• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

یه مشکل جدی !!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
خیلی عذرخواهی می کنم به خاطر این تاپیک از مدیران و اعضای محترم انجمن !
هرچی گشتم جایی رو ندیدم که دسترسی داشته باشم برای گفتن این مشکل و از اون جایی که این مشکل تو این قسمت اتفاق افتاده تصمیم گرفتم اینجا موضوع رو مطرح کنم !
دوستان من دیروز از این شخصی که پروفایلش رو در زیر می بینید خواستم یه گرافیک بخرم ( اونم برای دوستم ) که قیمت رو گفت 1 میلیون تومن بعد مثل اینکه به گفته خودش کسی دیگه می خواسته اما چون من کارم ضروری بود قرار شد بده به من !
بعد گفت اون طرف 200 تومن بیانه داده و منم پولش رو خرج کردم اگر شما کارت رو می خوای 200 تومن بریز به کارتم که من پول اونو بدم بعد کارتو به شما تحویل بدم فردا شب ( یعنی امشب ) / بعد اول 100 ریختم دوباره صبح پیغام داد چرا 100 ریختی 200 بریز باز دوباره 100 دیگه ریختم که کاش نمی ریختم ! دلیل اعتماد منم همون چند امتیاز الکی و عدم بازخورد منفی بود ! و چند تاپیکش بود که گوشی فروخته بود !
ضمنا هم بار که اصرار داشتم بهم یه تک بزنه ( شمارمو داره ) اصلا اینکارو نمی کرد و طفره میرفت الانم نه شماره دارم و نه اومده تو انجمن ( آخرین بار ساعت 4 اومده ) ! همش هم می گفت از سنندج راه افتادم چون بچه اونجاست !
به هر مدیری هم پیغام دادم جواب ندادن بنابراین مجبور شدم تاپیک رو اینجا ایجاد کنم که بازم عذر می خوام !
فقط ازش یه شماره کارت دارم به نام خودش !
نمی دونم چیکار کنم !
لینک پروفایل !
http://forum.persiantools.com/members/hadi_en.37031/
------------------------------------------------------------------------
فقط لطفا تاپیک رو پاک نکنید !

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
خیلی عذرخواهی می کنم به خاطر این تاپیک از مدیران و اعضای محترم انجمن !
هرچی گشتم جایی رو ندیدم که دسترسی داشته باشم برای گفتن این مشکل و از اون جایی که این مشکل تو این قسمت اتفاق افتاده تصمیم گرفتم اینجا موضوع رو مطرح کنم !
دوستان من دیروز از این شخصی که پروفایلش رو در زیر می بینید خواستم یه گرافیک بخرم ( اونم برای دوستم ) که قیمت رو گفت 1 میلیون تومن بعد مثل اینکه به گفته خودش کسی دیگه می خواسته اما چون من کارم ضروری بود قرار شد بده به من !
بعد گفت اون طرف 200 تومن بیانه داده و منم پولش رو خرج کردم اگر شما کارت رو می خوای 200 تومن بریز به کارتم که من پول اونو بدم بعد کارتو به شما تحویل بدم فردا شب ( یعنی امشب ) / بعد اول 100 ریختم دوباره صبح پیغام داد چرا 100 ریختی 200 بریز باز دوباره 100 دیگه ریختم که کاش نمی ریختم ! دلیل اعتماد منم همون چند امتیاز الکی و عدم بازخورد منفی بود ! و چند تاپیکش بود که گوشی فروخته بود !
ضمنا هم بار که اصرار داشتم بهم یه تک بزنه ( شمارمو داره ) اصلا اینکارو نمی کرد و طفره میرفت الانم نه شماره دارم و نه اومده تو انجمن ( آخرین بار ساعت 4 اومده ) ! همش هم می گفت از سنندج راه افتادم چون بچه اونجاست !
به هر مدیری هم پیغام دادم جواب ندادن بنابراین مجبور شدم تاپیک رو اینجا ایجاد کنم که بازم عذر می خوام !
فقط ازش یه شماره کارت دارم به نام خودش !
نمی دونم چیکار کنم !
لینک پروفایل !
http://forum.persiantools.com/members/hadi_en.37031/
------------------------------------------------------------------------
فقط لطفا تاپیک رو پاک نکنید !
دوست عزیز چرا بدون اعتماد سازی پول به حساب طرف واریز کردی؟

لینک تاپیک فروش کارت گرافیک رو بده!

به امید حق تعالی پول شما برمیگرده!

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
داداش به نظرم دو سه روز صبر کن.

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
این شخص حتی چند بار بهش گفتم یه تک بهم بزن شمارتو داشته بشام اصلا جواب نمب داد حتی از گرافیک می پرسیدم درست جواب نمیداد صبج گفت دارم راه می افتم بعد همش تو نت بود !
نمی دونم خودم باورم نمیشه این اشتباهو کرده باشم ...
صبر کنم ؟ این شخص حتی جواب نمبده صبر کنم بدتره فردا میرم بانک و پلیس فتا .

P.R.E.D.A.T.O.R

Registered User
لایک‌ها
586
اره داش به نظر منم یکم صبر کن ولی بیخیال نشو اما اگه دیدی خبری نیست اقدام جدی کن اخه دو تا امتیاز مثبت هم شد سابقه باید به کاربرای بالای 40 اعتماد کرد اونم با تحقیق در موردشون و اعتماد سازی و سپس خرید حالا پول شما خدارو شکر زیاد نیست اینجا میلیون ها طرف به باد داده باز شاید طرف به مشکل خورده ایشالا که حل میشه

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
می دونم همه چی رو اما انقدر گشته بودم دنبال گرافیک دیگه خسته شده بودم نیازم داشتم که .........
بهش نمی خوره ولی نمی دونم چرا اینطوری کرد !
برم بانم می تونن مبلغی که ریختمو برگردونن به حسابم مثل paypal که رف درخواست Refund میده ؟
بگم اشتباه شده طرف پولمو گرفته اصلا پول رو معلق کنن !

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
بفرمایید به خدا من اینطوری نیستم ساده باشم ولی نمی دونم چرا اینطوری شد .
چجوری برمیگرده ؟ فردا برم بانک ملی شکایت پر کنم پولو پس میزنن / بگم اشتباهی رفته ؟
http://forum.persiantools.com/threads/خریدار-گرافیک-geforce-770gtx-از-برندهای-msi-giga-inno3d-و-نهایتا-asus.519074/#post-9192405

حتما اینکارو بکن
دو سه روز صبر کنی ترتیب اثر نمیدن به حرفتها
البته اینجوری نیس که پولتو برگردونه بانک
حداقلش اینه که مشخصات طرفو میگیری از بانک مثل آدرسو تلفنو ....... ( همینشم غنیمته )
که بری مثلا باهاش صحبت کنی پولتو برگردونه
اصلا هم لو نده که همچین اشتباهی کردی
با قاطعیت بگو اشتباهی شماره رو زدم ................. مملکت ماس دیگه ..... داستان اصلیو بگی که گول خوردی و این حرفا مسخره اتم می کنن دو تا هم میزنن تو سرت !!!

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
به گفته خودش اومده تهران الان .........
حتی یه زنگ نزده !
100 درصد کلاهبرداره و بدون شک فردا میرم پلیس فتا ..
اگر نبود زنگ میزد / نزد چون نمی خواست شمارش بیوفته .

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
خوب گر رفتم پلیس فتا راست نگم بعد تابلو شه که بدتره میشه آره بانک حق با شماست ولی پلیش فتا فرق داره !
بزرگترین اشتباه زندگیمو کردم اصلا .....

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
به گفته خودش اومده تهران الان .........
حتی یه زنگ نزده !
100 درصد کلاهبرداره و بدون شک فردا میرم پلیس فتا ..
اگر نبود زنگ میزد / نزد چون نمی خواست شمارش بیوفته .

یه چیزی راجع به همین قضیه برات پخ میکنم.... اینجا بنویسم طرفت میاد میخونه

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
از ساعت 4 نیومده !
دوستم به من 1 تومن داده بود که 200 تومنش رفت سر هیچی ..

K_R_A_L

Registered User
لایک‌ها
136
داداش آخه به دو امتیاز هم اعتماد می کنن اونم معلومه خرید کرده جنسی نفروخته

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
یه گوشی فروخته !
تاپییکش پست اول زده فروش رفت !
من به اونایی که بهش امتیاز مثبت دادن پیغام دادم گفتم ما اینو نمی شناسیم اما بهش مثبت داده بودن دیگه ..

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
حالا جالبه بدونید اون بار اول می گفت 1 میلیون بریز + 10 پول پست !
بعد کارتو می فرستم !

smiley60

Registered User
لایک‌ها
2,266
دوست عزیز خب من با یه عالمه از دوستان اینجا خرید و فروش می کنیم نمیتونیم اسمو همه چیز همرو داشته باشیم که شما نباید به 2 امتیاز بسنده می کردی من اصلا یادم نیست که ایشون کی بوده و باهاش چه معامله ای انجام دادم شما باید این کار رو قبل از اینکه به حسابش پول بریزی می کردی

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
نمی دونم ولی دیگه اینطوری هم نیست آدم یادش بره !
چرا بانک نمی تونه برگردونه وقتی من که یه طرف حسابم شاکی هستم ؟ تماس بگیره باطرف بگه آقا پول برمیگرده به این دلیل ...
بعد طرفین مدارک خوشون رو میگن ....

Vahid_ath

Registered User
لایک‌ها
59
اگه شمارتو بهش دادیو شمارتو داره
من جای شما بودم تا فردا صبح ساعت 8 صبر میکردم
8ویک دقیقه شد خبری نشد میرفتم برا شکایت
بانک هم ترتیب اثر به این موضوع نمیده که بگی اشتباه ریختم وگرنه من میرفتم یه ماشین میخریدم صبح میرفتم بانک میگفتم اشتباه ریختم برگشت بزنید
وقتتو سر این قضیه نزار چون میخوری به تعطیلی

دیگه هرجوری حساب کنی از کرمان هم که من سرباز بودم تا تهران 14 15 ساعت راه بود

عجب وضعیه من 5 سال سابقه دارم فروشنده معتبر هستم 13 تا هم امتیاز دارم
یچی میخوام بفروشم بعضیها شماره همسایه برای تحقیقات محلی هم میخوان
شمام همینجوری رو هوا پولو دادی رفته
نه ادرسی نه تلفن خونه ای نه موبایلی

ادم تاسف میخوره 200 تومن اخه چیه که دنیا و اخرتو سرش ببازی
ولی اینقدر از این موضوعات و قیمتهای کم داشتیم کسی شکایت نکرده یه دفعه با یه اکانت دیگه میلیونی زده به جیب

امیدوارم همه اینها قضاوت اشتباه باشه
و شمام به پولت برسی

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
آخه یه چیزی منو تو نیتش به شک میندازه این بود که اومد گفت " کارت فروش رفت موفق باشین فردا طرف میاد ببره " ...
بعد منم اعصابم خورد بود اون موقع گفتم خوب میدادی به من مگه نگفتم من می خواستم بعد گفت فروختم حالا شما میگی چیکار کنم ؟ گفتم می تونی پس بگیر بده به من بعد گفت باشه ولی 200 تومن بیانه داده خرج کردم ( دروغ محض ) بعد تو 200 بریز من بدم به اون بعد فردا کارتو تحویل میدم !
حالا من نمی دونستم سندج هست !
به خدا من خیلی یعنی شدید این مسائل رو رعایت میکردم ولی نمی دونی آخه دیگه چقدر گشته بودم دنبال کارت خسته شده بودم دیگه اعتماد کردم !
بازم نمی تونم بگم 100 درصد پولمو بالا کشیده ولی اگر ریگی به کفشش نبود یه زنگ میزد !
ولی از 10 صبح که به من گفت دارم راه می افتم چند بار اومد تو نت که آخرینش ساعت 4 بود !
ساعت 12 هم که اومده بود تو نت گفت شما چقدر عجله داری دارم میام دیگه ....
میرم پلیس فتا اونا خودشون از سایت درخواست همه چی رو می کنن .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا