• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

یک سوال از متخصصان سئو

saeidfff

Registered User
لایک‌ها
35
سلام
سئو کارای عزیز یک سوال دارم
داخل ویرایشگر متن وردپرس اگر خط اول یا یک چکیده 1 خطی از متن رو فونتشو heading2 قرار بدم تاثیری روی سئو داره؟؟؟
منظور اینه این heading2 همون H2 هست؟

ممنون میشم جواب بدین

saeidfff

Registered User
لایک‌ها
35
بله. حواستون به کد نویسی قالب هم باشه که مثلا عنوان رو H2 می زنه(اگه اینجور تنظیم شده باشه) ...
بله

ممنون از پاسختون
عنوان مطالب H1 هست
و من خط اول مطلب ( که معمولا کپی عنوان هست ) رو HEADING2 می کنم
مشکلی نداره؟

farbodpoles

Registered User
لایک‌ها
481
ممنون از پاسختون
عنوان مطالب H1 هست
و من خط اول مطلب ( که معمولا کپی عنوان هست ) رو HEADING2 می کنم
مشکلی نداره؟
اگه دیقیقا مثل هم هست زیاد جالب نمیشه ولی ضرری هم نداره

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
ببخشید من یک سوال داشتم نخواستم تاپیک جداگانه بزنم .

اگر من در پایان نوشته یه تعداد کلمات کلیدی و عبارت رو خودم همینطوری بنویسم و بعد رنگشو سفید کنم تا کسی نبینه آیا این کار اشتباهیه در سئو و گوگل خطا میگیره واسم ؟ می تونم همیچین کاری بکنم یا نه ؟ ( منظورم در برچسب و تگ و غیره نیست . همینجوری اخر نوشته که میشه خودم با رنگ سفید که کسی نبینه کلمات کلیدی بزنم )

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
بنده متخصص نیستم ولی در حد اطلاعاتم عرض کنم بله گوگل با هر گونه مخفی سازی مطالب مخالف هست
ضمنا باید بدونید اگر چگالی یک کلمه در یک صفحه از سایت شما از بازه 2 الی 4 درصد کل کلمات خارج باشه گوگل اون کلمه رو تا حد زیادی نادیده میگیره
پیشنهاد نمیشه

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
بنده متخصص نیستم ولی در حد اطلاعاتم عرض کنم بله گوگل با هر گونه مخفی سازی مطالب مخالف هست
ضمنا باید بدونید اگر چگالی یک کلمه در یک صفحه از سایت شما از بازه 2 الی 4 درصد کل کلمات خارج باشه گوگل اون کلمه رو تا حد زیادی نادیده میگیره
پیشنهاد نمیشه
دست شما درد نکنه . گوگل گایدلاین هم خوندم که انگاری گیر میده به مخفی سازی و ... ./ فقط در مورد این چگالی . من توی افزونه seo wordpress . این چگالی من 0% هست . نمی دونم باید چیکار کنم تا این چگالی رو یه تکوونی بدم بهش . لامصب همشه 0 هست . همه چیز رو سبز می کنم این چگالی رو هیچکار نمی تونم بکنم .

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
دست شما درد نکنه . گوگل گایدلاین هم خوندم که انگاری گیر میده به مخفی سازی و ... ./ فقط در مورد این چگالی . من توی افزونه seo wordpress . این چگالی من 0% هست . نمی دونم باید چیکار کنم تا این چگالی رو یه تکوونی بدم بهش . لامصب همشه 0 هست . همه چیز رو سبز می کنم این چگالی رو هیچکار نمی تونم بکنم .
بله این قسمت وردپرس سئو برای زبان فارسی جواب نمیده متاسفانه و همیشه صفر نشون میده

aminem25197

Registered User
لایک‌ها
176
وجود تگ h2 توی محتوای یک نوشته تاثیر مثبتی روی سئو داره ولی استفاده اون برای یک خط کار اشتباهیه. بهتر که رو یک ترکیب سه تا 4 کلمه ای استفاده کنید که توی اون ترکیب عبارت کلیدی هدف هم استفاده شده باشه. اینجوری کار اصولی و تمیز میشه. همچنین لازم نیست اول متن باشه بلکه بهتره بعد از پاراگراف اول یا دوم باشه.

reza0002

Registered User
لایک‌ها
805
ممنون منم استفاده کردم

بالا