برگزیده های پرشین تولز

یکی دیگه!

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام خدا
وقتی رسا واسه خودش قالب طراحی کرد، من هم به غیرتم بر خورد و گفتم "من چی ام از رسا کمتره؟!" و خلاصه در persianblog یه وبلاگ ساختم و بعد یه قالب براش ساختم.
خودم که ازش خوشم اومده، چون هم جمع و جور و ساده و کم حجم ه و هم برعکس خیلی از قالب های دیگه در 800X 600 به طور افقی scroll نمی شه و هم عرض قسمتی که می شه توش نوشت زیاده( که این دو مورد آخر همیشه مورد علاقه ام بوده اند)
البته روی این قالب فقط همین امروز و فقط 2-3 ساعت کار کرده ام و خیلی یاحال و جالب نیست.
خواستم ببینم اشکالات و بدی هایش چی اند، و یا چگونه می تواند بهتر از این شود؟
البته باید از style sheet ها استفاده کنم. وقت کنم، درستش می کنم. ولی "اصلا نیازه که برای همین یه صفحه ی کوچک از آن استفاده کنم؟"
یه نگاه بندازید. متشکر.
نشانی: <a href='http://alieseraj.persianblog.com' target='_blank'>http://alieseraj.persianblog.com</a>
به امید ظهور

ermia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز.
قالبتون طراحي خوبي داره و اگه تناسب رنگها رو بيشتر در نظر بگيريد، خيلي خوب ميشه. البته فكر كنم اگه از همون فونت tahoma استفاده كنيد بهتر باشه. فونت times براي متن هاي ريز زياد جالب نيست.
براي نوشتن ي هم از shift + x استفاده كنيد. ( فكر كنم اين مشكل windows 2000 باشه) اگه وقت كرديد يه سري هم به وبلاگ من بزنيد. قالبش رو خودم طراحي كردم. البته اولين تجربه من در اين زمينه است و قطعا اشكال زياد داره. خوشحال مي شم نظرتون رو بدونم.[/left]

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام خدا
متشكر از نظرتون
اون shift + x رو بگم كه من هيچ وقت "حال" اين كار را ندارم. مي دونم خيلي از كسايي كه search می کنن هم همین طورن.
در مورد وبلاگ شما هم: 1. دو بار از اون Y! online indicator استفاده کرده اید. اون یکی که پایین گذاشته اید رو فکر نکنم کسی ببینه. پشت زمینه که آبیه، نباید رنگ نوشته ها هم آبی باشه. سخت خونده می شن نوشته ها.
<span style='color:red'><span style='font-size:25pt;line-height:100%'>کس دیگه ای در مورد وبلاگ من نظر نمی ده؟(قالبش)</span></span>
به امید ظهور

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
تو نظرخواهيت گفتم، چيز تر و تميزي از آب در اومده
خواننده احساس غريبي نمي كنه، تازگي خاصي هم براش ممكنه نداشته باشه
كدهاش هم سخت نيست و براي اين ور اون ور كردنشون مشكل چنداني نداري
رنگ بنديش بستگي به خودت داره
(نقل از جايي: كساني كه قرمز را ترجيح مي دهند، افرادي اجتماعي، بلند پرواز، احساساتي و زود رنجند) خب، خودتو شناختي؟ ;)
دست رنج آدم، اساسي بهش مزه مي ده، اصلا حال مي ده. برو حال كن
در ضمن علي آقا! داره امضات از نوشته ات گنده تر مي شه ها! :D
من پايه كل هستم، اساسي! 8)
مي خواي دوباره شروع كنم؟ :?:

ermia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خيلي ممنون از اظهار نظرتون راجع به وبلاگ من. اون indicator پايين صفحه رو بزودي حذف مي كنم. البته از اوني كه توي وبلاگ شما هست خيلي خوشم اومد. (بالايي) ميشه كدش رو به من بدين؟ ممنون مي شم. راجع به رنگ نوشته ها هم ميشه گفت كه اين رنگ رو عمدا انتخاب كردم. :D
راجع به وبلاگ شما هم، با نظر آقاي نيكنام موافقم. رنگ بندي كاملا بستگي به سليقه شما داره و اين تركيب رنگ هم متنوع و جالبه. اما در مورد فونت ( tahoma به جاي times ) با نظر خودم موافقم !
باز هم ممنونم.
موفق باشيد.

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
... با نظر <span style='color:red'><span style='font-size:25pt;line-height:100%'>آقاي نيكنام</span></span>
:D :D :D :D :D :D :D
هيچ كس تا حالا منو اين قدر تحويل نگرفته بود :D خوبه ديگه! اسم كوچك آدم رو هم با پيشوند آقا ميارن! بياين سينما هم برين ديگه!!! ;) :D
ولي خب، در كل بايد گفت 8)

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام خدا
دست 2 تا تون درد نكنه. متشكر از نظرتون. من هم با نظر ارميا درباره ي قلم(font) مموافقم. به زودی ان شاءالله.
در ضمن: نیک نام جان! بابا من احساس عدم آزادی می کنم! هر کاری می کنم یه ایرادی بهش می گیری(البته خودت هم گفتی که آدم ... ای هستی(در وبلاگ جدیدم گفتی!). ولی آخه قانونی هم که نیگا کنی، نوشته که امضا نباید بیشتر از 255 کاراکتر باشه که مال من هم نیست.(فکر کنم دویست و پنجاه و چند تاست!)
نمی دونم چرا هیش کی به هومن گیر نمی ده که avatar ش بزرگتر از حد قانونی در این سایت ه و من هم بهش گفته ام و خودش هم گفته که درسته، ولی هنوز همون avatar رو گذاشته!
خلاصه دارم از عدم آزادی در این سایت خفه می شم!

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام خدا
خوب من هم نمي دونستم كه اسمت نيكنامه. همه كه اين جا(یعنی در اینترنت) با nickname اند. من هم همیشه می گم جناب نیکنام.
توضیح: یادداشت قبلی را قبل از یادداشت نیکنام نوشته ام.

بالا