برگزیده های پرشین تولز

گوشی LG مدل KG-110 مونتاژ داخل قیمت کمتر از 60 هزار تومان

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
این همون آبنبات خودمونه؟!
عالیه به نظرم با این قیمت! چون با این پول به آدم اصلا گوشی نمیدن! حالا صفحه رنگی و GPRS هم داره!

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
عجب ! اگه همین طور پیش بره تا چند سال دیگه به افغانستان هم گوشی صادر میکنیم

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
البت من ترجيح ميدم نوكيا 1100 رو بگيرم حتي اگه سياه و سفيد باشه
چون اين گوشي امتحانشو پس داده

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی هنوز kg110 نخریده ..

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
در بخش مشخصات این گوشی نوشته امکان نصب و مبادله بازی ها . این مبادله از چه طریق صورت میگیره ؟

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
کسی هنوز kg110 نخریده ..
چرا یکی از آشنا های ما داره خیلی باحاله سبک خوش دست باریک صفحه نمایش با کیفیت عالی نگه داشت شارژ در حالت استندبای 4روز شاید 5 روز استفاده مداوم 2 روز ووووو........من حتی باهاش کارکردم فقط یه مشکلی داره

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا یکی از آشنا های ما داره خیلی باحاله سبک خوش دست باریک صفحه نمایش با کیفیت عالی نگه داشت شارژ در حالت استندبای 4روز شاید 5 روز استفاده مداوم 2 روز ووووو........من حتی باهاش کارکردم فقط یه مشکلی داره
چیه مشکلش؟

gba

Registered User
لایک‌ها
25
من بودم می رفتم moto c139 می خریدم 45 تومنه صفحش هم tft یه. امکاناتش هم بسی خوبه.

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان خیلی ببخشید دیر شد یه مقدار سرم شلوغ بود

مشکل اصلی این که کی پد یا همون نمی دونم شما بهش چی میگید صفحه کلید خیلی سخت میشه با هاش کار کرد اصلا راحت نیست نه از نظر شکل ساخت از نظر جنس خیلی سفت هستند

شارژ سریع خالی میکنه وقتی کسی به شما زنگ میزنه اگه طول بدید گوشی رو پیدا کنید یا جواب بدید شارژ سریع خالی میشه (این نظر من هست وآزمایشش کردیم خالی می کرد)

راستی آنتن دهیش خوبه فقط وقتی داری با گوشی صحبت می کنی صدای خودت هم بر می گرده نمی دونم شاید این هم یک عیب دیگش باشه

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
راستی آنتن دهیش خوبه فقط وقتی داری با گوشی صحبت می کنی صدای خودت هم بر می گرده نمی دونم شاید این هم یک عیب دیگش باشه

همیشه و به هر جا که تماس میگیرین اینجوریه؟!!!...آخه بعضی وقتها این مشکل پیش میاد و ربطی به گوشی نداره....ایراد از مخابراته!!!!

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
همیشه و به هر جا که تماس میگیرین اینجوریه؟!!!...آخه بعضی وقتها این مشکل پیش میاد و ربطی به گوشی نداره....ایراد از مخابراته!!!!
آخه گوشی که برای من نیست فقط وقتی که با هاش کار دارم بهش زنگ میزنم اینجوری هست مشکلش بهش گفتم گفت شاید برم نوکیا بخرم یا سونی فعلا که داره باهاش کار میکنه واین مشکل هم فکر کنم همیشه باشه سه چهار باری اینجوری باشه

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
آخه گوشی که برای من نیست فقط وقتی که با هاش کار دارم بهش زنگ میزنم اینجوری هست مشکلش بهش گفتم گفت شاید برم نوکیا بخرم یا سونی فعلا که داره باهاش کار میکنه واین مشکل هم فکر کنم همیشه باشه سه چهار باری اینجوری باشه

شاید با توجه به موقعیت طرف که بهش زنگ میزنی اون قسمت ایراد مخابراتی داشته باشه!!!!...به هر حال بعیده که از گوشی باشه چون توی گوشیهای دیگه هم همچین موردی هست!!!!

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
شاید با توجه به موقعیت طرف که بهش زنگ میزنی اون قسمت ایراد مخابراتی داشته باشه!!!!...به هر حال بعیده که از گوشی باشه چون توی گوشیهای دیگه هم همچین موردی هست!!!!
bg23.gif

peyman13618

Registered User
لایک‌ها
0
من 1600 گرفتم با گارانتی اتصالت از علاالدین 65 تومن صفحه رنگی هم هست یک کارت ایرانسل با 5 تومن شارژ هم داره

بالا