• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

یه مشکل جدی !!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

poyagostar

Registered User
لایک‌ها
68
طمع کردی داداش سر خودم بخاطر طمع 50 چوب تو همین پی تی کلاه رفته

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
اینکه پولمو پس می گیرم شکی نیست ولی از دردسرهایی که برام درست کرد و باعث شد مادرم تو این سرما باهام بیاد و ناراحت خیلی شاکیم !

poyagostar

Registered User
لایک‌ها
68
فدای سرت این مسله هم میگذره بالاخره اینو میگم که تاپیکت بالا باشه

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
داداش دستور از دادستانی میرسه به پلیس فتا
نگران نباش
ایشالا فردا
اون احمق خر تخم مرغ دزد رو بگو که به خاطر 200 تومن پول هم اسم پی تی رو خراب میکنه هم دنیا و آخرت خودشو.

اسم پی تی خراب نمیشه
تخم مرغ دزدو شتردزد همه جا هست
خریدار باید مواظب باشه
دوستمون حتی یه تلفن از یارو نداشت 200 تومن ریخت به حسابش
ولی ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه اس
فتا بری پرونده براش درست میکنن ، حله
ضمنا اسمو فامیلشو تو نت سرچ کن شاید جای دیگه هم کلاهبرداری داشته

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
من خودم فک می کنم این کارو فقط با من انجام داده نمی دونم چه تصوری از من کرد که به فکرش زد پولو بگیره این جوری ....
چون اگر فعالیت هاشو نگاه کنی گوشی فروخته و ...بالاخره با حساب یانکی خودش که کار میکرده به من داده و منم پول ریختم !

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
اسم پی تی خراب نمیشه
تخم مرغ دزدو شتردزد همه جا هست
خریدار باید مواظب باشه
دوستمون حتی یه تلفن از یارو نداشت 200 تومن ریخت به حسابش
ولی ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه اس
فتا بری پرونده براش درست میکنن ، حله
ضمنا اسمو فامیلشو تو نت سرچ کن شاید جای دیگه هم کلاهبرداری داشته

خودم فک نمی کنم اینکاره باشه اونم با یوزر 2006 و این جور مبالغ ! بیشتر فک می کنم یهو به سرش زده ! چون نه شماره داد و شماره کارت به نام خودش داد !
اگر حرفه ای بود باید یه شماره جعلی بدون هویت میداد !
من تو این مورد خیلی اشتباه کردم اما باور کن از روی سادگی نبوده من خیلی وقت بود دنبال گرافیک بودم و ...دیگه کلافه شدم نمی دونم چی شد که به این اطمینان کردم ! الان که این اتفاق افتاده احساس می کنم مسخ شده بودم که راحت 200 دادم بهش تو 2 مرحله !
اصلا خودش هیچ شماره حساب که هست من پولو ریختم بهش / بهشون درخواست استرداد میدم پولو منو برگردونه بانک ( از طریق دادستانی به بانک بگن ) بعد طرف بیاد ثابت کنه که اگر بیاد پای خودش بیشتر گیر می افته !

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
داداش یه درصد هم احتمال بده شاید سر طرف بلایی اومده مثلا تصادفی چیزی کرده نتونسته بیاد!

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
داداش یه درصد هم احتمال بده شاید سر طرف بلایی اومده مثلا تصادفی چیزی کرده نتونسته بیاد!
دقیقا سرحال روبراه ردیفن تا پول میره به حساب مشکلات عدیده واسشون ایجاد میشه مریض میشن و هزار بلای دیگه :D

Sent from my Awesome LG P713

morteza.pc

Registered User
لایک‌ها
82
آخه 200 تومنم پوله که یارو این کارو کرد روی کارته 100 تومن میخورد بهتر بود
راستیIp شو راحت واست گیر میارن و بعد آدرسشو

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
نه آقا چه تصادفی طرف موقعی که پولو می خواست بهش گفتم زنگ بزن نزد اصلا !
شماره حساب داره به نام خودش که وقتی پرونده درست شد از بانک همه الاعات مربوط به حسابشو می گیرن !
من امروز رفتم بانک ملی رییسش گفت فتا بخواد ما اطلاعات میدیم وگرنه به فرد عادی نمیدیم !
دوستان اینکه پولمو می گیرم مطمئنم ولی این مراحل اداری و دادستانی و شلوغی هاش آدمو داغون می کنه !
نمی دونید چه خبر بود .

rouhit_110

Registered User
لایک‌ها
590
علیرضا جان دعا می کنم هرچه زودتر این مشکلت حل شه داداش . اما واقعاً هرچی فکر می کنم خیلی خیلی ناشیانه عمل کردی به دو دلیل ، یکی اینکه همه هم بهش اشاره کردن به دوتا بازخورد مثبت اعتماد کردی و اون یکی اینکه این فکرو نکردی که طرف با چه اعتمادی میخاد در ازای دریافت 200 تومن کارت 1 تومنی رو به شما که امتیازت حتی یه دونه از خودش کمتره بفرسته !!! بابا طرف با 1 امتیاز مثبت یه موس 25 تومنی رو اول ارسال بعد واریز بره من نفرستاد با اینکه عکس آواتارم داد میزنه که کجا کار می کنم و گذشته از این تو پخ همه جوره واسش اعتماد سازی کردم شماره منزل ، همراه ، آدرس شرکت ، تلفن شرکت!!! ( اعتماد نکرد!!!)
پیگیر باش داداش پیگیر باش

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
مرسی احمد جان باور کن این اتفاقاتی که افتاد 100 درجه با اون چیزی که من همیشه عمل میکردم تفاوت داره !
تعریف نیست ولی من همیشه تو هرچیزی سعی میکردم حرفه ای عمل کنم نمی دونم چجوری این سوتی رو دادم !
اولین بارم نیست خرید و فروش دارم ! بی تجربه هم که نیستم ولی دیگه چیزی که نباید میشد شد !
نه نمی خواست بفرسته خود کارت رو !
احمد من فکرم بدجور درگیر این موضوع شده ! فقط پولش نیست !
این که چرا طرف اینکارو کرده برام مهم تره !
آخه اصلا اومد به من گفت " دوست عزیز کارت فروش رفت موفق باشین " این عین جمله ش هست !
بعد که باز صحبت کردم باهاش گفت حالا که تو کارت رو می خوای 200 بریز من بدم به اون طرف که 200 بیعانه داده ( چون 200 تومنی که گرفته بود از اون خرج کرده بود ) بعد من فردا شب کارت رو می رسونم تهران چون اونجا کار دارم ( یعنی نمی خواست فقط سر کارت بیاد تهران ) !
این نبود که 200 بگیره کارت رو بفرسته ! قرار بود بیاره که این طوری شد !
مگر اینکه مرده باشه پولمو از دست بدم که دیگه آخرشه وگرنه پولمو ار حلقومش میکشم بیرون !

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
وقتی فکر می کنم چیکار کردم با دستای خودم بدجور شوکه میشم !
واسه پول نیست فقط خیلی فشار میاد به آدم وقتی می بینه انقدر راحت پولوشو از دست داده با چند تا کلیک ساده !

smart2009

Registered User
لایک‌ها
120
آخه اصلا اومد به من گفت " دوست عزیز کارت فروش رفت موفق باشین " این عین جمله ش هست !
بعد که باز صحبت کردم باهاش گفت حالا که تو کارت رو می خوای 200 بریز من بدم به اون طرف که 200 بیعانه داده ( چون 200 تومنی که گرفته بود از اون خرج کرده بود ) بعد من فردا شب کارت رو می رسونم تهران چون اونجا کار دارم ( یعنی نمی خواست فقط سر کارت بیاد تهران ) !

ولی این حرفش عین کلاهبرداری بوده

یعنی داد میزده

این یه نوع شگرد حساب میشه
=========================================
بنده خودم به شخصی وقتی چیزی رو بخوام تو پی تی بفروشم اگر کسی بیعانه داد نفر بعد بیاد بگه 30 تومن بالاتر برا من باشه

یعنی بکشنم هم نمیام اعتبار خودمو خراب کنم برا 30 تومن بیشتر

هر ادمی کار درست باشه نمیاد وقتی با کسی مبلغی رو طی کرده بعد معامله رو به هم بزنه و بره به یکی دیگه بفروشه

xuvi

Registered User
لایک‌ها
273
بهش پیغام و اس بده آدرس این تاپیکم براش بفرست که رفتی دنبال کاراش
حداقل تو این فاصله هم که پیگیرشن یکم زندگی کوفتش بشه

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
شماره تلفن ازش ندارم ولی اون شمارمو داره !
فردا میرم فتا همه چیشو پیدا می کنم .

im a LoSer

Registered User
لایک‌ها
38
دیگه هم از دیروز آنلاین نشده / آخرین بار 4 عصر بوده !
چقدر باید پست باشه که سر 200 تومن اینطوری کرد !

shamim98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
132
ببین ما ایرانی ها واقعا آدمایی هستیم که خوراکمونه زود قضاوت کردن و داستان درست کردن . من نمیگم اون اقا خلافی نکرده یا کرده . ولی میگم که الان اینهمه داستان خوب نیست درست کنین. بلاخره ایشون از ادمای قدیمی اینجا هستن .سال 2006 من تازه کامپیوتر خریدم !!!!
هیچ کدوم از حرفای من به معنی توچیه کردن کار اون اقا نیست . ولی هر احتمالی ممکنه و شایسته نیست که زود قصاوت کنیم. شما برو شکایتت رو کن و کارای قانونی رو انچام بده . بالاخره حقیقت مشخص میشه . یا ایشون کلاهبرداری کرده که من خیلی بعید میدونم . یا اتفاقی برای ایشون افتاده که به نظر من محتمل ترده. وگرنه اگه شما گیرتون سر اون شماره ندادن و این حرفاست به خدا من اینجا تو پی تی تا دلتون بخواد از این ادمای تخص دیدم که اینچور اخلاقی دارن . یعنی درست چواب ادم رو نمیدن. چون کارشون خرید و فروش نیست . ولی باز هم میگم که شما کار شکاییتون رو دنبال کنین و از بد و بیراه گفتن به ایشون و خودتون دست بردارین. همه چی داره قانونی دنبال میشه و بالاخره قضیه روشن میشه . طوری نشود که مردم فکر کنن طوری شده :)
باشد که رستگار شویم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا