• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

√ واردات از امریکا ( آمازون ، ebay و ...) √ دارای نماد اعتماد الکترونیکی √ ویزای کار امریکا

Tehrooni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یعنی گوشی موبایل از آمازون هم خرید نمیکنید؟

t.sunami

Registered User
لایک‌ها
478
خرید انجام نمیدین از بادی بیدینگ؟

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
سلام خدمت شما اگه قانونی که صفحه اول گفتید وسایل الکترونیکی رو فقط از طریق دوبی میشه آورد پابرجا هست هزینه این لینک رو حساب کنید چون بعد Checkout دیدم کشور UAE وجود داشت.

Amazon.com: Cambridge Audio - Azur DacMagic 100 - Digital-to Analogue Converter - Black: Musical Instruments

ممنون...

سلام
من زدم اینو زد ( ارسال به دبی نمیشه )

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز میشه توضیح بدید قیمتها رو چگونه حساب میکنید و آیا بستگی به جنس داره یا به دلار چون من از سایت بادی بلدینگ میخوام چندتا خرید داشته باشم مثلا یک جنس 30 دلاری چطوری حساب میشه و کلا تمام هزینه ها رو جداگانه واسم ارسال کنید چون ممکنه خرید زیاد داشته باشم و اینکه اگر خرید زیاد داشته باشم و گمرکی رو هم پرداخت کنم به دستم میرسه ؟ آیا ایراد از بهداشت و یا استاندارد نمیگیرن ؟ درصد گمرکیشون چقدر هست آیا با خود محصول فاکتور قیمت میدن و یا میشه قیمت رو پایینتر آورد تا گمرکی کمتر داده بشه طوری که به صرفه باشه چون من تو باشگاه رفیق زیاد دارم و ئرخواست هم زیاد هست جنس هم که اورجینال باشه چه بهتر همه موارد رو واسم بنویسید ممنون میشم

Last edited:

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
دوست عزیز میشه توضیح بدید قیمتها رو چگونه حساب میکنید و آیا بستگی به جنس داره یا به دلار چون من از سایت بادی بلدینگ میخوام چندتا خرید داشته باشم مثلا یک جنس 30 دلاری چطوری حساب میشه و کلا تمام هزینه ها رو جداگانه واسم ارسال کنید چون ممکنه خرید زیاد داشته باشم و اینکه اگر خرید زیاد داشته باشم و گمرکی رو هم پرداخت کنم به دستم میرسه ؟ آیا ایراد از بهداشت و یا استاندارد نمیگیرن ؟ درصد گمرکیشون چقدر هست آیا با خود محصول فاکتور قیمت میدن و یا میشه قیمت رو پایینتر آورد تا گمرکی کمتر داده بشه طوری که به صرفه باشه چون من تو باشگاه رفیق زیاد دارم و ئرخواست هم زیاد هست جنس هم که اورجینال باشه چه بهتر همه موارد رو واسم بنویسید ممنون میشم

توضیحات رو همینجا میدم که دوستان دیگه هم ببینن.
قیمت ها بستگی به وزن و قیمت محصول داره جنس 30 دلاری شما ممکنه 1 کیلو وزن داشته باشه ممکنه 10 کیلو وزن داشته باشه در این صورت هزینه نهایی خیلی تفاوت خواهد داشت.
در مورد گمرکی معمولا تا 3-4 کیلو رو بهتون میدن بالاتر رو باید مجوز بهداشت بگیری و.... گمرکیش رو هم خیلی میگیرن چون تجاری محسوب میشه و ممکنه جنس رو بهتون ندن و برگشت بزنن.
درصد گمرکی تو ایران اصلا چیز ثابتی نداره اما اینجور که من دیدم تو کتابشون 55 درصد هست ! اگه فاکتور داشته باشه که بر اساس فاکتور اگر هم که نه خودشون قیمت گزاری میکنن !
در مورد ترخیص اگه مایل باشید خودمون کارهای ترخیص رو انجام میدیم واستون و به ادرس ایران تحویلتون میدیم.

lrezal

Registered User
لایک‌ها
27
بالا