• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

یادگیری پایه ای زبان انگلیسی

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
سلام
دوستان قصد دارم رو زبان انگلیسیم بیشتر کار کنم چون میدونم بدرد کارم هم میخوره در آینده ... شاید ! :دی

زبانم بد نیست ... تقریبا میشه گفت میفهمم زبان رو ...

ولی میخوام پایه ای کار کنم ... مثل واژگان! دستور زبان !درک مطلب و مخصوصا فهم دیالوگ های رد و بدل شده تو فیلم ها و اخبار و...

حال و حوصل کلاس رو هم ندارم ... میخوام خودم تو خونه روش کار کنم سر فرصت !

الان دارم یسری آموزش زبان دانلود میکنم ... شما چی پیشنهاد میدین اساتید برا فهم و درک پایه ای و حرفه ای زبان انگلیسی ؟!

Sadhu

Registered User
لایک‌ها
499
من پیشنهادم همیشه به دوستانی که قصد یادگیری زبان خارجی را دارند ، مطالعه است ، به همراه یادگیری تلفظ صحیح واژگان جدیدی که هنگام مطالعه با اونا مواجه می شی .مب تونی هم از کتاب های ساده و داستانهای کودک شروع کنی
چون وقتی شما قدرت خوندن را داری مسلما توانایی نوشتن را هم داری وقتی هم که بتونی بنویسی ، یعنی قدرت بیان مطلب را داری و مکالمه هم می تونی بکنی و زمانی که شروع به حرف زدن بکنی گوشت هم تقویت می شه برای فهمیدن زبان
اصولی ترین و پایه ای ترین راه به نظر من همینه، هودتم محدود به یه سبک کتاب نکن ، کتاب قواعد بخون به انگلیسی البته !! نه کتابهای ترجمه ای ،رمان بخون ، داستان های کوتاه بخون

Sadhu

Registered User
لایک‌ها
499
نصرت 2رزتا استون
مجموعه نصرت به نظر من می تونه یه مانع بزرگ برای یادگیری زبان باشه
۱- انگیزه ات را از بین می بره ، چون نتیجش بسیار سطحی و گذراست
۲- به تو لغات و معانی کامل کلمات و طرز صحیح استفاده از اون کلمات را یاد نمی ده ، به انضمام این که در مواردی جملات مورد استفادشون منحرف کننده و نادرست

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
مجموعه نصرت به نظر من می تونه یه مانع بزرگ برای یادگیری زبان باشه
۱- انگیزه ات را از بین می بره ، چون نتیجش بسیار سطحی و گذراست
۲- به تو لغات و معانی کامل کلمات و طرز صحیح استفاده از اون کلمات را یاد نمی ده ، به انضمام این که در مواردی جملات مورد استفادشون منحرف کننده و نادرست

حامد جان . بابت راهنماییتون خیلی خیلی ممنون .

والا من از اول واسه زبان کار کردن رزتا استون رو انتخاب کردم ، به نظرم پایه ای و اساسی درس میده اما واقعا طول میکشه . فک کنم کسی بخواد با نرم افزار پیش بره قشنگ 1 سال بکشه .

اما در مورد نصرت . من اصلا نصرت 1 رو گوش نکردم . نمیدونم نصرت 2 ادامش هست یا جدای از قسمت اوله ولی خوب چون با زبان فارسی ادمو راهنمایی میکنه به نظرم خوب میاد . البته من تا اخرش نرفتم ولی تا اونجایی که کار کردم به نظرم خوب بود . در این که میگید اصولی یاد نمیده 100% باهاتون موافقم اما یه چیز سریعی هست . یعنی کسی اگه بخواد سریع ( ولی دست و پا شکسته ) پیش بره به نظرم کاربرد داره .

البته انگلیش تودی هم هست که با اینکه واسه تولیدش خیلی کار شده ( حجم کلش فک کنم 60-70 گیگ ویدئو هست ) اما شخصا باهاش حال نکردم .

Sadhu

Registered User
لایک‌ها
499
حامد جان . بابت راهنماییتون خیلی خیلی ممنون .

والا من از اول واسه زبان کار کردن رزتا استون رو انتخاب کردم ، به نظرم پایه ای و اساسی درس میده اما واقعا طول میکشه . فک کنم کسی بخواد با نرم افزار پیش بره قشنگ 1 سال بکشه .

اما در مورد نصرت . من اصلا نصرت 1 رو گوش نکردم . نمیدونم نصرت 2 ادامش هست یا جدای از قسمت اوله ولی خوب چون با زبان فارسی ادمو راهنمایی میکنه به نظرم خوب میاد . البته من تا اخرش نرفتم ولی تا اونجایی که کار کردم به نظرم خوب بود . در این که میگید اصولی یاد نمیده 100% باهاتون موافقم اما یه چیز سریعی هست . یعنی کسی اگه بخواد سریع ( ولی دست و پا شکسته ) پیش بره به نظرم کاربرد داره .

البته انگلیش تودی هم هست که با اینکه واسه تولیدش خیلی کار شده ( حجم کلش فک کنم 60-70 گیگ ویدئو هست ) اما شخصا باهاش حال نکردم .

متاسفانه اطلاعی در مورد نرم افزارهای آموزشی ندارم، ولی مجموعه نصرت را تصادفی وقتی یکی از دوستان داشت گوش می کردچند قسمتش رو هم من گوش دادم . عزیز تا حالا حتما اتفاق افتاده، وقت خرید کفش به دو نمونه آمریکایی و چینی بر می خوری ، چینی قطعا ارزون تر و ممکن شکیل ترم باشه و توی نگاه اول زیباترم به نظر برسه ولی کمتر از چند ماه کار می کنه در صورتی کفش آمریکایی شاید گرون تر باشه و ساده تر ولی یه عمرکفش ! نصرتم و این سری مجموعه ها دقیقا مصداق همین موضوع ان شاید شما با یادگیری اصولی توی ۶ ماه اول قدرت بیان و فهم نداشته باشی ولی داخل دراز مدت قطعا به نتیجه ی مطلوب می رسی ، در صورتی که مجموعه هایی از قبیل نصرت از همون ابتدا تکرار یه سری جمله رو طوطی وار یادتون می دن که به محض توقف گوش دادن این جملات از یادتون کم کم پاک می شن
حرف شما صحیح اگر کسی قصد یادگیری یه سری جمله ی انگلیسی کاربردی نه زبان انگلیسی را داره این مجموعه ها می توننن مفید باشن

hn1993

Registered User
لایک‌ها
41
با سلام jujushow عزیز میشه بفرماید رزتا استون دقیقا چی هست؟
اینطور که از حرفاتون برمیاد نرم افزار آموزش زبان هست.
شما که از طریق این روش آموزش دیده اید و یا می بینید میشه بفرماید چطوری هست و آیا راضی هستید؟
و اگر اطلاعات بیشتری هم دارید ممنونم میشم بفرماید.

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
با سلام jujushow عزیز میشه بفرماید رزتا استون دقیقا چی هست؟
اینطور که از حرفاتون برمیاد نرم افزار آموزش زبان هست.
شما که از طریق این روش آموزش دیده اید و یا می بینید میشه بفرماید چطوری هست و آیا راضی هستید؟
و اگر اطلاعات بیشتری هم دارید ممنونم میشم بفرماید.

سلام دوست خوبم . بله یه نرم افزار هست اگه سرچ کنید توی اکثر سایتهای دانلود گذاشتندش . من چند سال قبل از وطن دانلود ، دانلود کردم . حجم اطلاعات واسه هر زبان حدودا 2-3 گیگ هست . اون زمان انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، فرانسوی داشت جدیدا هم دیدم اموزش زبان لاتینش اومده . کسی که بخواد از پایه و اصولی شروع کنه به نظرم نرم افزار خیلی خوبیه منتها قسمتهای اموزشیش زیاده ، از تلفظ و لغت و گرامر و ... همه چی رو داره ولی خیلی باید وقت بزارید .

واقعیتش من کامل نخوندمش ، شاید کمتر از 7-8 % نرم افزار رو پیش رفتم و دیگه حوصلم نشد ادامه بدم . زبان یه چیز بیشتر نمیخواد . پشتکار ....

hn1993

Registered User
لایک‌ها
41
سلام دوست خوبم . بله یه نرم افزار هست اگه سرچ کنید توی اکثر سایتهای دانلود گذاشتندش . من چند سال قبل از وطن دانلود ، دانلود کردم . حجم اطلاعات واسه هر زبان حدودا 2-3 گیگ هست . اون زمان انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، فرانسوی داشت جدیدا هم دیدم اموزش زبان لاتینش اومده . کسی که بخواد از پایه و اصولی شروع کنه به نظرم نرم افزار خیلی خوبیه منتها قسمتهای اموزشیش زیاده ، از تلفظ و لغت و گرامر و ... همه چی رو داره ولی خیلی باید وقت بزارید .

واقعیتش من کامل نخوندمش ، شاید کمتر از 7-8 % نرم افزار رو پیش رفتم و دیگه حوصلم نشد ادامه بدم . زبان یه چیز بیشتر نمیخواد . پشتکار ....

سلام ممنونم از لطف تون بله پیدا کردم در سایت های دانلود ورژن های مختلف نرم افزار و اطلاعات چند زبان وجود داره که شروع به دانلود کردم.
بنده هم میخوام یه چیز جامع و کامل باشه که خداروشکر این نرم افزار همین طور هست.
نه تنها زبان بلکه هر کاری با پشتکار به ثمر خواهد نشست.

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
تشکر از نظرات دوستان ...
خوشبختانه رزتا رو دانلود شده داشتم و الان میخوام باهاش کار کنم ببینم جچوریاست ... برا من حجمش 50 گیگ هست !!!

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
سلام
دوستان قصد دارم رو زبان انگلیسیم بیشتر کار کنم چون میدونم بدرد کارم هم میخوره در آینده ... شاید ! :دی

زبانم بد نیست ... تقریبا میشه گفت میفهمم زبان رو ...

ولی میخوام پایه ای کار کنم ... مثل واژگان! دستور زبان !درک مطلب و مخصوصا فهم دیالوگ های رد و بدل شده تو فیلم ها و اخبار و...

حال و حوصل کلاس رو هم ندارم ... میخوام خودم تو خونه روش کار کنم سر فرصت !

الان دارم یسری آموزش زبان دانلود میکنم ... شما چی پیشنهاد میدین اساتید برا فهم و درک پایه ای و حرفه ای زبان انگلیسی ؟!
تجربه خودم رو میگم
هیچ وقت فرصت نخواهی داشت!چند جلسه اول خوبه بعد میزاریش کنار

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
دوستان من فرصت و موقعیت رفتن به کلاس رو ندارم. بنظرتون باید چجوری شروع کنم که خودمو واسه تافل یا ... آماده کنم و حسابی یاد بگیرم؟ آموزش از راه دوری وحود داره؟

morihakim

Registered User
لایک‌ها
17
دوستان سلام
براي جواب به سوالتون
يه خبر خوب اينكه مجموعه هاي آموزشي انگليسي مثل آب خوردن، مجموعه اي عالي براي يادگيريه
همچنين با اين بسته آموزشي از كلاس و استان بي نياز ميشيد.
من خودم دارم از اين بسته آموزشي و اين سيستم آموزشي استفاده ميكنم
اولش باورم نميشد، اما بعد از گذشت مدتي به اين سيستم ايمان آوردم.
همچنين انگليسي مثل آب خوردن داراي پيج فيس بوك هم هست كه در اون پيج مطالب آموزشي و راهنمايي و پشتيباني انجام ميشه
آدرس سايت انگليسي مثل آب خوردن www.abcxyz.ir
اين هم آدرس پيج فيس بوك انگليسي مثل آب خوردن https://www.facebook.com/abcxyz.ir

خوشحالم كه هموطن هام با همياري و همراهي به هم كمك ميكنند
براي من كه خيلي مفيد و عالي بوده
اميدوارم براي شما هم مفيد باشه

بالا