• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

▂▃▄▅▆▇█▓▒ اسکریپت خبرخوان وبلاگدهی های فارسی (سئوجدید و قیمت ارزان) ▒▓█▇▆▅▄▃▂

وضعیت
موضوع بسته شده است.

asildesign

Registered User
لایک‌ها
53
سایت مپ به صورت جدا چند؟

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
یک سایت دیگر بالا آمد
فروش ادامه دارد

spurt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
دوستان اینجور سایت ها دیگه بالا نمیاد از بس از این سایت ها زده شده ipها تقسیم شدن . درمورد 123بازدید هم براتون بگم که همشون ربات گوگل هستند . هیچ سایتی زیر 1000دیگه نمیاد . بلاگ ریدر امد فقط به این شرطی که شش ماه پیش ساخته شده و الانم videonama.irهمون اسکریپ رو داره ولی زیر 4000نیومده بالای سه ماهه. هیچ فرقی بین اسکریپ ها نداره فقط گول این هارو نخورین . اطلاعات بیشتر در پیام خصوصی در خدمتتون هستم .

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
دوستان اینجور سایت ها دیگه بالا نمیاد از بس از این سایت ها زده شده ipها تقسیم شدن . درمورد 123بازدید هم براتون بگم که همشون ربات گوگل هستند . هیچ سایتی زیر 1000دیگه نمیاد . بلاگ ریدر امد فقط به این شرطی که شش ماه پیش ساخته شده و الانم videonama.irهمون اسکریپ رو داره ولی زیر 4000نیومده بالای سه ماهه. هیچ فرقی بین اسکریپ ها نداره فقط گول این هارو نخورین . اطلاعات بیشتر در پیام خصوصی در خدمتتون هستم .
درود
خب طبق معمول ادعایی از روی عدم داشتن اطلاعات کافی
اما اشکال نداره چون من اینجام برای پاسخگویی به سؤالات و مشکلات شما

سایت دموی ما همین الانشم تو 7 روز کار 360 آی پی گوگل و 700 بازدید گرفته گرفته این عکسو همین الان گرفتم ساعت 9 صبح که 8 نفرم آنلاین هستن با 100 آی پی

1425536090091.jpg

خب ادعای شما دقیقاً مثل اینه که بگین دووووستان سایت موزیک نزنید ! اصلاً بالانمیاد چون قبلاً زدن !
عزیز رقابت باید زیاد بشه تا یه cms پیشرفت کنه ! وگرنه ما الان تو فکر اضافه کردن 10 سیستم وبلاگدهی دیگه نبودیم. به فکر اضافه کردن 3 پلاگین سئو و ... نبودیم.

هرکسی سایت بزنه فقط اندازه حداقل مورد نیاز خرج سئو کنه سایتش متمایز میشه و میاد بالا !
الان سایت بدونیم حتی کرون جاب هاش رو ساعت ست شده و این رتبه رو گرفته :)
چی میخواین شما افتتاح کنید با این بوجه 7 روزه 350 آی پی گوگل بگیره؟

دوستانی که بخوان آمارگیر پسوردش داده میشه بهشون تا خودشون چک کنند

hossein454545

Registered User
لایک‌ها
142
اقا هر کس هر چیزی که دوست داره میتونه بفروشه ، خریدار هم عقل داره و هم چشم،خود خریدار باید تصمیم بگیره که چی کار کنه.من Trouble Team رو میشناسم.کارشون خوبه و حرفه ای

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
اقا هر کس هر چیزی که دوست داره میتونه بفروشه ، خریدار هم عقل داره و هم چشم،خود خریدار باید تصمیم بگیره که چی کار کنه.من Trouble Team رو میشناسم.کارشون خوبه و حرفه ای
درود بر شما عزیز
من کار کسیو پایین نمیارم اینجا
توقع دارم کسیم تو کارم دخالت نکنه
اگر قدرتشو دارین
اصلاً بفروش 1000 تومن یا 1 میلیون تومن
به من مربوط نمیشه
اما دخالت تو چیزی که دقیقاً هیییییییییییییییییچ ربطی به ایشون نداره
یعنی تخلف
کاربر DGGR جایی باش که 1 نفر بخواد باشی اونجا :) خودتون کوچیک کردی آخر که چی؟ من هنوز فروش دارم و تاپیک هنوز بالاست. تو الان اصلاً وجودت قشنگ نیست جایی که به تو هیچ ربطی نداره. رفتار حرفه ای رو یواش یواش یاد بگیر
انشاالله پیشرفت رقبا رو هم ببینیم. و یکم خاله زنک بازی هارو کم کنیم تو پی تی
موفق باشید

shirani98

Registered User
لایک‌ها
182
ایشون کاملا تایید میشوند
اسکریپت شون هم تست شد و دقیقا همون جور که توضیح داده شده عمل کرد!

azadarya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من درک نمیکنم چرا هرچی میشه دوستان دمو رو بلاگ ریدر معرفی میکنن آقا کسی رو با اسم بلاگ ریدر فریب ندید این با بلاگ ریدر متفاوته...
شما یک نمونه دقیق با همین اسکریپت نمیتونید بیارید بالا که به بلاگ ریدر برسه پس چرا اسم بلاگ ریدر رو میارید...
لطف بفرمایید از اسم بلاگ ریدر سو استفاده نکنید...
تنها مشکل ایرادی که من میگیرم همین دمویی هست که دادن بلاگ ریدر پس لطف بفرمایید دمو رو حذف کنید...
من مدیر بلاگ ریدرم و واقعا ناراحت میشم هر چی میشه میگن بلاگ ریدر چندین مورد هم برای بنده پیش اومده زنگ زدن میگن این اسکریپت رو تهیه کردیم مال بلاگ ریدر ولی الان رشد نکرده شکایت میکنیم از شما منم توضیح میدم که بنده اینو نفروختم و دارن به اسم بلاگ ریدر میفروشن این دوستمونم نمیخوام خراب کنم که کار نمیکنه اسکریپتش یا الکسا نمیگیره اما لطف کنید اسم بلاگ ریدر رو از تاپیک حذف کنید بنده راضی نیستم...
درمورد ایران وب فا هم باید بگم بله اسپم شده دارم با آقا سعید حرف میزنم اگه توافق بشه بنده ظرف دو هفته الی یک ماه به وضع سابق برش میگردونم البته با اسکریپت جدید...

Last edited:

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
من درک نمیکنم چرا هرچی میشه دوستان دمو رو بلاگ ریدر معرفی میکنن آقا کسی رو با اسم بلاگ ریدر فریب ندید این با بلاگ ریدر متفاوته...
شما یک نمونه دقیق با همین اسکریپت نمیتونید بیارید بالا که به بلاگ ریدر برسه پس چرا اسم بلاگ ریدر رو میارید...
لطف بفرمایید از اسم بلاگ ریدر سو استفاده نکنید...
تنها مشکل ایرادی که من میگیرم همین دمویی هست که دادن بلاگ ریدر پس لطف بفرمایید دمو رو حذف کنید...
من مدیر بلاگ ریدرم و واقعا ناراحت میشم هر چی میشه میگن بلاگ ریدر چندین مورد هم برای بنده پیش اومده زنگ زدن میگن این اسکریپت رو تهیه کردیم مال بلاگ ریدر ولی الان رشد نکرده شکایت میکنیم از شما منم توضیح میدم که بنده اینو نفروختم و دارن به اسم بلاگ ریدر میفروشن این دوستمونم نمیخوام خراب کنم که کار نمیکنه اسکریپتش یا الکسا نمیگیره اما لطف کنید اسم بلاگ ریدر رو از تاپیک حذف کنید بنده راضی نیستم...
درمورد ایران وب فا هم باید بگم بله اسپم شده دارم با آقا سعید حرف میزنم اگه توافق بشه بنده ظرف دو هفته الی یک ماه به وضع سابق برش میگردونم البته با اسکریپت جدید...
درود
بنده دقیق نمیدونم کی هستید اما صد در صد بلاگ ریدر بسیار زحمت کشیده برای سایت
یه نکته دیگه که هست اینه که cms یکسان هست
شما تصور کنید دارید wordpress رو میفروشید
هرکی بخره میدونه بلاگ ریدر سئو کرده ، قالب گرفته و کلی کار کرده
پس عقلانی نیست مقایسه کنید
اما ما اینجا Cms رو با چند پلاگین ارائه میدیم و هرکس بخواد رنک 400 ایران و بگیره باید پلاگین های زیادی بگیره

درباره قضیه در اومدن از اسپم هم حرفتون درسته
سئوکار باشید میشه راحت درآورد و حتی از اسپم شدن جلوگیری کرد

عزیز شما که دیگه خودت در جریانی :) همه این پیام ها از سمت یک نفر هست :))))
بزار بگن. یکی در میون بین پیام هاشون یوزرها اومدن تأیید میکنن اسکریپت رو
400 آی پی تو 6 روز گرفتیم تو نسخه دمو با کرون رو ساعت.
تمرکز بشه خیلی بیشتر از این حرفا میشه گرفت

خاله زنک بازی از پی تی حذف بشه خیلی فضای حرفه ای فعالیت بهتر میشه
هرکسی داره کاره خودش رو میکنه
موفق باشید

azadarya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
روی حرف بنده این هست که بلاگ ریدر رو شما نزدید که دمو معرفیش میکنید و بلاگ ریدر نه اونجوری که شما میگین سئو شده نه پلاگین خریدیم بنده هسته اسکریپتو کامل عوض کردم و تفاوت پیدا کرده با اسکریپت شما که دارید به اسم بلاگ ریدر میفروشید...
6 روز رو 400 آی پی مهم نیست از دوستان میتونید بپرسید بنده سایت با همین اسکریپت میارم بالا 6 روزه 5000 هزار آی پی بدون کار خاصی اما شما اگر به بنده هم اطمینان ندارید لینک اثبات روی بلاگ ریدر براتون بزارم...
مورد بعدی اینکه شما می فرمایید این اسکریپت بازدهی پولی مناسبی داره اما یک مورد اینجا شک برانگیز هست که به جای فروشش به مردم شما میتونید برید خودتون 1000 تا سایت اینجوری بزنید میلیاردر بشید...
به قول شما هم حرفه ای گری بنده هم با شما کاملا موافقم اما یه نکته هم هست که این رسم حرفه ای گری نیست سایتی که بهش هیچ ارتباطی ندارید و حتی قسمت های درونی و پنل مدیریتشو ندیدین رو به عنوان دموی اسکریپت خودتون معرفی کنید...
ممنون از اینکه پست قبلی بنده رو مطالعه کردید لطف بفرمایید اسم بلاگ ریدر رو از تاپیک اصلی حذف کنید...
ممنون از شما

Last edited:

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
روی حرف بنده این هست که بلاگ ریدر رو شما نزدید که دمو معرفیش میکنید و بلاگ ریدر نه اونجوری که شما میگین سئو شده نه پلاگین خریدیم بنده هسته اسکریپتو کامل عوض کردم و تفاوت پیدا کرده با اسکریپت شما که دارید به اسم بلاگ ریدر میفروشید...
6 روز رو 400 آی پی مهم نیست از دوستان میتونید بپرسید بنده سایت با همین اسکریپت میارم بالا 6 روزه 5000 هزار آی پی بدون کار خاصی اما شما اگر به بنده هم اطمینان ندارید لینک اثبات روی بلاگ ریدر براتون بزارم...
مورد بعدی اینکه شما می فرمایید این اسکریپت بازدهی پولی مناسبی داره اما یک مورد اینجا شک برانگیز هست که به جای فروشش به مردم شما میتونید برید خودتون 1000 تا سایت اینجوری بزنید میلیاردر بشید...
به قول شما هم حرفه ای گری بنده هم با شما کاملا موافقم اما یه نکته هم هست که این رسم حرفه ای گری نیست سایتی که بهش هیچ ارتباطی ندارید و حتی قسمت های درونی و پنل مدیریتشو ندیدین رو به عنوان دموی اسکریپت خودتون معرفی کنید...
ممنون از اینکه پست قبلی بنده رو مطالعه کردید لطف بفرمایید اسم بلاگ ریدر رو از تاپیک اصلی حذف کنید...
ممنون از شما
درود
چشم اوکیش میکنم. تا اونجا که میدونم فروشنده های دیگه با اسکریپت ضعیف تر دمو بلاگ ریدر رو میزنن من گفتم حتماً Cms یکسان هست
بلاگ ریدر پلاگین داره :) سایت مپ و ...
اما خوب این خوبه که داره
من یه ایمیل میدم به بلاگ ریدر در پاسخ اون تأیید کنید بنده صد در صد حذف میکنم
نمیخوام کسی ناراحت باشه از تاپیک
به نظرت مدیر بلاگفا چرا برای اینو اون سئو میکنه؟
ما درآمد خودمون رو از سایت های دیگه داریم الان دیگه وقت ارائه خدمات هست
امر دیگه ای بود بنده در خدمتم

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
استارتر تاپیک

بحث نکنید از دکمه گزارش تخلف استفاده کنید

با تشکر

Last edited:

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97

qartal2

Registered User
لایک‌ها
21
کار Trouble Team تایید میشه.
بنده اسکریپت و خریداری کردم و راضی هم هستم ازشون . :general406:

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97

soheil x

Registered User
لایک‌ها
134
مطالب رو از وبلاگ ها کپی می کنه و در وردپرس به عنوان پست جدید ثبت می کنه ؟

Trouble Team

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
97
مطالب رو از وبلاگ ها کپی می کنه و در وردپرس به عنوان پست جدید ثبت می کنه ؟
درود
این سیستم وردپرس نیست و cms جداگانه هست و کارش اینه
شما تصور کنید وبلاگ خودتون رو که اسمش ali.blogfa.com هست بروز میکنید
اون موقع در سایت فیدخوان ما یه آدرس کلی برای وبلاگ شما مثلا بنام: ali.bedoonim.com ساخته میشه
همچنین وقتی پست میزارین
هم به این صورت می آید: bedoonim.com/page***.html
هم اینطوری: ali.bedoonim.com/page***.html
اینطوری کلی ورودی گوگل از این مطالب کسب میشه
امر دیگه ای بود در خدمتم
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا