برگزیده های پرشین تولز

یک سال اینترنت پرسرعت ADSL رایـــگـــان!!! (به تعداد محدود)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام دوستان
ميشه بفرماييد سرويس كدوم شركت هستش؟
تو تصویر تست، اگر دقت کنید نوشته شده.
سلام داش چه طوری
منم میخوام فقط اینکه این شرکت اسمش چیه و کجا باید بریم ثبت نام معتبره یا نه ؟؟سایتی چیزی نداره ؟؟ لطفا ادرس بدین حضوری مزاحم بشیم
سلام داداش گلم
معتبر که بله، معتبر هست!
ثبت نامش رو من براتون انجام میدم.
بی زحمت پیام بدید تا در مورداطلاعات دیگه ای که خواسته بودید صحبت کنیم.
ممنونم
سلام
بنده تهرانم
من الان پارس آنلاینم
من ماهیانه میخوام؟ امکانش هست ؟ 3 گیگ هم به کارم نمیاد ، حداقل ماهی 10-20 گیگ بده ..
فایده هم نداره یه گیگ یه گیگ بخرم که هی 5 تومن اضافه شه
سلام دوست من
اونطور که من بررسی کردم، هزینه ماهیانه اون طرحی که شما می خواید، از پارس آنلاین بیشتر میشه، با این حال اگر اطلاعات بیشتری می خوایدف بی زحمت پیام بدید، در خدمتتون هستم.
موفق باشید

hidden_half

Registered User
لایک‌ها
140
با تشکر فراوان از اطلاع رسانیتون داداش گلم.
متاسفانه خط بنده فیبر نوری میباشد.و مجبور به استفاده از خدمات خود مخابرات هستم.
البته راضی هستم.چون کلا نامحدود هست و 80 کیلو بایت سرعت دانلود دارم .که مشکلی ندارم.هر چیزی سنگینی بخام شب مبزارم توی دانلود .صبح بلند میشم تموم شده.
ولی در کل طبق تجربه باید عرض کنم هیچ ارزونی بی علت نیست و هر چقدر پول بدی آش میخوری.
همه شرکتها میان تبلیغ میزارن .بعد اینکه حسابی مشتری اومد سمتشون و ثبت نامشون کردن.اونوقته که یواش یواش طرح های فضایی میدن.سرعت پایین میاد.هزینه اشتراک رو افزایش میدن و ......
اما خب 10 هزارتومان الان پولی نیست و به درد کسانی میخوره که 2 تا خط دارند که حداقل اگه این به مشکل خورد اون یکی رو داشته باشند.
ولی اینکه بخان از سرویس قبلی خودشون انصراف بدن یک ریسکه.چون اگر بعد از یه مدت این شرکت خوب در نیاد اونوقته که ضرر کردند و باید باز توی صف انتظار بشینن تا دوباره سرویس قبلی براشون فراهم شه اونم به شرطیکه ظرفیت خالی مونده باشه.

Last edited:

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
با تشکر فراوان از اطلاع رسانیتون داداش گلم.
متاسفانه خط بنده فیبر نوری میباشد.و مجبور به استفاده از خدمات خود مخابرات هستم.
البته راضی هستم.چون کلا نامحدود هست و 80 کیلو بایت سرعت دانلود دارم .که مشکلی ندارم.هر چیزی سنگینی بخام شب مبزارم توی دانلود .صبح بلند میشم تموم شده.
ولی در کل طبق تجربه باید عرض کنم هیچ ارزونی بی علت نیست و هر چقدر پول بدی آش میخوری.
همه شرکتها میان تبلیغ میزارن .بعد اینکه حسابی مشتری اومد سمتشون و ثبت نامشون کردن.اونوقته که یواش یواش طرح های فضایی میدن.سرعت پایین میاد.هزینه اشتراک رو افزایش میدن و ......
اما خب 10 هزارتومان الان پولی نیست و به درد کسانی میخوره که 2 تا خط دارند که حداقل اگه این به مشکل خورد اون یکی رو داشته باشند.
ولی اینکه بخان از سرویس قبلی خودشون انصراف بدن یک ریسکه.چون اگر بعد از یه مدت این شرکت خوب در نیاد اونوقته که ضرر کردند و باید باز توی صف انتظار بشینن تا دوباره سرویس قبلی براشون فراهم شه اونم به شرطیکه ظرفیت خالی مونده باشه.
ممنونم دوست عزیزم.

بله، ممکنه اینطور که شما می فرمایید باشه.
اما تجربه من نشون داده که اینطور نبوده.

من قبلا دو ماه از این شرکت سرویس داشتم و در طول دو ماه اوضاع بدتر نشد که هیچ، بهتر هم شد. از شرکت های دیگری هم سرویس های تبلیغاتی داشتم که خوب بوده و بد نشد اواخرش.
البته الان نمی تونم راحع به آینده قضاوت کنم، اما تصورم این هست که دلیلی نداره بخوان خرابش کنن، چون اونا این سرویس رو گذاشتن که مشتری جذب کنن و اگر کیفیتشون پایین بیاد، مشتری میپره.
البته خوشبختانه در منطقه ما بحث صف به اون صورت وجود نداره و معمولا سرویس ها سریع راه اندازی میشن، شاید در مناطقی که برای سرویس جدید، باید مدت زیادی تو صف بود، بیشتر باید در مورد تغییر شرکت بررسی کرد.

اما من واقعا از این سرویس راضی هستم.
من این سرویس رو خصوصا برای شبانه اش گرفتم. شب ها اگر لینک خوب داشته باشم به مقدار کافی، بصورت ثابت بهم حدود 800 کیلوبایت در ثانیه (معادل حدودی 7 مگابیت در ثانیه) سرعت میده. و هر شب بیشتر از 11 گیگ می تونم دانلود کنم.
روزانه اش هم واقعا عالی و پرسرعت هست.

اینکه ترافیک سایت های داخلی نصفه حساب میشه هم واقعا عالی هست برای من چون اکثر استفاده ام از سایت های داخلی هست. (البته اگر سایت خارجی باشه هم میشه با چیز پی ان ایرانی ترافیک اونها رو داخلی حساب کرد.)

بهرحال ممنونم که اطلاعاتتون رو با ما به اشتراک گذاشتید و امیدوارم دوستان هم انتخاب خوبی داشته باشن.

شب خوش

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
يك خط اضافي داشتم متاسفانه عيد پارسال به مخابرات پس دادم. اين طرح تا چه زماني پابرجاست كه بعدا اقدام كنيم؟
و اينكه هزينه نگهداري ماهيانه اين سرويس ها رو شركت از جيب خودش ميخواد به مخابرات پرداخت كنه؟؟
من الان دو سالي هست كه از مخابرات سرويس نامحدود دارم بي دردسر ولي سرعتش كمه! قبل از اين از شركتهاي خيلي زيادي سرويس داشتم كه هه كارشون دله دزدي و بامبول سوار كردن بوده.به نظرتون منطقيه كه يك خط بگيرم و از اين شركت سرويس تهيه كنم؟ ببخشيد اين بين چي عايد شما ميشه بابت ثبت نام ها/ممنون

hidden_half

Registered User
لایک‌ها
140
بنده 2 تا خط دارم.اگه برای خط دوم این سرویس را بخام آیا این شرکت روی فیبر نوری خدمات میده یا خیر؟؟

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
يك خط اضافي داشتم متاسفانه عيد پارسال به مخابرات پس دادم. اين طرح تا چه زماني پابرجاست كه بعدا اقدام كنيم؟
و اينكه هزينه نگهداري ماهيانه اين سرويس ها رو شركت از جيب خودش ميخواد به مخابرات پرداخت كنه؟؟
من الان دو سالي هست كه از مخابرات سرويس نامحدود دارم بي دردسر ولي سرعتش كمه! قبل از اين از شركتهاي خيلي زيادي سرويس داشتم كه هه كارشون دله دزدي و بامبول سوار كردن بوده.به نظرتون منطقيه كه يك خط بگيرم و از اين شركت سرويس تهيه كنم؟ ببخشيد اين بين چي عايد شما ميشه بابت ثبت نام ها/ممنون
حداکثر باید تا 20 بهمن 92 این طرح رو فعال کنید (یعنی از طرف شرکت براتون فعال بشه)
کلا هزینه یک سال این سرویس 10 هزار تومن هست که درواقع سرویس تست و اشانتیون هست که این قیمته، وگرنه خودتون می دونید که ارزشش خیلی بیشتر از اینهاست.
من تو مشهد از این سرویس دارم استفاده می کنم و واقعا راضی هستم، تهران نبودم که بخوام در موردش اظهار نظر کنم، اگر یک خط دیگه نیاز دارید که داشته باشید، فکر نمی کنم 10 هزار تومن مبلغی باشه که بخوایم خیلی راجع به صرفه اقتصادی اش صحبت کنیم، فوقش سه گیگش رو در یک ماه مصرف می کنید و بعد هم جمعش می کنید، (فکر کنم مجدد هم بتونید خط رو به مخابرات پس بدید و هزینه رو بگیرید) البته من که فکر می کنم اگز سرعت اونجا هم مثل مشهد باشه، مشتری مادام العمر این شرکت می‌شید!
فقط بجنبید که داره دیر میشه!
من یه عادتی دارم که اگر از چیزی خوشم بیاد دوست دارم به دیگران هم پیشنهادش کنم تا دیگران هم ازش استفاده کنن، از طرفی یکی از دوستانم در این شرکت هستن که احتمال زیاد برای ایشون پورسانت داشته باشه.
در کل 10 هزار تومن مبلغی نیست که بخواد پورسانتش مبلغی باشه!!! (مورچه چیه که کله پاچه اش چی باشه!!!)
موفق باشید دوست من
بنده 2 تا خط دارم.اگه برای خط دوم این سرویس را بخام آیا این شرکت روی فیبر نوری خدمات میده یا خیر؟؟
اوخ! فکر نکنم رو فیبر نوری شرکت دیگری به غیر از مخابرات بتونه سرویس بده.
ولی شماره تون رو بدید چک کنم.

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
آخرین فرصت ...

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
و این طرح هم به 20 بهمن رسید و تموم شد.
از شما که با ما همراه بودید، متشکرم.

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام دوستان
ظاهرا هنوز تو پنل میشه این طرح رو ثبت کرد، فقط ممکنه هر لحظه ببندنش.
اگر این سرویس رو می خواید، لحظه ها رو از دست ندید ...

Woudman

Registered User
لایک‌ها
82
پر سرعت ترین اکانت شما که دانلود شبانه داره با تخفیف قیمت اعلام گنید

Sent from my N80RK using Tapatalk

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
پر سرعت ترین اکانت شما که دانلود شبانه داره با تخفیف قیمت اعلام گنید

Sent from my N80RK using Tapatalk
سلام
همین اکانت سرعتش فوق العاده است. من شبانه تا 10 مگ هم دانلود کردم.
اما شما ظاهرا مشهد و تهران نیستید؟

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
دادا من 4 گیگ هنوز دارم توی حساب شارژم،میشه الآن پول داد و بعدا فعالش کرد؟
من فیبر نوری ام به احتمال زیاد(توی امور مشترکین میگن فیبر هستم،توی پیش شماره ها مسی ام،یه دوگانگی پیش اومده)
چند روز واسه قطع کردن مخابرات و وصل کردن این زمان میبره؟لازمه جائی بریم،فرمی پر کنیم یا چیزی؟(دنگ و فنگ داره عایا؟)
شبانه سرعتش عموما چقدر هست؟(من با مخابرات 100 دان میکنم)

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
بعد 3 گیگ چیزی نیست،تو 1 ماه حداکثر تموم میشه،قیمت خرید خط جدید رو میدونید چنده؟
و اینکه پروسه بازگشت از این سرویس با مخابرات عموما چند روزه؟(شبانه خیلی عالیه انگار ولی روزانه متاسفانه تموم میشه :()

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
دادا من 4 گیگ هنوز دارم توی حساب شارژم،میشه الآن پول داد و بعدا فعالش کرد؟
من فیبر نوری ام به احتمال زیاد(توی امور مشترکین میگن فیبر هستم،توی پیش شماره ها مسی ام،یه دوگانگی پیش اومده)
چند روز واسه قطع کردن مخابرات و وصل کردن این زمان میبره؟لازمه جائی بریم،فرمی پر کنیم یا چیزی؟(دنگ و فنگ داره عایا؟)
شبانه سرعتش عموما چقدر هست؟(من با مخابرات 100 دان میکنم)
بعد 3 گیگ چیزی نیست،تو 1 ماه حداکثر تموم میشه،قیمت خرید خط جدید رو میدونید چنده؟
و اینکه پروسه بازگشت از این سرویس با مخابرات عموما چند روزه؟(شبانه خیلی عالیه انگار ولی روزانه متاسفانه تموم میشه :()
سلام دوست عزیزم
این سرویس قرار بوده تا 20 بهمن فعال باشه اما هنوز از پنل شرکت حذف نشده، ممکنه هر لحظه حذف بشه.
از طرفی وقتی می تونید ابن سرویس رو ثبت کنید که پورت تون تخلیه باشه.
من که قطع کردم و وصل کردم کلا 3 روز طول کشید یا 4 روز. از زمانی که به مخابرات درخواست دادم (امور مشترکین فرم تخلیه پورت پر کردم) 24 ساعت بعدش پورتم خالی شد و 2 روز بعدش هم سرویس جدیدم فعال شد.
شبانه اگر یه لینک تو دانلود منیجر بذارید حدود 60 تا 300 کیلوبایت بهش سرعت میده بسته به کیفیت لینک اما اگر همزمان چندتا لینک بذارید تا 10 مگابیت هم سرعت میده. به عبارت دیگه هر شب می تونید تا 18 گیگ دانلود کنید.
نمی دونم خط جدید چنده اما یه مدل هست اعتباری که مثل سیمکارت اعتباری باید اول شارژش کنید و بعد صحبت کنید. اینطور سوالات رو از 135 بپرسید تا جواب دقیق تری بگیرید.
از زمان درخواست تخلیه پورت تا تحلیهخ شدن پورت نهایتا 48 ساعت طول می کشه.
موفق باشید

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
سلام دوست عزیزم
این سرویس قرار بوده تا 20 بهمن فعال باشه اما هنوز از پنل شرکت حذف نشده، ممکنه هر لحظه حذف بشه.
از طرفی وقتی می تونید ابن سرویس رو ثبت کنید که پورت تون تخلیه باشه.
من که قطع کردم و وصل کردم کلا 3 روز طول کشید یا 4 روز. از زمانی که به مخابرات درخواست دادم (امور مشترکین فرم تخلیه پورت پر کردم) 24 ساعت بعدش پورتم خالی شد و 2 روز بعدش هم سرویس جدیدم فعال شد.
شبانه اگر یه لینک تو دانلود منیجر بذارید حدود 60 تا 300 کیلوبایت بهش سرعت میده بسته به کیفیت لینک اما اگر همزمان چندتا لینک بذارید تا 10 مگابیت هم سرعت میده. به عبارت دیگه هر شب می تونید تا 18 گیگ دانلود کنید.
نمی دونم خط جدید چنده اما یه مدل هست اعتباری که مثل سیمکارت اعتباری باید اول شارژش کنید و بعد صحبت کنید. اینطور سوالات رو از 135 بپرسید تا جواب دقیق تری بگیرید.
از زمان درخواست تخلیه پورت تا تحلیهخ شدن پورت نهایتا 48 ساعت طول می کشه.
موفق باشید
http://www.tci-khorasan.ir/tabid/3088/Default.aspx
اگه میشد الآن خرید بعدا فعال کرد خیلی خوب بود :(
حیف به این خدمات مخابرات مشهد نمیشه اعتماد کرد :(
اگه دوستان این خط اعتباری رو تست کردن بگن ما هم استفاده کنیم
اگه از خود پشتیبانی بپرسید که روی این خط ها میشه یا نه خیلی ممنون میشم چون خیلی از بچه ها دوست دارن شبانه خوبی داشته باشن ولی هفتصد و خورده ای از مخابرات گرونتره واسه هر گیگ و یکم هم سخته چند روز بدون اینترنت موندن(مخابرات اگه نخواد،خیلی راحت پورت رو تخلیه نمیکنه،به چشم خودم دیدم که میگم!!)

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
http://www.tci-khorasan.ir/tabid/3088/Default.aspx
اگه میشد الآن خرید بعدا فعال کرد خیلی خوب بود :(
حیف به این خدمات مخابرات مشهد نمیشه اعتماد کرد :(
اگه دوستان این خط اعتباری رو تست کردن بگن ما هم استفاده کنیم
اگه از خود پشتیبانی بپرسید که روی این خط ها میشه یا نه خیلی ممنون میشم چون خیلی از بچه ها دوست دارن شبانه خوبی داشته باشن ولی هفتصد و خورده ای از مخابرات گرونتره واسه هر گیگ و یکم هم سخته چند روز بدون اینترنت موندن(مخابرات اگه نخواد،خیلی راحت پورت رو تخلیه نمیکنه،به چشم خودم دیدم که میگم!!)
گفتن باید شماره رو بدید تا ببینن می تونن سرویس بدن یا نه، فکر نکنم اعتباری بودن مشکلی باشه.
بهرحال من در خدمتم.

majid hunter

Registered User
لایک‌ها
102
داداش به همه مناطق میشه وصل شه؟ سیدخندان ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا