برگزیده های پرشین تولز

████████ فروش فوري ايفون 5s سفيد 32 گيگ تميز در حد اكبند

Hamidreza Saeedi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان
يه ايفون ٥ اس ٣٢ گيگ سفيد موجوده با پارت نامبر امريكا (LLA )
ايفون از روز اول توي قاب بوده و بسيار بسيار تميزه و هيچ ايراد و خط و زدگي و ... نداره و به معني واقعي كلمه در حد اكبنده.روي صفحش هم از روز اول محافظ صفحه زدم و هنوز هم روشه. در يك كلام بگم نمونشو پيدا نمي كنيد!
سيم شارژرش مثل بقيه شارژرها پوست روش كنده شده بود كه يدونه جديدشو خريدم و اون هم نو هستش (دو هفته پيش خريدم)
دو عدد كيس هم براي ايفون موجوده كه به صورت مجاني به خريدار داده ميشه(يكيش مارك اوزاكي هستش و يكي ديگش يه قاب فانتزي كه با هم ١٢٠ خريده بودم)

قيمت پايه : 1,390,000
تعويض به هيچ عنوان با چيزي ندارم (حتي ايفون ٦ اس پلاس!) لطفا براي تعويض با چيزي كامنت نديد.فقط فروش فوري چون نياز مالي دارم
قيمت مقطوعه و كمتر داده نميشه چون گوشي با اكبند هيچ فرقي نداره

تهران حضوري ،براي شهرستان هم بعد واريز پول گوشي با پست ارسال ميشه(هزينه ارسال به عهده خريدار محترم هستش)
اولويتم با فروش به صورت حضوري هستش

ممنون

zewm_image.jpeg

u6oe_image.jpeg

96w_image.jpeg

Last edited:

aldoeen

Registered User
لایک‌ها
43
در صورت اول ارسال 1370 با بست خريدارم راه داشت بي ام بده

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
عزيز پارت نامبر كجاست ، كي اكتيو شده ، كابل نو خريداري شده اصل و ارجينال اپل هست يا خير ، و اينكه آيا خريد از طريق واسطه معتبر امكان پذير هستش يا خير عزيزاني كه امتياز بالاي ٢٠٠ دارن چون شما حقيقتش امتيازي نداريد و يه ربع تست گوشي هم كم هستش و نياز هست حداقل دو روز گوشي تست بشه تا خيال آدم از بابت پرش آنتن و باتري و موارد احتمالي ديگه راحت بشه .

Hamidreza Saeedi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اول ارسال متاسفانه امكان پذير نيست
امتياز براي اطمينان طرفين اصلا ملاك خوبي نيست چون ميتونم دوتا اكانت ديگه بسازم و با اونا به خودم امتياز بدم! (براي اطمينان سازي ميتونم اكانتم توي انجمن اي او اس رو بدم و يا ادرس منزلمون رو بدم)براي همين اطمينان سازي هم اولويتم با قرار حضوري هستش.بارها وسيله هامو اينترنتي فروختم و اولين بارم نيست

گوشي از هر لحاظ سالمه .ببينيد متوجه ميشيد فرقي با اك نداره(نه ضربه خورده و نه باز شده).حدود شش ماه بعد عرضه تو بازار خريدم.پارت نامبر رو عرض كردم امريكاست (LLA)
كابلش نميدونم اصله يا نه،جعبه نداشت ولي وقتي زدم به ايفون هيچ اخطاري در رابطه با اينكه بگه كابل فيكه نيومد.فكر ميكنم اصل باشه

خريد هم حضوري هستش براي دوستان تهراني و دوستان شهرستاني هم با پست

Last edited:

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
اول ارسال متاسفانه امكان پذير نيست

گوشي از هر لحاظ سالمه .ببينيد متوجه ميشيد فرقي با اك نداره(نه ضربه خورده و نه باز شده).حدود شش ماه بعد عرضه تو بازار خريدم.پارت نامبر رو عرض كردم امريكاست (LLA)
كابلش نميدونم اصله يا نه،جعبه نداشت ولي وقتي زدم به ايفون هيچ اخطاري در رابطه با اينكه بگه كابل فيكه نيومد.فكر ميكنم اصل باشه

خريد هم حضوري هستش براي دوستان تهراني و دوستان شهرستاني هم با پست(براي اطمينان سازي هم ميتونم اكانتم توي انجمن اي او اس رو بدم و يا ادرس منزلمون رو بدم)
عزيز لطفا لينك جايي كه معتبر هستيد رو بديد . آيا تو انجمن ios هم مثل پرشين تولز سيستم امتياز دهي و سابقه داره ، چون معامله با افراد بي سابقه يا كم سابقه اشتباه هستش حتي حضوري ، خيلي پيش اومده ايرادات بعد مثل يه روز يا دو روز خودش رو نشون داده . حداقل سابقه اي داشته باشه ادم بدونه بخاطر سابقه اش اگه چنين ايراداتي داشته باشه عنوان ميكنه ، ضمنا واسطه ميتونه مدير انجمن پرشين تولز يا افرادي كه بالاي ٣٠٠ امتياز دارن باشه ، كه فكر كنم جنين معامله اي منطقي باشه .
ضمنا در مورد امتياز خير نمي تونيد اين كار بكنيد ، اول كه سيستم پرشين تولز ip ها رو كنترل ميكنه و چيزاي مشكوك رو به مديران خبر ميده ، ثانيا اگه مي تونيد اين كار بكنيد ، كلي بايد پست بديد تا رجيستر بشي و وقتي مي خواي امتياز بدي تابلو ميشه ، چون من تك تك امتيازا رو نگاه مي كنم ، چه كسي داده . خلاصه افرادي كه بالاي ٣٠٠ امتياز دارن و خيلي ها بشون امتياز دادن كه اونا هم با سابقه بودن ، در كل امتياز ميتونه اعتبار خوبي باشه گرچه حضورا با چنين افرادي منطقي هستش نه حضورا با افراد كم سابقه . و شما كه اصلا سابقه نداريد .
ضمنا كابل رو چند خريديد ، چون قيمت كابل اورجينال يه چيزي بين 60 تا 90 قيمت داره .
اگه راه حل منطقي ديگه داريد يا دوستي تو پرشين تولز داريد كه امتيازش بالاي ٥٠ داره و شما رو تاييد ميكنه ، خريدار هستم
عزيز مي تونيد همين گوشي رو تو alldigitall.ir كه سيستم واسطه داره و من كلي خريد كردم ، انجام بديد ، ديگه اونجا يه سايت معتبر به اسم آل ديجيتال واسطه هست . خيلي خيلي هم سريع تر فروش ميره و قيمت گوشيتون سريع در مياد مي بيني چقدر خريدار داره و در كل ٢٠ تومن هزينه واسطه و پست ميشه كه شما بايد پرداخت كني .

Last edited:

Hamidreza Saeedi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
با تغيير اي پي خيلي راحت ميشه اكانتاي مختلف ساخت و بعد از يك ماه فعاليت امتياز داد.كار سختي نيست.
سايت اي او اس امتيازدهي نداره ولي سابقه افراد رو ميزنه(من از سال ٢٠١١ كاربرشم)
به هر حال من تو اين سايت امتياز ندارم و كارمم خريد و فروش موبايل نيست كه دنبال امتياز باشم.وسيله هام رو هم توي شيپور و ديوار و همين سايت اي او اس و ... ميفروختم.(اگهي فروش ايپدم هنوز تو سايتش هست)
اين هم سايت شخصي بنده هستش براي اطمينان سازي بيشتر:
www.hamidrezasaeedi.com

براي همين مسائل هم اولويتم قرار حضوري هستش.گوشيم هم گفتم هيچ مشكلي نداره و كسي اگه اينقدر حساسه و شك داره روي سلامت گوشي اصلا نبايد دست دوم بخره همون اكبند بخره بهتره.

اين گوشي رو هم حداكثر تو اين چند روز فروش نره مجبورم بفروشم به مغازه دار چون واقعا پول لازمم(تا الان اگه نميدادم دليلش اينه كه ورميدارن به اسم اكبند بسته بندي ميكنن و ميفروشن و منم اصلا از دلال جماعت خوشم نمياد)

دوستان بحث داره كش دار ميشه،لطفا ادامه نديد تا از موضوع اصلي فروش گوشي منحرف نشه.من شرايطم رو گفتم و تا جايي كه ميتونستم اطمينان سازي كردم براي ارسال به شهرستان (دادن ادرس منزل،لينك اكانتم تو سايت تخصصي ايفون و لينك سايتم و ...) اصراري هم براي فروش غير حضوري ندارم و اولويتم فروش حضوريه.هركس خواست پيام بده هركس هم نخواست كه هيچي ايشالا بهترشو پيدا كنه

ممنون

در مورد كابل هم من ٢٠ تومن از جمهوري خريدم و موقع اتصال به ايفون اخطاري نميده كه بگه كابلت فيكه(اگه فيك باشه تو اي او اس اخطار ميده)

Last edited:

erfan_king

Registered User
لایک‌ها
142
داداش من تهرانم گوشیت رو هم میخوام فقط یکم دستم خالیه یکم با ما راه بیایی میریم سر معامله

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

F.R.I.E.N.D.S

Registered User
لایک‌ها
53
درود . دوست عزیز بدون کیس ها چه قیمت ؟ چون بنده بامپر میندازم از کیس خوشم نمیاد . شما کدوم سمت هستید ؟
یا نمیدونم این پیشنهاد من براتون میسر هست یا نه برای مثال من 1 الی 1100 بهتون تقدیم کنم و ادامه رو طی 1 ماه الی 1.5 دیگه پرداخت کنم و برای اطمینان شما جعبه رو نگه دارید یا من شناسنامه رو تقدیمتون کنم . چون هدفم خرید 16 گیگ نقره ای بوده ولی 32 شما واقعا تمیز ِ اما بودجه بنده در این ماه کمتر هست .
بنده تهران هستم /

متشکرم .

Hamidreza Saeedi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان پيام خصوصي بهتون دادم
گوشي هنوز براي فروش موجوده

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
تهران حضوري ،براي شهرستان هم بعد واريز پول گوشي با پست ارسال ميشه(هزينه ارسال به عهده خريدار محترم هستش)
به نظرم اگه گوشیتون خواهان داره میتونید با واسطه به راحتی به نیاز مالیتون برسید، میتونید یکی از مدیران سایت رو واسطه کنید: @m_2t_ab
با تغيير اي پي خيلي راحت ميشه اكانتاي مختلف ساخت و بعد از يك ماه فعاليت امتياز داد.كار سختي نيست.
اینی هم که میگید میتونید امتیاز بدید بله امکانش هست اما موقع امتیاز دهی ازتون اسم تاپیکی که معامله انجام شده رو هم میخواد که این یکم مساله رو سخت میکنه :)

بهرحال امیدوارم که زودی نیاز مالیتون برطرف بشه

erfan_king

Registered User
لایک‌ها
142
توسط بنده خریداری شد

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

بالا