• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

یه سوال درباره این شکلک هایی که تو SMS می فرستین دارم

BOROAMOO

Registered User
لایک‌ها
0
یه شکلک هایی هست که با موبایل ها می شه با اس ام اس فرستاد.منگوشیم جمینه و به صورت پیش فرض هیچی نداره.میخواستم یکی لطف کنه چند تا از اینا بذاره وبگه باید کجا بریزیم.خیلی ممنون.در ضمن پسوندشون چیه؟
خیلی ممنون اگه کسی جواب داد;)

BOROAMOO

Registered User
لایک‌ها
0
ما ز یاران چشم یاری داشتیم ...:(:(:(:(:(:(:(

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
boroamoo جان، خود outlook این قابلیت رو نداره، و من تاحالا برنامه ای ندیدم که بتونه بهش اسمایلی اضافه کنه؛

ولی می تونی از برنامه های 3rd party استفاده کنی که چند تا اسمایلی هم نشون می دن؛ مثل O2 SMS Plus و Palm Threader . قبلاً معرفیشون کردم, یه سرچ بزن تو راهنمای عناوین

نتیجه رو هم بعد بگو
3550.gif

BOROAMOO

Registered User
لایک‌ها
0
boroamoo جان، خود outlook این قابلیت رو نداره، و من تاحالا برنامه ای ندیدم که بتونه بهش اسمایلی اضافه کنه؛

ولی می تونی از برنامه های 3rd party استفاده کنی که چند تا اسمایلی هم نشون می دن؛ مثل O2 SMS Plus و Palm Threader . قبلاً معرفیشون کردم, یه سرچ بزن تو راهنمای عناوین

نتیجه رو هم بعد بگو
3550.gif

سرچ کردم نبود

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Somewhere I Belong PocketPC: HTC Advantage X7
بورو عموی (!) عزیز برنامه های زیادی هستن که این کار رو انجام میدن علاوه بر برنامه ایی که فرهاد گفت im@ginet XMS هم هست و SMSCallFilter هم این امکان رو داره برای دانلود XMX باید عربایزر سوئیت 2.0 رو بگیری و برای دانلود SMSCallFilter هم بورو به این لینک ایم رو هم در نظر بگیر که مثلاً اگه تو در SMS بزنی D-: برنامه XMX بصورت :lol: نشون میده ولی اگر این برنماه رو نداشته باشه همون معمولیه این قانون برای همه گوشی ها صدق میکنه;)
برنامه های بالا امکانات زیادی دارن که این فقط یکیشونه;)
راستی من رو V3 دیدم که تو SMS عکس بود بدون هیچ برنامه جانبی تازه خط هم IR بود نه ایرنسل که بگیم MMS زده طرف:wacko: کسی میدونه این جریانش چیه؟؟؟

BOROAMOO

Registered User
لایک‌ها
0
بورو عموی (!) عزیز برنامه های زیادی هستن که این کار رو انجام میدن علاوه بر برنامه ایی که فرهاد گفت im@ginet XMS هم هست و SMSCallFilter هم این امکان رو داره برای دانلود XMX باید عربایزر سوئیت 2.0 رو بگیری و برای دانلود SMSCallFilter هم بورو به این لینک ایم رو هم در نظر بگیر که مثلاً اگه تو در SMS بزنی D-: برنامه XMX بصورت :lol: نشون میده ولی اگر این برنماه رو نداشته باشه همون معمولیه این قانون برای همه گوشی ها صدق میکنه;)
راستی من رو V3 دیدم که تو SMS عکس بود بدون هیچ برنامه جانبی تازه خط هم IR بود نه ایرنسل که بگیم MMS زده طرف:wacko: کسی میدونه این جریانش چیه؟؟؟

یعنی برنامه ای نیست که مثل مبایل های V3 یا SONYERRICSON سیمبل فرستاد؟راستی فرمت اینا چیه؟

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عکسی که دیدید حتما WBMP بوده که سیاه و سفید هست. من با سونی اریکسون میتونم استفاده کنم گوشی های دیگه هم باید بتونن بفرستن ولی اس ام اس خور هستن :D

s_epehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عکسی که دیدید حتما WBMP بوده که سیاه و سفید هست. من با سونی اریکسون میتونم استفاده کنم گوشی های دیگه هم باید بتونن بفرستن ولی اس ام اس خور هستن :D

چه ربطی داره اصلاً عکس نیست که مثلاً اگه بزنی :-( سونی اریکسون خودش تبدیل میکنه به Smile

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه ربطی داره اصلاً عکس نیست که مثلاً اگه بزنی :-( سونی اریکسون خودش تبدیل میکنه به Smile
اون که اسمایلیه، یجور دیگه هم اس ای داره که اون هم انیمیشن. ولی اینکه من میگم wbitmap هست که خیلی هم معروفه و با اس ام اس میشه فرستاد. نمونهش توی نت پره.

بالا