برگزیده های پرشین تولز

یک سوال در مورد بهترین انجمن (Forum)

imsblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همانطور که می دانید تعداد زیادی اسکریپت Forum وجود دارد می خواستم دوستان لطف کنند و بهترین گزینه را به من معرفی کنند. البته من دنبال یک اسکریپت هستم که شرط مهم زیر را داشته باشد:
1. چون یک سایت دارم که کاربران در آن ثبت نام می کنند می خواهم اگر امکان داشته باشد با تغییرات کوچکی کاری کرد که نیاز به ثبت نام مجدد در انجمن نباشد یعنی با همان یک بار ثبت نام کردن به انجمن هم دسترسی داشته باشند.
البته اگر 2 تا شرط زیر را هم داشته باشد که بهتره.
2. حتی الامکان سبک باشد
3. کار کردن باهاش راحت باشه (برای کاربران)
خلاصه بهترین Forum از نظر شما کدام است؟

ممنون​

imsblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون عزیز. من خودم می دانستم که vBulletin بهترین است ولی می خواستم بدانم با شرایطی که من میخواهم کدوم بهترینه. و چند سوال هم دارم مجددا:
آیا پرشین تولز هم از نول شده وی بی استفاده می کند؟ و آیا در صورت استفاده از نسخه نال شده ممکنه مشکلی برای سایت به وجود بیاد؟ حدودا چقدر فضا برای نصب وی بی لازم است؟

ممنون میشم جواب بدهید.​

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
نسخه نال شده وی بولتین رو فقط رو سرورهای چینی که www.poshtiban.com هم میده میتونی نصب کنی . روی بقیه سرورها اگه بازدید کننده فرومت زیاد باشه ، به خاطر قانون کپی رایت درشو گل میگیرن .

hamekareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون عزیز. من خودم می دانستم که vBulletin بهترین است ولی می خواستم بدانم با شرایطی که من میخواهم کدوم بهترینه. و چند سوال هم دارم مجددا:
آیا پرشین تولز هم از نول شده وی بی استفاده می کند؟ و آیا در صورت استفاده از نسخه نال شده ممکنه مشکلی برای سایت به وجود بیاد؟ حدودا چقدر فضا برای نصب وی بی لازم است؟

ممنون میشم جواب بدهید.​

اینجا 100 درصد نال شده نیست .
اگر میخواهی حرفه ای کار کنی . مثل همینجا یا مجید آنلاین یا بسیاری از جاهای دیگه برو لایسنسشو بخر .

اگر که در سروری نصب شده باشه . حتی اگر سرور مشکل نداشته باشه با نال شده ؛ خود ساب اسکریپت میره از دیتا سنتر شکایت می کنه و مشکل دار میشه برات :lol:

imsblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از میثم و همه کاره عزیز ممنونم. ظاهرا باید از خیر وی بی گذشت.

ممنونم.​

بالا