برگزیده های پرشین تولز

یکتانت یا مدیا اد

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
راهکار شما چی هست؟
چند بار بحثش شده که متحد بشن وبمسترا ولی تاحالا عملیاتی نشده این قضیه.
از طرفی چطور باید به دیگر وبمسترا تو کار گروهی اعتماد کرد؟ هر کسی دنبال سود خودشه و این با کار و سود گروهی متضاد میشه گاهی.
قطعا حرف شما درست هست از نظر اعتماد و اینکه در یک پروسه کاری همه تلاش می کنن حتی در اون جمعی که درست کردن بیشترین سود رو ببرن و چه بسا افرادی حتی بیان که بخواهن از راه نادرست به درآمد برسن منظور من بیشتر در یک جمع هست که باهم بتونن ارتباط بگیرن و نه اینکه مثلا هرکسی از راه رسید وارد بشه الان همه ما می دونیم یک صفحه اینستا با یک میلیون فالور می تونه خداتومن درآمد بده واقعا با امارهای کلان وبمستران چقدر طول می کشه راه بیفته بعد راه اندازیش اون میشه یه منبع درآمد و امار میره برا کار بعدی مثلا یک فروشگاه موفق و الی اخر نمیگم هزار نفر باشه اون جمع با 50 نفرم که سایت خوب دارن میشه یه کار عالی کرد اما متاسفانه وبمسترا حاضرن سایتشون رو به پاپ ببندن اما کار درست و درمون نکنن

svb93

Registered User
لایک‌ها
137

mtkz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان حتما بخونید با "مدیا اد" کار نکنید !
من هم تبلیغ از سایت مدیا اد برای سایت هام گرفتم هم تبلیغ دادم.
تبلیغ گیرنده : یه مدت زیادی تو این سایت هزینه کردم و مقدار زیادی کلیک ازشون گرفتم. بعد حدود 4 ماه آنالایتیکم رو چک کردم. دیدم مقدار سشن (کاربر واقعی) بسیار پایین هست (حدود 30%) و زمان ماندن کاربر در سایت زیر 30 ثانیه ! بهشون اعتراض کردم و گفتم کمپین رو باید روزانه 200 تومان هزینه کنید تا یک نفر بگذاریم کمپین رو براتون مدیریت کنه ! پشتیبانی بسیار بسیار ضعیف. مدت 2 ماه اعتراض جواب نمیدن بازگشت پول جواب نمیدن مدیر پشت پرسنلشون رو میگیره و ... . اما همین وضعیت در یکتا نت : سشن ها 78% بودند. زمان ماندن کاربر در سایت 1.37 ثانیه بود. اونقدر برنامه نویسی خوب و یشرفته ای دارند که شما حتی میتونی تو سایت خودشن ببینی که چه سایت هایی ctr بالاتری دارن و چه سایت هایی سشن بیشتری بهتون میدن. میتونی مشخص کنی که تبلیغت در چه سایت هایی نمایش بده یا چه سایت هایی نمایش نده. اصلا قابل قیاس باهم نیستند !
جدیدا دوباره مدیا اد بهم زنگ زد و تمام افتخار و بزرگیش اینه که داره با ورزش 3 کار میکنه !
تبلیغ گیرنده : اولش مدیا اد میاد یک مقدار هزینه خوب بهت برات میشماره و به مدت کم میکنه هم هزینه کیلک هم تعداد کلیک بازم خوب نیست. بازم یکتانت آمار دقیق و حساب شده میده که خیلی قابل اتکا تر هست.
یه مدت هم روی صباویژن رفتم بد نبود (خیلی از مدیا اد بهتره) ولی ترجیح دادم روی یکتا بمونم.
تالار

asresalamati

Registered User
لایک‌ها
206
مدیا اد یه کمپین زده 100 ب هیچ
برای سایتهای تازه وارد
من سایتم تازه وارد نیس
ولی از دیروز درامد حاصل از کلیک ها بالا رفته :android35:
ایا کسی هس که درامدش بالا رفته باشه
برای هر کلیک واسه من 200 تومن می افته:android17:

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
یکتانت هر کلیک 300 تومن میگیره از تبلیغ کننده ولی به ما 65 تومن میده (حساب کردم) مگه 50 به 50 نیست ؟! پس باید 150 بده.
اصلا اون 50-50 هم درست نیست مگه چی کار می کنه که 50 درصد بگیره یه ریدایرکت کلیک هست مشتریاشم که بدون بازاریابی از سایت خود وبمستر میاد خب :D

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
کسی میدونه سرویس‌های خارجی مثل خود گوگل ادز، چند درصد سهم برمیدارن و چند درصد به وبمستر میدن؟

p30better

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
جالبه شاید نصف آمار نت از زیر دستان مبارک وبمستران می گذره اما موفق نشدیم یه کار گروهی بکنیم که این آمار ها مبدل به تولید ثروت برای خودمون بشه و نه یکسری افراد دیگه
مثال میزنم
10 نفر از وبمستران را در نظر بگیرید که هر کدوم یک عدد سایت 20 هزار نفری دارند یعنی در روز آماری معادل 200 هزار نفر ورودی این افراد نمی توانن با این آمار انواع کسب کار رو راه بیندازن و سود اونا رو بین خودشون پخش کنن ؟ میی توانند اما همه ما عادت کردیم به سودهای لحظه ای

بله متاسفانه .
اگه چند سایت یکی بشیم و یک ناشر بین خودمون داشته باشیم یک ناشر کار بلد .
میتونیم سود خوبی بزنیم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
سلام
قیمت دلار خیلی وقت هست که افزایش داشته. اما درآمد نمایش دهنده‌ها در سیستم های کلیکی خیر؟
واقعا چرا؟
ما باید دامنه و هاست را گرونتر بخریم. ولی درآمدمون چندسالی است که ثابته.
یعنی هزینه تبلیغات را برای تبلیغ دهنده ها یا اسپانسرها افزایش ندادند؟

p30better

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سلام
قیمت دلار خیلی وقت هست که افزایش داشته. اما درآمد نمایش دهنده‌ها در سیستم های کلیکی خیر؟
واقعا چرا؟
ما باید دامنه و هاست را گرونتر بخریم. ولی درآمدمون چندسالی است که ثابته.
یعنی هزینه تبلیغات را برای تبلیغ دهنده ها یا اسپانسرها افزایش ندادند؟

سلام حتی کاهش داشته ثابت هم نیست !

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,085
همه چی به نفع این سرویس ها هست.
الان راحت می تونم بگم 90% از سایت های خبری و سرگرمی از هر دو سیستم تبلیغاتی استفاده می کنند.
کل وب شده تبلیغات اینا
آخرشم هیچ

p30better

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
همه چی به نفع این سرویس ها هست.
الان راحت می تونم بگم 90% از سایت های خبری و سرگرمی از هر دو سیستم تبلیغاتی استفاده می کنند.
کل وب شده تبلیغات اینا
آخرشم هیچ
قبلا از سایتهای خارجی استفاده میکردیم الان تحریمیم و زندانی اینا شدیم !

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
یکتانت داره حال میده به نمایش دهنده ها
درآمد افزایش پیدا کرده. اما نه در اون حد

meyso

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
الان نزدیک 3 ماه هست که مدیا بشدت در پرداخت تاخیر داره...
مثلا از اول برج تا 5 ام میتونی فاکتور رو اپلود کنی بعد تایید میکنن و باید باتوجه به قوانینشون 15ام بریزن...
اما نمیریزن :| و میره برج جدید (هفته اول) واریز کنن

با یکتا نت هم کارکردیم اما بشدت کم میندازه تقریبا 1سوم

بقیه هم با مدیا مشکل پرداخت رو قطعا دارن ولی نمیدونم چرا چیزی نگفتن!!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
پرداختی یکتانت منظم هست اما خیلی کم میندازه
مدیا اد هم تازه بنر گذاشتم و بهتر از یکتانت هست درآمدش.
اما پرداختیش را نمیدونم؟!

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,203
تورو جان هرکی دوست دارید برید تو وب خارجی..
بخصوص برای مخاطب امریکایی مطلب بزنید..
که درآمد تبلیغاتش بین دو تا 4 برابر ip جاهای دیگه ست..
درسته کمی سخته و دردسر داره ولی تنها چیزیه که نتیجه ش نسبت به دستاوردش وحشتناک میارزه...

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
دوستان برای تبلیغ دهنده کجا و کلا چه روشی رو پیشنهاد میدید که بازدهی خوبی برای سایت داشته باشه؟
دنبال جذب کاربر برای سایت هستیم ، نه صرفا بازدیدکننده

mantoasheghaneh

Registered User
لایک‌ها
23
تورو جان هرکی دوست دارید برید تو وب خارجی..
بخصوص برای مخاطب امریکایی مطلب بزنید..
که درآمد تبلیغاتش بین دو تا 4 برابر ip جاهای دیگه ست..
درسته کمی سخته و دردسر داره ولی تنها چیزیه که نتیجه ش نسبت به دستاوردش وحشتناک میارزه...
سلام خوبی؟میشه بیشتر توضیح بدید مثلا چه سایتی و چه موضاعاتی جواب میده و نمونه هم بگید و اینکه در خصوص کپی رایت زبان خارجی لطفا اگر جزئیاتی میدونید بگید و فرض که سایت به ورودی رسید غیر از ادسنس گوگل چه روش های درآمدی میشه داشت؟

بالا