برگزیده های پرشین تولز

یانگوم بر روی 15 دی وی دی فقط 4500 تومن !

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
مبلغ رو واريز كردم.
شماره فيش: 742721

ضمناً يه سوال دارم كه ربطي به خريد اين مجموعه نداره اما اگه بتونيد راهنمايي كنيد ممنون ميشم:

اگه اشتباه نكنم اين فيلم ها با فرمت divx هستند. من ميخوام DVD-Player بخرم اما دوستان ميگن هيچ DVD-Player نيست كه زيرنويس فارسي divx رو ساپورت كنه. آيا شما مدلي سراغ داريد كه زيرنويس فارسي اين فيلم ها رو بتونه پخش كنه؟

البته همونطور كه گفتم در هر صورت، مجموعه رو ميخوام.
با تشكر

سلام جواد جان
آقا شرمنده کردی
قرار بر این نبود اما :blush: شرمنده کردی اخوی

این فیلما دایویکس نیستن . اینا با فرمت دی وی دی هستن (کپی از دی وی دی ارجینال) اگه دایویکس بشن میشه 5 تا دی وی دی . همین یانگوم رو جناب رکس توی بخش مشارکت به فرمت دایوایکس روی 5 تا دی وی دی دارن می فروشن . اگه دایویکس میخواستی از ایشون می گرفتی . (اگه خواستی بگو که به ایشون بگم به جای فرمت دی وی دی دایوکس برات بفرستن . با جناب رکس حساب کتاب داریم . خلاصه خواستی بگو ، مشکلی نداره )
من فکر نمی کنم دی وی دی پلیری الان تو بازار باشه که زیرنویس رو برای فرمت دی وی دی ساپورت نکنه . برعکس فرمت دایوکس.
در مورد سوال برند و مدل دی وی دی پلیر راستش از وقتی که شما وارد اون تاپیک شدی و سوال می کنی منم هر روز پیگیری می کنم که ببینم بالاخره خودم چه دی وی دی پلیری بخرم که زیرنویس فارسی رو برای دایویکس ساپورت کنه . خودم هم همین سوال رو دارم . ایشالله به جواب برسیم :D

hasanjj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام جواد جان
آقا شرمنده کردی

این فیلما دایویکس نیستن . اینا با فرمت دی وی دی هستن (کپی از دی وی دی ارجینال) اگه دایویکس بشن میشه 5 تا دی وی دی . همین یانگوم رو جناب رکس توی بخش مشارکت به فرمت دایوایکس روی 5 تا دی وی دی دارن می فروشن . اگه دایویکس میخواستی از ایشون می گرفتی . (اگه خواستی بگو که به ایشون بگم به جای فرمت دی وی دی دایوکس برات بفرستن . با جناب رکس حساب کتاب داریم . خلاصه خواستی بگو ، مشکلی نداره )
من فکر نمی کنم دی وی دی پلیری الان تو بازار باشه که زیرنویس رو برای فرمت دی وی دی ساپورت نکنه . برعکس فرمت دایوکس.
در مورد سوال برند و مدل دی وی دی پلیر راستش از وقتی که شما وارد اون تاپیک شدی و سوال می کنی منم هر روز پیگیری می کنم که ببینم بالاخره خودم چه دی وی دی پلیری بخرم که زیرنویس فارسی رو برای دایویکس ساپورت کنه . خودم هم همین سوال رو دارم . ایشالله به جواب برسیم :D

سلام ببخشید فیلم هاتون زیر نویس داره
من تو کامپیوتر می خوام اجرا کنم

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام ببخشید فیلم هاتون زیر نویس داره
من تو کامپیوتر می خوام اجرا کنم

سلام
بله عزیز
زیرنویس فارسی داره . تو پست اول توضیح دادم . (سافت ساب)
هم توی کامپیوتر می تونین زیرنویس رو ببینین و هم توی هر دستگاه پخش کننده ی دی وی دی .
موفق باشی :rolleyes:

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام جواد جان
آقا شرمنده کردی

سلام آقا امين.
خيلي ممنون كه گفتي. خيالمو راحت كردي. پس زيرنويسش هم روي دستگاه قابل پخش هست. حالا لطفاً زودتر مجموعه رو برام بفرست كه وقتي ميرم دستگاه بخرم يه دونه شو بذارم روي دستگاه تست كنم ببينم اون دستگاه فارسي رو ساپورت مي كنه يا نمي كنه.
متشكرم

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام آقا امين.
خيلي ممنون كه گفتي. خيالمو راحت كردي. پس زيرنويسش هم روي دستگاه قابل پخش هست. حالا لطفاً زودتر مجموعه رو برام بفرست كه وقتي ميرم دستگاه بخرم يه دونه شو بذارم روي دستگاه تست كنم ببينم اون دستگاه فارسي رو ساپورت مي كنه يا نمي كنه.
متشكرم
سلام آقا امين.
متشكرم

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام آقا امين.
متشكرم

سلام عزیز
چشم
فردا ارسال میشه .
موفق باشی گلم .

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102

safa2002

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
لطفا شماره حساب رو واسه من بفرست

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
جناب پیرمرد مجموعه من هنوز نیومده فرستادید؟

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام عزيز جان!
ميگم زير نويس فارسي اينا عين زير نويس بخش مشاركت هست كه وحيد عزيز زحمتشو ميكشه؟
آخه زير نويس بعضي از قسمتهاي اون بخش يه كم مشكل داشت!

ممنون

سلام پارسا جان
راستش نمی دونم مشکل داره یا نه . اگه قسمت خاضیش مدنظره بگو از بچه ها سوال کنم ببینم مشکل داره یا نه ؟
ولی خوب من این دی وی دی ها رو خیلی وقت پیش از اون مشارکت گرفته بودم و کلی هم پخش شده بود . اینا تتمشه :D .
بچه های این تاپیک اگه مشکلی دیدن ریپورت کنن . در عین حال فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه :rolleyes:

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
جناب پیرمرد مجموعه من هنوز نیومده فرستادید؟

سلام عزیز
بسته ی شما ارسال شده .تو راهه
به همراه یک دی وی دی شامل فیلمهای رزیدنت اویل 3 / 1408 / reapping و ... .
البته نمی دونم رزیدنت اویل مشکل پخش داشت یا نه ؟ :wacko:

dvdlord

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام
برادر عزیز لطفا شماره حسابتونو بدین.
ممنون

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
آقا پس يا علي...!
شماره حساب رو بفرست كه اهل خونه مچم رو گرفتند و گويا ول كن هم نيستن...!
21.gif

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام پيرمرد
امروز به دستم رسيد. دستت درد نكنه. كيفيت خوب بود. بابت هديه هم ممنون.

davood4547

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
استاد عزیز بعضی از سایتها این سریال را در 18 دی وی دی + یک عدد دی وی دی پشت صحنه و یک سی دی موزیک که جمعا یک بسته 20 تایی است عرضه میکنند.
میخواستم بدانم که این دو مجموعه چه فرقی با هم دارند؟
متشکرم

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
استاد عزیز بعضی از سایتها این سریال را در 18 دی وی دی + یک عدد دی وی دی پشت صحنه و یک سی دی موزیک که جمعا یک بسته 20 تایی است عرضه میکنند.
میخواستم بدانم که این دو مجموعه چه فرقی با هم دارند؟
متشکرم

سلام عزیز
راستش نمی دونم فرقشون چیه .
ولی مسلما" اونا از این کاملتره :happy:
من دقیق نمی دونم توی این دی وی دی ها که دارم میدم چیا هست . مزیک داره یا نداره و ... .
از کسایی که خریدن سوال کنی بهتره . توی همین تاپیک ببین کی خریده و به دستش رسیده . ازش سوال کن
موفق باشی گلم .
شرمنده که من اطلاع کافی ندارم :happy:

بالا