• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

║█║ فروش اکانت بازی های XBOX ONE با قیمت های فوق العاده !! (قیمت ها کاهش یافت)║█║

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hamed 360

Registered User
لایک‌ها
82
من یک بازی از حامد عزیز گرفتم. ایمیل و پسورد اکانت اصلی که بازی باهاش خریداری شده بود و ایمیل و پسورد ایمیل پشتیبان اکانت اصلی را بهم دادن و من هم همه مشخصات را عوض کردم. تا الان که مشکلی نیست. من بازی را دانلود می کنم و در آینده هم اگر مشکلی بود خبر میدم. تا الان تایید میشه کارشون درسته
تایید میشه یک اکانت بازی Shape UP براشون ارسال شد .

shadow_sdw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام میشه یکم در مورد این روش توضیح بدید ؟‌قانونیه ؟ ممکن نست از طرف ماکروسافت به مشکل بر بخوریم ؟

Hamed 360

Registered User
لایک‌ها
82
سلام میشه یکم در مورد این روش توضیح بدید ؟‌قانونیه ؟ ممکن نست از طرف ماکروسافت به مشکل بر بخوریم ؟
سلام
این روش خاصی نیستش مثل سایر دوستان که اکانت هاشون رو میفروشن اگه چک کنید تو همین فروم هستن که اکانت Xboxشون رو میفروشن . اینم همونه اکانت به شما تحویل داده میشه و شما میتونید همه مشخصات اکانت رو عوض کنید و ازش استفاده کنید .

shadow_sdw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
این روش خاصی نیستش مثل سایر دوستان که اکانت هاشون رو میفروشن اگه چک کنید تو همین فروم هستن که اکانت Xboxشون رو میفروشن . اینم همونه اکانت به شما تحویل داده میشه و شما میتونید همه مشخصات اکانت رو عوض کنید و ازش استفاده کنید .

ولی تا جایی که من می دونم نمیشه بیشتر از یه اکانت رو اینطوری استفاده کرد درسته ؟ یعنی اگه الان من یه بازی بگیرم بعد یه اکانت دیگه بگیرم نمیتونم ۲ تا اکانت همزمان شیر کنم

Muser793

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
عزیز یعنی اون بازی که توی اکانت خریداری شده هست رو میشه دانلود کرد و با یوزر اصلی بازیش کرد؟ یا حتما باید با خود اکانت خریداری شده بازی بشه فقط؟

amirhossein79

Registered User
لایک‌ها
43
با اجازه استارتر این بازی که من گرفتم ازشون اینطوریه که چون حالت آنلاین هم داره موقع کانکت شدن به سرور آنلاینش باید همون اکانت که بازی باهاش خریداری شده لاگین باشه وگرنه تو حالت آنلاین نمیره. برای بازی هایی که می خواید آفلاین بازی کنید بعد از نصب کامل بازی دیگه احتیاجی به اون اکانت نیست. اکانتی هم که میدن رمز ایمیل و رمز ایمیل پشتیبان و همه مشخصات به شما داده میشه که همه اونارا می تونید عوض کنید

Hamed 360

Registered User
لایک‌ها
82
ولی تا جایی که من می دونم نمیشه بیشتر از یه اکانت رو اینطوری استفاده کرد درسته ؟ یعنی اگه الان من یه بازی بگیرم بعد یه اکانت دیگه بگیرم نمیتونم ۲ تا اکانت همزمان شیر کنم
اون قضیه شیر و Xbox Home رو من تحقیق کردم و یه چیزایی فهمیدم ازش تو یوتیوب . ولی من از سورسی که ازش میگیریم پرسیدم گفتن که به اون چیزا نیازی نیست فقط وارد اکانت میشید دانلود و نصب میکنید بعد ازش خارج میشید و با اکانت خودتون بازی میکنید . البته اگه بخواید میتونید با همون اکانت هم بازی کنید .
عزیز یعنی اون بازی که توی اکانت خریداری شده هست رو میشه دانلود کرد و با یوزر اصلی بازیش کرد؟ یا حتما باید با خود اکانت خریداری شده بازی بشه فقط؟
هم اکانت خودتون میشه هم اکانتی که بهتون داده میشه .
با اجازه استارتر این بازی که من گرفتم ازشون اینطوریه که چون حالت آنلاین هم داره موقع کانکت شدن به سرور آنلاینش باید همون اکانت که بازی باهاش خریداری شده لاگین باشه وگرنه تو حالت آنلاین نمیره. برای بازی هایی که می خواید آفلاین بازی کنید بعد از نصب کامل بازی دیگه احتیاجی به اون اکانت نیست. اکانتی هم که میدن رمز ایمیل و رمز ایمیل پشتیبان و همه مشخصات به شما داده میشه که همه اونارا می تونید عوض کنید
والا من از سورس پرسیدم در مورد این قضیه آنلاین و آفلاین مثلا Titfanfall و COD رو پرسیدم گفت مشکلی نداره هم آفلاین میتونی بازی کنی با اکانتت هم آنلاین .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توضیحی که به من دادن این بود که چون این اکانت ها رو هیچ کنسولی Set نشده واسه همین به Xbox Home و Share و ... نیازی نیست اصلا ، فقط کافیه واردش بشید دانلود و نصب و بعد با اکانت خودتون بازی کنید .
به جز این موارد که من پرسیدم و گفتن میشه . حالا اگه نتونستین که با اکانت خودتون بازی کنید از این روش استفاده کنید که من تو یوتیوب هم دیدم و تضمینی هست :
بعد از این که وارد اکانتی که به شما دادیم شدین و بازی رو دانلود و نصب کردین میرید به تنظیمات و این اکانت رو به عتوان Xbox HOME ست میکنید بعد از اکانت خارج میشین و با اکنت اصلی خودتون بازی میکنید . (البته اون اکانت هم دیگه واسه خودتون هست چون همه اطلاعاتش رو بعد از خرید میتونید عوض کنید و فقط خودتون بهش دسترسی دارید)
تا جایی که من فهمیدم در سال 3 بار میتونید Xbox Home خودتون رو تغییر بدین .

Last edited:

cr7gr8

Registered User
لایک‌ها
175
سلام
برا 360 چی داری

Muser793

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یک فروند (!) اکانت Shadow of Mordor خریداری شد و به سرعت هم تحویل دادن و در حال نصبه.
برای کسایی که مشکلی با دانلود بازی ندارن قیمتا خیلی مناسب هست...

kpax_wolfman

Registered User
لایک‌ها
28
سلام.عزیز لیست تمام بازی هات رو برای PS4 میفرستی؟

kpax_wolfman

Registered User
لایک‌ها
28
یک عدد بازی assasin's cread unity از ایشون برای ps4 خریداری شد. منتظر ارسال هستم.

kpax_wolfman

Registered User
لایک‌ها
28
یک عدد بازی assasin's cread unity از ایشون برای ps4 خریداری شد. منتظر ارسال هستم.
خب، اکانت به دستم رسید و اکتیو شد و بازی اسسینز کرید به لیست دانلود اضافه شد.
کاملا قابل اعتماد و خوش برخورد هستند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا