برگزیده های پرشین تولز

یک spyware زرنگ

aliali1262

Registered User
لایک‌ها
1
یک نفر همین پائین ادعا کرده کیچر سریع نوشته...
ولی پسورد نداده
ایمیل غواسته...
من دانلود کردم کار هم داد
ایمیل فرستادم جواب داد .... بااسم و فامیل دقیق.... در صورتی که اصلا جائی اسمم رو ندادم
خوشم اومد....
کسی میدونه اون چکار کرده؟؟؟

afb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی برات متاسفم که اینقدر پست فکر می کنی.
و اینقدر اطلاعات نداری که وقتی به کسی ایمیل زدی نام و فامیلی ای که هنگام ایجاد اون آدرس ایمیل وارد کردی برای طرف فرستاده میشه :lol:
تو خیلی ماجراجویانه فکر کردی و حتی با یک آنتی ویروس چک نکردی که ببینی هیچ مشکلی نداره و الکی تهمت زدی .
خیلی بی ارزشی . :lol:
برات متاسفام

برنامه Fast Screen Capture هم هیچ مشکلی نداره . مطمئن باشید

juleti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه دلیل مسخره ای !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

برنامه ی این آقا رو من هم گرفتم و مشکل نداره .

خجالت نمی کشی آقای aliali1262

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
جالب بود! و خنده دار

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از aliali1262 :
یک نفر همین پائین ادعا کرده کیچر سریع نوشته...
ولی پسورد نداده
ایمیل غواسته...
من دانلود کردم کار هم داد
ایمیل فرستادم جواب داد .... بااسم و فامیل دقیق.... در صورتی که اصلا جائی اسمم رو ندادم
خوشم اومد....
کسی میدونه اون چکار کرده؟؟؟
يعني چيكار ميتونه كرده باشه؟!
120.gif

meli

Registered User
لایک‌ها
23
58.gif

meli

Registered User
لایک‌ها
23
هیچی بابا
ماشینه یکی آب روغن قاطی کرده!

aliali1262

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از afb :
خیلی برات متاسفم که اینقدر پست فکر می کنی.
و اینقدر اطلاعات نداری که وقتی به کسی ایمیل زدی نام و فامیلی ای که هنگام ایجاد اون آدرس ایمیل وارد کردی برای طرف فرستاده میشه :lol:
تو خیلی ماجراجویانه فکر کردی و حتی با یک آنتی ویروس چک نکردی که ببینی هیچ مشکلی نداره و الکی تهمت زدی .
خیلی بی ارزشی . :lol:
برات متاسفام

برنامه Fast Screen Capture هم هیچ مشکلی نداره . مطمئن باشید
سلام
از اينكه باعث عصبانيت شما شدم متاسفم
من از اينكه اسم وفاميل دقيقم رو ديدم تعجب كردم چون به هيچ وجه وبا تاكيد بگم هيچ جا اسمم نيست ولي در جواب ايميل شما براي اولين بار اون رو ديدم .
البته باز هم آفرين مي گم ولي باز سوال مي كنم ...(خودت هم بگي ممنون مي شم وشايد اطلاعاتم بيشتر بشه)...
اين اقاي خوش فكر چكار كرده

afb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهش می شود . خوب شد خودت پی بردی که اشتباه کردی . حالا خواهشا اون کامنت جنجالی رو تو Topic برنامه FSC ویرایش کن که . همون پیامی که گذاشتی برنامه اسپای داره .

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
من تازه فهميدم چه خبر بود!
58.gif

aliali1262

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از afb :
خواهش می شود . خوب شد خودت پی بردی که اشتباه کردی . حالا خواهشا اون کامنت جنجالی رو تو Topic برنامه FSC ویرایش کن که . همون پیامی که گذاشتی برنامه اسپای داره .
ما که به جواب نرسیدیم
کسی میدونه اسم وفامیل من رو چطور این خوش فکر بدست اورده؟؟؟

aliali1262

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از daftarekhaterat :
يعني چيكار ميتونه كرده باشه؟!
120.gif
اسم وفامیل دقیقم رو که هیچ جا نبوده بالای ایمیلم فرستاده وتاکید کنم هیچ جا...بنظرم spy تو کاره..

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
من هنوز نگرفتم اينکه ميگين نام و فاميل دقيق شما بالاي ايميل بود پس اسپاي تو کاره يعني چي؟ يعني ميخواهيد بگوييد هنگاميکه که اون فرم مربوط به گرفتن ايميل ( ياهو، ام اس ان، جي ميل،...) که از آدم نام و نام خانوادگيشو ميخواد که وارد کنه اسم خودتونو وارد نکردين و يه چيز ديگه گذاشتين؟ منظورم اينه که به فرض مثلا اسم واقعي من پرشيانا آريانپور باشه، بعد مثلا ايميلم هست [email protected] و توي فرم هم به اسم خودمه. پس هر وقت ايميلي هم براي من بياد يا من براي کسي ايميلي بدم طبيعيه که اسم منم همراهش فرستاده بشه مگر اينکه من به جاي نام و نام خانوندگي خودم مثلا گذاشته باشم زنده باد ايران (!) خب اونوقت هر ايميلي بفرستم به جاي اسم من ميزنه زنده باد ايران ^_^ حالا يعني کيس شمام يه همچين چيزيه؟ راستش من يکي هنوز سر در نميارم که چي شده؟! بعدم spyware برنامه جاسوسيه که رو کامپيوتر آدم نصب ميشه و فکر نکنم در مورد نام ايميلي آدم صدق کنه؟ لطفا يکي منو اين وسط روشن کنه ببينم چي به چيه؟!
77.gif

afb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Persiana :
لطفا يکي منو اين وسط روشن کنه ببينم چي به چيه؟!
77.gif

بذار من روشنت کنم جناب پرشیانا
این آقای محترم یا واقعا یاتاقان زده چون معلوم نیست چی داره می گه .
یا اینکه یه خصومتی داره و می خواد با دلایل واهی برنامه رو بدنام کنه .
این آدرس تاپیک مر بوط به برنامه هستش .
http://forum.persiantools.com/t28850.html
شما خودت دانلود کن و با هر چی دوست داری چکش کن ببین ویروس یا Spy داره یا نه ؟؟
نمی دونم این آقا چقدر عشق Spy هستش و دوس داره همه چی با اسپای باشه .

aliali1262

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Persiana :
من هنوز نگرفتم اينکه ميگين نام و فاميل دقيق شما بالاي ايميل بود پس اسپاي تو کاره يعني چي؟ يعني ميخواهيد بگوييد هنگاميکه که اون فرم مربوط به گرفتن ايميل ( ياهو، ام اس ان، جي ميل،...) که از آدم نام و نام خانوادگيشو ميخواد که وارد کنه اسم خودتونو وارد نکردين و يه چيز ديگه گذاشتين؟ منظورم اينه که به فرض مثلا اسم واقعي من پرشيانا آريانپور باشه، بعد مثلا ايميلم هست [email protected] و توي فرم هم به اسم خودمه. پس هر وقت ايميلي هم براي من بياد يا من براي کسي ايميلي بدم طبيعيه که اسم منم همراهش فرستاده بشه مگر اينکه من به جاي نام و نام خانوندگي خودم مثلا گذاشته باشم زنده باد ايران (!) خب اونوقت هر ايميلي بفرستم به جاي اسم من ميزنه زنده باد ايران ^_^ حالا يعني کيس شمام يه همچين چيزيه؟ راستش من يکي هنوز سر در نميارم که چي شده؟! بعدم spyware برنامه جاسوسيه که رو کامپيوتر آدم نصب ميشه و فکر نکنم در مورد نام ايميلي آدم صدق کنه؟ لطفا يکي منو اين وسط روشن کنه ببينم چي به چيه؟!
77.gif
مسله همینه وقتی اسمم رو توایمیل مستعار گفتم مثل همین ALIALI1262 ولی جوابم را این برنامه نویس خوشفکر دقیق میگه جز SPY چی میتونه باشه ؟؟؟

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
ببینم، کدوم شما اسم و آدرس شماره تلفن و شماره شناسنامه خودتون رو روی کامپیوترتون ذخیره می کنید؟ اگه این کار رو می کنید اینا رو دقیقا کجا ذخیره می کنید؟

بالا