برگزیده های پرشین تولز

یادگیری طراحی سایت

S.abbasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان برای شروع یادگیری طراحی سایت از کجا شروع کنم چه دوره ای ببینم کجا ثبت نام کنم

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189
سلام جایی نیاز نیست ثبت نام کنید
اگر زبانتون خوبه کانال یوتیوب THE NET NINJA - TRAVERSYMEDIA و دوره ها MOSH HAMEDANI برای یادگیری عالی هستن
اگر هم زبانتون خوب نیست که خب باید دوره های فارسی رو خریداری کنید که در این مورد بایدجستجو کنید
در هر صورت به هیچ عنوان شرکت در کلاس های حضوری رو توصیه نمیکنم

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
اگر منظورتون از طراحی سایت این هست که میخواید فرانت کار کنید خب مشخصا باید html و css رو یاد بگیرید و بعد هم Javascript. فریم ورک css هم چیزی نیست که بخواید مدت زیادی رو صرف یادگیریش بکنید و همه چیز ساده ست اگر زبان تون خوب باشه. مثلا بوت استرپ فریم ورکی هست که خیلی سایتا اموزش هاشو دارن هرچند ترجیح خودم با tailwindCSS عه. برای فرانت قدم اول اینان. بعد باید برید سراغ cms ها که خب نمومته معروفش هم همون وردپرس هست که مطمئنا اسنش رو شنیدید. جدای از این قصایا باید بگم که نمی تونم صرفا یک منبع اموزشی رو معرفی کنم. چون منبع زیاده. ولی برای شروع w3schoolsبد نبست ولی نباید یادتون بره که حتمی لازم نیست هنه چیز رو حفظ کنی و اصلا هیچی حفظی نیست. مثلا اصلا قرار نیست همه تگ های html رو حفظ باشی, به همراه اموزش ها کد بزنی همه چیزا میاد تو ذهنت اگه پروژه محور کار کنید. در رابطه با cssو jsهم همینطور. فقط باید بدونی از چی باید چه زمانی استفاده کنی. حفظ کردن یه خط کد هیچ فایده ای نداره. باید همراه اموزشا کد بزنید. ولی برای جاوا اسکریپت ویدیو ببینید بهتره. من اگه بعد تو هیستوری مرورگرم چیز بدردبخوری دیدم از گذشته براتون ارسال می کنم چون الان به یاد ندارم از چه منبعی اموزش js دیدم. چون من تا حالا پول بابت اموزش ندادم و از منبع فارسی ای هم چیزی استفاده نکردم و توصیه م این هست اگه زبان تون خوبه پولی لازم نیست بدید.

بالا