و لومیا 620 بگیرید (البته کیفیت صفحه عالیه ولی 3.8 اینچه فقط)

کمی بیشتر خرج کنید 625 میتونید بگیرید با صفحه ی 4.7 و همون دوربین ولی هنوزم تک سیمکارت...

با این پول اندروید با دوربین به خوبی این دو گیر نمیاد، حتی بعضی اندروید های 8 مگاپیکسل هم بهشون نمیرسن!

اینا بهترین 5 مگاپیکسل های بازار هستن...

موفق باشید.

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
سلام

اگر دوربین خوب میخواید باید از اندازه صفحه و دوسیمکارته بودن بزنید و لومیا 620 بگیرید (البته کیفیت صفحه عالیه ولی 3.8 اینچه فقط)

کمی بیشتر خرج کنید 625 میتونید بگیرید با صفحه ی 4.7 و همون دوربین ولی هنوزم تک سیمکارت...

با این پول اندروید با دوربین به خوبی این دو گیر نمیاد، حتی بعضی اندروید های 8 مگاپیکسل هم بهشون نمیرسن!

اینا بهترین 5 مگاپیکسل های بازار هستن...

موفق باشید.
خیلی خیلی ممنون ولی منظورم هر چی به جز نوکیایی اسرائیلی (که یکی از تولید کننده های ابزارش در اسرائیله) بود .

*ParSa*

Registered User
لایک‌ها
77
سلام مجدد

خیلی خیلی ممنون ولی منظورم هر چی به جز نوکیایی اسرائیلی (که یکی از تولید کننده های ابزارش در اسرائیله) بود .

این ماجرای اسرائیل مال خیلی خیــلی وقت پیشه که چون فروش نوکیا توی ایران خوب بوده رقبا شایعه اینجوری درست کردن که خرابش کنن...

قطعات این گوشی ها فقط و فقط تو امریکا و چین تولید و مونتاژ میشه،

در مورد جاسوسی امریکا هم فکر نکنم توی این گوشی ها باشه، اگرم باشه برای یک شهروند عادی خطری نداره (هرچند نیست)

اگر هنوزم نوکیا نمیخواید با کمی افزایش بودجه Huawei Honor 3C H30-U10 بگیرید که تو قیمت خودش گوشی عالی ایه ولی از بودجتون 100 تومن بیشتره (قیمتش داره میاد پایین البته)

دوربینش هم تو نور کافی کاملا راضی کنندست، تو شب هم بــدک نیـست...

ولی دوربین جلوش در حد 2ـه (فقط اسمش 5 هست)

موفق باشید.

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
سلام دوست عزیز
ملاک های شما با قیمتی که دادید جور در نمیاد!!
دوستان که گفتن چی خوبه اما سوالی که برای من پیش امد چه ربطی داره گوشی ماله اسراییل باشه یا جایی دیگه ؟!! اگر قرار به جاسوسی باشه اگر بخواد امریکا یا اسراییل میتونه روی هر گوشی جاسوسی کنه ربطی به برند نداره! !! نوکیا که دیگه همه میدونن ماله فنلاند الانم که تو چین مونتاژ میشه تحت لیسانس فنلانده البته قبلنا توی مجارستان مونتاژ میشد حالا نمیدونم هنوز میشه یا نه ! خودم نوکیا باز قدیمی هستم :general703:
در کل نمیشه بگی چون فلان گوشی ساخت فلان کشوره من نمیخرم که !!
سونی و هوایی کلا تو دوربین مشکل دارن توی گوشی های پایین رده و تا حدودی میان رده اما نوکیا هنوزم میشه روی دوربین قدیمیه گوشی n95 حساب کرد.کلا به نظر من اگر دوربین برات مهمه نوکیا بگیر.اما اگر دو سیم میخوای همون سونی و هوایی بگیر.
در پناه حق

بالا