برگزیده های پرشین تولز

یه سوال ذهنمو درگیر کرده میشه راهنمایی کنین

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
سلام

اگه یکی با ایم ما یه سایت خلاف بزنه باید چیکار کرد خودمونم ندونیم اسم سایتو

miim

Registered User
لایک‌ها
451
هیچکاری نمیتونی بکنی

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
شما نگران نباش اگه قرار باشه کسی زندان بیافته بر اساس اسم نیست بلکه براساس آیپی که ببا وبلاگ خلاف زدن کسی زندان نمی افته و کسی هم با افراد خاطی بر خورد نمی کنه اما بحص سایت جداست

miim

Registered User
لایک‌ها
451
دو ساعت داشتم فکر میکردم این ایم یعنی چی تا اینکه گرفتم منظور اسم بوده..یه ویرایش میکردی بد نبود:D

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
دو ساعت داشتم فکر میکردم این ایم یعنی چی تا اینکه گرفتم منظور اسم بوده..یه ویرایش میکردی بد نبود:D

الآن باید یه تاپیک بزنیم :یه سوالی ذهنمو مشغول کرده ایم یعنی چی؟

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
مگه اسم فقط برا شماست،بعدشم شما یعنی اونقد سرشناسی که هر کی اون اسم رو ببینه یاد شما میفته،من که موندم مردم چرا بیخودی خودشونو تو منگنه قرار میدن...

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
مگه اسم فقط برا شماست،بعدشم شما یعنی اونقد سرشناسی که هر کی اون اسم رو ببینه یاد شما میفته،من که موندم مردم چرا بیخودی خودشونو تو منگنه قرار میدن...
اسم سایتو نمیگم من
میگم اگه دامین به نام من به شماره ملی من کلا همه مشخصاتش به نام من باشه شماره تماسش و ...

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
خب میتونی به پلیس فتا خبر بدی که همچین کاری صورت گرفته البته نیازی نیست ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه.تازه اون یارو رو که پیدا کردن میتونی اعاده حیصیت بکنی و پدرش رو در بیاری به همین راحتی.

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
خب میتونی به پلیس فتا خبر بدی که همچین کاری صورت گرفته البته نیازی نیست ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه.تازه اون یارو رو که پیدا کردن میتونی اعاده حیصیت بکنی و پدرش رو در بیاری به همین راحتی.
تایید میشه.

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,855
اگه با تمام مشخصات تو که دیگه چه بهتر میری nic.ir زنگ میزنی میگی می خوام یوزر و پسمو عوض کنم ایمیل جدید بدم
شما کارت ملیت رو اسکن می کنی براش میفرستی مشخصات جدید برات میفرستن و شما میری dns ها رو کنسل می کنی دیگه از این بهتر

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
اگه با تمام مشخصات تو که دیگه چه بهتر میری nic.ir زنگ میزنی میگی می خوام یوزر و پسمو عوض کنم ایمیل جدید بدم
شما کارت ملیت رو اسکن می کنی براش میفرستی مشخصات جدید برات میفرستن و شما میری dns ها رو کنسل می کنی دیگه از این بهتر
بله راه خوبیه

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
اگه دامین به اسم شماست پس شما چجوری اسم سایت رو نمیدونی؟خودت میفهمی چی داری میگی؟الکی چرا ذهنتو درگیر مسایل پوچ میکنی عزیز

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
الان من مشخصات یکیو داشته باشم برم یواشکی یه دامین دات کام با مشخصات اون بزنم از کجا میفهمه؟

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
اگه منظورت اینه که کارت ملی و شناسنامه اش رو اسکن داری و میتونی باهاش دامین ثبت کنی پس بهتره ثبت کنی چون غلط کرده مشخصاتشو به تو داده: دی
اگه که دامین دات کام منظورته که با هر مشخصات دروغینی ثبت میشه مهم نیست هر کی میتونه به اسم دیگران ثبت کنه اما نمیتونه ادعای مالکیت کنه اگه مساله ای پیش بیاد اما میتونه به اسم شما یا هر کس دیگه ای باشه مهم نیست چو همه میدونن که میشه اسمای الکی زد..

بالا