برگزیده های پرشین تولز

یا یک سایت طراحی کنید و یا اینکه خیلی راهنمایی کنید(لطف

sohrab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. من تصمیم گرفتم که وبلاگ خودم (سهراب منش) را منتقل کنم. دلیلش این هست که خوب چرا نکنم؟ و دیگر اینکه از بلاگر خسته شدم. یک دومین براش گرفتم و البته هنوز فضا را نگرفتم(هاستینگ). چون خودم به ساخت و یا طراحی سایت هیچ آشنایی ندارم، فکر کردم که اول یکی را پیدا کنم تا به طراحی وارد باشه و یا حداقل خودم با خواندن به این کار آشنا بشوم(منظورم این هست که یاد بگیرم باید چکار بکنم!) و بعد قراداد ببندم برای هاستینگ سایت.
شما دوستان اگر فکر میکنید میتوانید کمکی بکنید خوشحال میشم که روی این پیغام ریپلای بکنید. حالا هر جوری که فکر میکنید کمک به حساب میاد. از معرفی یک سایت برای خواندن و آشنا شدن مرحله به مرحله اینکار گرفته، تا علاقمند بودن به طراحی این سایت.
ممنون

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
از نظر من هاست از همين سايت بگير. نصب ام تي هم اينجا توضيح داده شده . از تمپليت هاي آمادشم مي توني استفاده كني.

sohrab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر ايران زندگي ميكردم حتما از احسان جان فضا را ميگرفتم. ولي چون اونجا نيستم نميتوانم اينكار را بكنم. تا يك مشكل كوچكي پيدا بشه، باید تماس گرفت و دور بودن از ایران اینکار را سخت میکند. چیزی را که گفتی هم الان میرم بخوانم. ممنون

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با كرديت كارد بريز به حساب احسان.
در ضمن اينجا بهترين جا براي رفع اشكال كساني كه از احسان هوست ميگيرن (يعني اينجارو احسان براي همين زده).

sohrab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر ممکن هست آدرس تمپلت های آماده و همینطور نصب ام تی را اینجا بگذار. توی سرچ این سایت گشتم ولی پیدا نکردم!

sohrab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يك چيز ديگري را هم اضافه كنم
منظور من از طراحي سايت اين است كه يكي كه توان آن و آشنايي دارد بتواند پنج فالب براي صفحه هاي مختلف سايت درست كند و همينطور كمك نمايد تا برنامه موويل تايپ را در سايتم نصب كنم. تصميم دارم در سايت جديد قسمتهاي زير را داشته باشم و براي آنها دنبال قالبهای نسبتا قشنگ ميگردم. اولين قسمت سايت همين وبلاگ استء دومين قسمت مربوط به اخبار ايران، سومین صفحه در مورد مسائل شخصی خودم و عکسهایم،چهارمین صفحه مربوط به قسمت موزیک که گاهی موزیکی برای دانلود و یا گوش کردن بگذارم. و دیگر اینکه یک صفحه مربوط به عکسها و مناطق توریستی و اجتماعی ایران.
اگر کسی مایل بود که درست کند این قالبها را. میتوانیم از طریق مسنجر گفتگو کنیم و توضیحات بیشتر را شفاهی بدهم.
سپاسگزارم.

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
ام تي رو خودشون برات نصب ميكنن البته بايد توي فرمي كه پر ميكنه اين رو قيد كني يا در واقع تيك اون گزينه نصب ام تي رو بزني.. در مورد راهنما براي ام تي هم بگردي پيدا ميشه!!! يك سري به <a href='http://weblog.mojde.com' target='_blank'>http://weblog.mojde.com</a> بزن و توش بگرد راهنماهايي براي ام تي داره.. جاهاي ديگه هم هست من الان يادم نمياد.. ضمنا توي گوگل هم بگردي ميريزه بيرون :)

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اگر ايران زندگي ميكردم حتما از احسان جان فضا را ميگرفتم. ولي چون اونجا نيستم نميتوانم اينكار را بكنم. تا يك مشكل كوچكي پيدا بشه، باید تماس گرفت و دور بودن از ایران اینکار را سخت میکند. چیزی را که گفتی هم الان میرم بخوانم. ممنون

كسايي كه ايران هستن هم احسان و نميبينن !!! هر چي هست همين جاس ( فوروم ) كه تو هم بلدي توش پست بزني ... حله !

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
شايان اين يكي رو زدي به هدف!!!!!!!!(كساني كه ايران هستن هم احسانو نمي بينن)
ولي حواست باشه استفاده بيش از دو بار از علامت تعجب تحت كپي رايت منه!!!!!

explorer5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
:p :p :p :p اين شكلكا چرا اينجوري شدن

:shock: من چرا امتيازم اين شكلي شده

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
ا ؟! من الان ديدم ! چرا همچين شده ؟!

sohrab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. من ديشب فرم خريداري 50 مگابايت فضا را پر كردم و ظاهرا تا فردا حاضر و قابل استفاده خواهد بود. وقتی كه به دستم رسيد نگاه ميكنم تا ببينم چه چيزي دارد و چه چيزي ندارد، این را به این دلیل نوشتم چون گفته بودیدی ام تی را خودشان نصب میکنند.
امیدوارم که انجام اینکار زیاد مشکل نباشد و باعث حال گیری نشه! باز هم ممنون از زخمتتون.

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
توي فرم درخواست نصب كردي يا نه؟؟؟ همين طوري نصب نميكنن ها!! اگر درخواست نكردي زود ايميل بزن چون تا اونجايي كه من مي دونم اگر ام تي ميخواي بايد روي سرور متفاوتي قرار بدن كه ترافيكش كمتره..

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
البته سهراب جان من فرمت رو نديدم مي دوني تا وقتي كه پول رو نريزي من نمي فهمم كه ريختي يا نه! اگه با كرديت كارد هم مي خواهي پول رو پرداخت كني و هنوز نكردي قبلش حتما يك ايميل بزن به [email protected]

sohrab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احسان جان
من منظورم از خريد فضا از سايت شما نبود، از یکی از ایرانیهایی که اینجا در کار فروش هاستینگ و دومین هست خریدم. اگر حواله کردن پول به ایران آسان بود حتما از شما میگرفتم. من تا حالا دو بار پول به ایران حواله کردم که یکبار حدود دو ماه و نیم طول کشید تا به حساب واریز شد و دفعه بعدش هم حدود چهل و پنج روز طول کشید!
الان هم هم دومین حاضر هست و هم فضا. خواستم این برنامه ام.تی. را نصب کنم، ولی هیچکدام از چیزهایی که در راهنماهای نصب خواندم در قسمت ادمین سایت پیدا نکردم!!(به احتمال زیاد حالیم نیست چی به چی هست!)
به هرحال ممنون از لطفت که پیغام گذاشتی.

بالا